"Księżniczka Kasia i Pogięty Rycerz" - Mr. Jedi

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » ndz paź 15, 2006 9:28 am

styl pisania i dowcip przypominają mi "Sceny z życia smoków" - dialogi żaby i smoków były w stylu tych kasi i rycerza. Odnoszę też wrażenie, że autor gdzieniegdzie inspirował się "Narrneturm". Styl pisania jest zbyt ozdobny jak dla mnie, męczące są niezręczności językowe, a połączenie "rycerskiego" stylu wypowiedzi ze współczesnymi ripostami jest jak zgrzyt noża po szkle.
Być może zrobię drugie podejście do tego tekstu, bo mam wiele sympatii dla autora, ale... może jednak nie każdemu pisane jest bycie autorem ksiązek?

Envie
Status: Offline

Post autor: Envie » śr lip 01, 2009 10:30 pm

Historia średnio mnie zaciekawiła (jestem chłopakiem, więc kapryśnie księżniczki mało mnie interesują), ale dzięki fajnemu stylowi pisania i świetnemu humorowi, czytało się całkiem przyjemnie.
Ciekawią mnie dalsze losy bohaterów, ale nie na tyle, żeby pójść po tę książkę do księgarni.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw lip 02, 2009 10:20 pm

Envie pisze:Ciekawią mnie dalsze losy bohaterów, ale nie na tyle, żeby pójść po tę książkę do księgarni.
:shock: Do księgarni? Zapomnij... trzeba by poprosić autora o numer konta, wpłacić uzgodnioną sumę i dostać egzemplarz w wersji elektronicznej :roll: ... pod warunkiem, że jeszcze nie wykasował z dysku jak zobaczył jak bardzo jest oczekiwane przez naród :wink: ...

alicia-demon-slayer
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 03, 2024 9:37 pm
Status: Offline

"Księżniczka Kasia i Pogięty Rycerz" - Mr. Jedi

Post autor: alicia-demon-slayer » wt mar 05, 2024 12:16 pm

yanek_old pisze:
śr sie 30, 2006 10:17 am
Oto fragment nowej książki Pawła Musiałowskiego (aka. Mr. Jedi) - przeczytajcie i wypowiedzcie się w sprawie jej ewentualnej publikacji przez wydawnictwo Waneko.

http://www.waneko.pl/ksiezniczka.pdf

Absolutnie świetny pomysł, zastanawiam się, czy ta manga została już opublikowana, to sprawiło, że moje dzieciństwo
Jestem fanem mangi i anime, a moją szczególną pasją jest moda i ubrania z mangi.
Jestem wielkim fanem Dragon Ball Z i One Piece, a także Pokemon,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości