Ragnarok Online i inne MMORPG

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » pn gru 18, 2006 11:13 pm

Aż sam bym zagrał żeby nie to że nie mam miejsca na dysku i prawdopodobnie komp by mi nie wyrobił.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn gru 18, 2006 11:46 pm

Sher, Yellon - dzięki

Kira - również dzięki, linków nie trzeba, znajdę sobie :)

Widzę, że w Lineage byłoby z kim pograć, więc póki co skupię się na tym tytule (daaawno nie grałem, może znów mnie wciągnie). Pozostałe tytuły sprawdzę w wolnej chwili, może znajdzie się coś lepszego niż Lineage :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 19, 2006 12:24 am

Setokun pisze:może znajdzie się coś lepszego niż Lineage :)
Aion - nowy twor NCsoftu, ale to dopiero w przyszłym roku ma zacząc sie beta

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 19, 2006 12:29 am

oh,tak,czekam na moje aniolki i demonki z niecierpliwoscia;<

[ Dodano: Wto 19 Gru, 2006 ]
Seto>>dawaj znac jak bedziesz grac i na tym servie co ja;)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt gru 19, 2006 4:32 pm

Kira the Demon pisze:
Setokun pisze:może znajdzie się coś lepszego niż Lineage :)
Aion - nowy twor NCsoftu, ale to dopiero w przyszłym roku ma zacząc sie beta
Widziałem trochę screenów i czytałem zapowiedzi. Może być nieźle.
Sheril pisze:Seto>>dawaj znac jak bedziesz grac i na tym servie co ja;)
ok :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw gru 21, 2006 6:36 pm

Ściągam sobie Lineage II bo tak zachwalacie że łoo ^^ Może mnie ktoś wkręcić co jak i gdzie ? ^^

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt gru 22, 2006 9:15 pm

Lineage C4 ściągnięte, tylko konto założyć i grać :)

Sheril -> długo się czeka na maila przy rejestracji na Ultimate?
Kira -> też pogrywasz na Ultimate?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt gru 22, 2006 9:52 pm

Ja mam 80 % ^^ Jutro będzie ^^ Gracie na serwie Ultimite ? To może ja też tam zaczne ?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt gru 22, 2006 9:54 pm

mail powinien od reki przyjsc, poza tym chyba nawet nie musisz potwierdzac rejestracji Oo nie pamietam juz XD'' i tak, gram ^^ postaci Ryven(necro) i Ryathis(phantom ranger) jakby co :>

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt gru 22, 2006 9:56 pm

Kira the Demon pisze:mail powinien od reki przyjsc, poza tym chyba nawet nie musisz potwierdzac rejestracji Oo nie pamietam juz XD'' i tak, gram ^^ postaci Ryven(necro) i Ryathis(phantom ranger) jakby co :>
No właśnie zauważyłem, że nie trzeba potwierdzać rejestracji :D
Jak już będę miał jakąś postać to dam znać, ale to chyba jutro...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 23, 2006 2:07 am

odezwij sie odezwij,gram jako Kuchiki(sps),Alaxiel(ss),Memmnoch(shaman narazie:P),Rociel(bd).
Pewnie do jutra dojda jakies z dwie czy trzy:roll:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 23, 2006 9:49 am

Sheril pisze:gram jako Kuchiki(sps),Alaxiel(ss),Memmnoch(shaman narazie:P),Rociel(bd)
lol XD a ostatnio mialas 2 postaci XD jakie lvl :>? ja ide bishe zrobic, pewnie sie przyda XD

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob gru 23, 2006 11:36 am

c4 ściągnięte -.^ Będe mieć co robić przez święta xD

EDIT: To się nagrałem ... Wyskakuje mi critical error kiedy odpalam l2 ... ( oczywiscie z client'em ultimy)... Wiecie może co to jest ?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 23, 2006 2:02 pm

a skad,ze tak spytam,uruchamiasz l2?z system i tam l2.exe?
no i pytanie czy po sciagnieciu uploadowales gre?bo jak tak to nie bedzie dzialac,mialam tak samo,mimo ze przez przypadek sciagnal mi sie tylko kawalatek:S

Kirus>>bo lubie miec full buffy a zeby kupic to sa drogie temu robie sobie sama bufferow:P
Kuchiki jest na lvl70,Alaxiel 33bodajze,Memmnoch 24,a Rociel na 38.Jak pogram dzisiaj to sie to pewnie pozmienia:P hiihihihihihiihi

[ Dodano: Sob 23 Gru, 2006 ]
no i kocham moja sliczna tancereczke:<

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob gru 23, 2006 2:33 pm

Sheril z system l2.exe i upload ( z oficjalnego serwa) już leci ;) Powinno być git po tym. Ale ten upload to już z 2 godzinki idzie i nawet połowy nie ma X_x

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 23, 2006 4:46 pm

Ray z uploadem z oficjala nie pograsz, musisz miec zainstalowanego 'czystego' klienta, wywalic z niego katalog 'system' i wgrac tego co jest na stronie ultimate i pozniej podgrac jeszcze tego drugiego, malego patcha

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob gru 23, 2006 5:33 pm

No i mam to wszystko i cos nie za bardzo chce sie wlaczyc :/ Spróbuje jeszcze raz

EDIT:No i nic :/ Wyskakuje mi okienko z takim tekstem:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2214 MHz with 1023MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 7600 GT (9131)

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 183]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- TLazyArray<< <- TArray<< <- USkeletalMesh::Serialize <- (SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b) <- LoadObject <- (SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b 203524==203524/19342801 9908690 38913) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageWarrior.MFighter NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UL2ConsoleWnd::LoadDefaultCharacterInfo <- UGameEngine::Init <- InitEngine

I jak tu moge pograć :( ?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 23, 2006 6:03 pm

Ray skad sciagałes klienta do gry?

Shadow of Death
Status: Offline

Post autor: Shadow of Death » sob gru 23, 2006 6:27 pm

Ray: mi to wyglada na klienta C5 + system z C4 [w wolnej chwili sprobuje zreplikowac blad by miec pewnosc], ale skoro sciagales to polecam po prostu przeinstalowac klienta bo niepotrzebnie odpaliles update z oficjala.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 23, 2006 7:09 pm

.___.
my sie nie zrozumielismy,Ray...ja mowilam o nie uploadowaniu z oficjala,bo sobie zepsujesz!wywal,zainstaluj od nowa c4,NIE UPLOADUJ,wywal system,wrzuc pacza,drugiego pacza i nic tylko grac 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości