Are you Alice # 1 już w sprzedaży

Niestety, ale z dzisiejszych dwóch premier najpewniej wyjdzie tylko jedna: Are you Alice? # 1, premiera 2 tomu Tasogare, niestety, przesunie się na jutro. Ale fani tej pierwszej mangi mają z czego się cieszyć, bowiem jej pierwszy tom właśnie trafił do sprzedaży, krótkie streszczenie fabuły poniżej:

Witajcie w Krainie Czarów, gdzie Królowa Kier decyduje o życiu i śmierci swoich poddanych, Szalony Kapelusznik ciągle się spóźnia, zaś Kot z Cheshire… Cóż, Kot robi co mu się żywnie podoba. W tym dziwnym świecie swoje miejsce próbuje znaleźć Alicja, lecz czy ktokolwiek jest w stanie znaleźć sens tam, gdzie go nie ma?

 

A teraz trochę informacji okołopremierowych:

 • AyA? # 1 można już kupić w naszym sklepie internetowym, do Empików dotrze za 2-3 dni, sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze w piątek lub poniedziałek. Przypominamy, że ta manga (jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie jest dostępna w salonach sieci Matras.
 • Dla wszystkich zainteresowanych Are you Alice? mamy przykładowe strony z 1 tomu: LINK
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • A propos przedpłat: z racji na dłuższy niż zazwyczaj okres akceptacji materiałów nie wyrobiliśmy się z drukiem plakatów z Are You Alice, ale nic straconego! Wszyscy którzy zamówili przedpłatę na 1 tom lub prenumeratę na tomy 1-10 otrzymają swój plakat wraz ze swoim najbliższym zamówieniem/przedpłatą/prenumeratą (plakaty powinny dotrzeć do nas za trochę mniej niż tydzień), w przypadku gdyby ktoś nie miał żadnych kolejnych zamówień/przedpłat/prenumerat będziemy się kontaktować aby ustalić jak przesłać plakat.
 • Dodatkowo, wszystkie osoby które zamówią przedpłatę na 2 tom Are you Alice (a nie zamówiły przedpłaty na tom 1) wraz z 2 tomem również otrzymają w prezencie plakat.
 • Kolejny tomik Are you Alice? trafi do sprzedaży około 27 stycznia 2015 roku, jego przedpłatę (oraz przedpłaty na kolejne tomy) można zakupić na stronie naszego sklepu: LINK

PS. Mamy nadzieję, że fani Tasogare wytrzymają ten jeszcze jeden dzień… Uwierzcie, nam też nie jest z tego powodu fajnie i najchętniej powiedzielibyśmy kilka niecenzuralnych słów… Cóż, mamy nadzieję, że jutrzejszy termin będzie już tym prawdziwym LUB że zaskoczy nas jeszcze dostawa na chwilę przed końcem pracy.

WP_20141127_15_09_31_Pro

9 odpowiedzi na “Are you Alice # 1 już w sprzedaży”

 1. Łukasz.T napisał(a):

  O.o jaki błąd się pojawił na obwolucie Tasogare Otome x Amnesia?? jeśli można wiedzieć oczywiście:P nie mogę się doczekać gdy tomik trafi w moje ręce ^^

  • Waneko napisał(a):

   Na tyle obwoluty takie dziwne coś wyskoczyło, przy okazji… Tasogare # 2 jednak jutro… Uprzedzając – nas też to wkurza.

 2. SilveryFoxxx napisał(a):

  A ja czekam na Alicję, choć nie jestem tak do końca przekonana do tego tytułu 🙂

 3. Łukasz.T napisał(a):

  To wcześniejsza wiadomość była myląca trochę. Ehh oby jutro znów nie było wiadomości ze kolejny raz zostanie przesunięta premiera.

 4. Kirhan napisał(a):

  <3 Dziś Are you Alice? i dziś wróciłam do domu ze szpitala *^^* Jak dobrze móc świętować powrót 😉

 5. Kyokoro napisał(a):

  T-Tasogare Otome X Amnesia? T ^ T Okey…
  Może kupię Are you Alice? 😛

  Ps. Ładny plakat *O* Takie troszkę krwawe *O*

 6. Arisu15 napisał(a):

  Kocham was *O*

 7. Avlinn napisał(a):

  Hmmm… pomimo tego, że początkowo byłam raczej na nie, to po przeczytaniu przykładowych stron zaczynam się łamać… ach, gdyby tylko pieniądze dało się wyhodować w doniczce na oknie 😛

 8. NikoRetka napisał(a):

  Nareszcie AyA? ! Mam nadzieję, że uda mi się jakoś namówić mamę na kupno. Normalnie kocham ten tytuł xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *