Arigato - kolejne nowe mangowe pismo

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt wrz 26, 2008 2:43 pm

Kottie pisze:Okładka piękna :D ładnie dobrali kolorki do wszystkiego i teraz miło mi się to będzie kupować :D
A dla mnie właśnie jest jakoś bardziej oczojebna pod tym względem niż pierwsza. xD Plus loga Bleacha i Devil May Cry są kompletnie niewidoczne z daleka, a to źle, skoro te serie mają tylu fanów... Niektórzy mogliby pewnie kupić czasopismo dla jednego artykułu o ich ulubionej serii, a tak, to można to przeoczyć. :? Dobra, pomarudziłam, a bishek tak czy owak jest kochany i nie mogę się doczekać, żeby dostać nowy numer w swoje ręce! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz wrz 28, 2008 2:43 pm

anime.com.pl pisze:Rynkowa premiera drugiego numeru magazynu Arigato, która miała mieć miejsce wczoraj, niestety trochę się opóźni. Przyczyną opóźnienia są błędy w druku (niektóre kolorowe strony zostały wydrukowane jako czarno-białe, złe przycięcie stron, ogólnie zbyt ciemny druk). Drukarnia przyjęła reklamację i przygotowuje nowy nakład. Wedle zapewnień redakcji, najpóźniej za półtora tygodnia Arigato #2 powinno być dostępne w sprzedaży.
Trzeba czekać :cry:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » ndz wrz 28, 2008 3:34 pm

Dopiero co wkroczyli na rynek, a już spóźnienia <_<

LoveMalik
Status: Offline

Post autor: LoveMalik » ndz wrz 28, 2008 4:03 pm

Freequ pisze:Dopiero co wkroczyli na rynek, a już spóźnienia <_<
Nie ich wina że drukarnia nawaliła.

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pn wrz 29, 2008 10:20 pm

Freequ pisze:Dopiero co wkroczyli na rynek, a już spóźnienia <_<
Geez, tylko mi nie mów, że jesteś anty... Ja tam im kibicuję, bo dlaczego nie? :roll: Wreszcie jakieś porządne pismo o m&a i WCALE NIE JEST PRAWDĄ, ze piszą tylko o cyckach. = ='' To prawda, że im się taki ecchi ten pierwszy numer udał, ale drugi zapowiada się na dużo bardziej zbalansowany i dołują mnie niektóre ignoranckie komenty na acepie... Ludzie, i jak tu się nie dziwić, że Kawajce i MANGAzyny upadły?
Można nie zwracać uwagi, ja po prostu mam chwilową załamkę spowodowaną częścią fandomu. xD

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn wrz 29, 2008 11:07 pm

Mai-Takeru pisze: Można nie zwracać uwagi, ja po prostu mam chwilową załamkę spowodowaną częścią fandomu. xD
Dopiero teraz? :P Ale na acepie ludzie są czasem śmieszni, vide: o shotach i loli. Z tych komentarzy lałam się dobre pół godziny, choć nie dałam rady przeczytać wszystkich. Mangowcy lubią dostrzegać drugie dno, którego nie ma, lubią wspominać "uwagę" 1000 razy, często cierpią z powodu braku umiejętności czytania ze zrozumieniem tudzież nadinterpretacji wypowiedzi.
Ale, kończąc offtop, to o ile pierwszego numeru nie kupowałam i nie miałam nawet takiego zamiaru (nadmiar ecchi panienek dostatecznie zniechęcił, dlatego o samych artykułach się nie wypowiadam, bo nie czytałam), o tyle drugi numer prezentuje się już znacznie lepiej (od okładki po artykuły/recenzje) i ten na pewno kupię. Jest nadzieja, że pismo z numeru na numer będzie coraz lepsze.

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » wt wrz 30, 2008 8:12 am

Freequ pisze:Dopiero co wkroczyli na rynek, a już spóźnienia <_<
Nio, i to się chwali - mają błędy, więc się na chwilę wstrzymali i poprawiają. I dostaniemy porządny magazyn. I nie będą musieli tłumaczyć niepełnowartościowego produktu, że "(autor/korekta) drukarnia zawaliła, ich wina, a my nie mogliśmy przecież terminu przeciągać i ludzi zawieść".
Nie kupiłam jeszcze jedynki, ale jak mają mieć takie podejście, to sie przejdę do Imago i kupie hurtem oba numery jak będą...

Ariagto Team
Status: Offline

Post autor: Ariagto Team » ndz gru 14, 2008 11:38 pm

Ponieważ Gotenks nas ostatanio jakoś tak nie lansuje ;) postanowiliśmy podrzucic Wam niusika. Pozdrowienia i dzięki z liczne opinie.

Co czeka czytelników w trzeciej odsłonie pisma? Jeśli chodzi o anime tematami numeru będą Soul Eater i nowa odsłona Slayersów. Oprócz recenzji czekają nas wywiady z twórcami tych animacji. To bynajmniej nie koniec rozmów z znanymi postaciami świata mangi i anime. Na łamach Arigato reżyser Mamoru Oshii opowie o pracach nad animacją Ghost In th Shell: Innocence, która właśnie ukazała się na polskim rynku. W przypadku działu komiksowego możecie liczyć na wywiad z Yukito Kishiro twórcą wydanej u nas mangi z przygodami Ality. Przeczytać będziemy mogli o kontynuacji przygód tej kultowej bohaterki. Yun Kouga, twórczyni hitowego Loveless, podzieli się wrażeniami z pracy nad swoją mangą. W zbliżającym się numerze przeczytamy także o najnowszych mangowych seriach z kultowego świata Neon Genesis Evangelion. Razem z magazynem obchodzić będziemy 30-lecie mangi Cobra, bez której nie byłoby gry Devil May Cry. Autorzy z Arigato zajmą się także najbardziej podniecającą Japończyków erotyczną grą fabularną &#8211; Queens Blade. Nie zabraknie również działów związanych z muzyką, polskim fanartem, grami video. Wśród recenzji takie tytuły jak: ef, Kannagi, Kuroshitsuji, Toradora!, Sekirei, Strike Witches, Sugo Chara, Divine Melody, Vassalord, Culdcept, Ga-rei, Nadima Cosplayer, Aiki, i wiele, wiele innych. Więcej informacji na bieżąco tradycyjnie na stronie pisma www.magazyn-arigato.com.pl. Trzeci numer do kupienia w styczniu.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn gru 15, 2008 12:00 pm

Ariagto Team pisze:Ponieważ Gotenks nas ostatanio jakoś tak nie lansuje ;) postanowiliśmy podrzucic Wam niusika. Pozdrowienia i dzięki z liczne opinie.
Miałem w sumie gotowego posta do wysłania z tą informacją, ale straciłem sygnał przy hot-spocie, a później wyleciało mi to z głowy :P

Nowy numer zamawiam jak tylko pojawi się taka możliwość :) Ale jak tak patrzę, to z numeru na numer obniża się średni wiek odbiorcy. Coraz mniej tytułów dla starszego czytelnika (chociaż ta erotyczna gra fabularna mnie zafrapowała, artykuł o Cobrze też chętnie przeczytam :mrgreen: )
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ariagto Team
Status: Offline

Post autor: Ariagto Team » wt gru 16, 2008 1:07 am

cytat : Nowy numer zamawiam jak tylko pojawi się taka możliwość :) Ale jak tak patrzę, to z numeru na numer obniża się średni wiek odbiorcy. Coraz mniej tytułów dla starszego czytelnika (chociaż ta erotyczna gra fabularna mnie zafrapowała, artykuł o Cobrze też chętnie przeczytam

o jakże krzywdzące są twe słowa Gotenksie:)
GITS2
Miellnium Actress
Alita
Loveless
NGE
Cobra
itp, itd
to nie są dla kidsów pozycje

a że w przypadku animacji Japończycy robią ostatnio głównie młodzieżowe serii
to my na to nic nie poradzimy
cały czas stawiamy na różnorodnośc

będzie więc i krew, i piersi, i męskie klaty, i czułe romanse, i jakieś magiczne księżniczki z kędzyca :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt gru 16, 2008 3:24 pm

Ariagto Team pisze:a że w przypadku animacji Japończycy robią ostatnio głównie młodzieżowe serii
to my na to nic nie poradzimy
cały czas stawiamy na różnorodnośc
W sumie racja. Coraz ciężej znaleźć jakieś zacne anime. Ostatnio więcej klasyki oglądam niż nowości :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ariagto Team
Status: Offline

Post autor: Ariagto Team » pt gru 19, 2008 6:01 pm

Magazyn Arigato w Gdańsku i Wrocławiu
Jeśli macie kłopot z nabycie magazynu Arigato w tych dwóch miastach to mamy dla Was dobrą informacje. Zarówno w Gdańsku, jak i Wrocławiu można kupić pismo za 12,50 u osób współpracujących związanych z redakcją. To taki chwilowy sposób wyjścia redakcji naprzeciw tym fanom, którzy nie bywają na konwentach i nie mogą wysyłać przelewów.

W sprawie zakupu Arigato we Wrocławiu można kontaktować się na mail: besmirch@o2.pl

W sprawie zakupu Arigato w Gdańsku można kontaktować się na mail: marcin.grzybowski@gildia.info

.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » pt gru 19, 2008 9:09 pm

Poprawcie ktoś nicka Ariato Teamowi bo nie godzi sie żeby w ksywce mieli taką głupią literówke. :P

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr sty 14, 2009 5:22 pm

Spis treści trzeciego numeru
Str. 2 &#8211; Artysta z okładki
Str. 3 - Gorące Nowości Anime &#8211; przegląd serii ze stycznia 2009
Str. 4-7 &#8211; Soul Eater czyli trafiła kosa na kamień &#8211; recenzja, wywiady z Atsushi Ohkubo twórcą mangi i Takuya Igarashi, reżyserem wersji animowanej
Str. 8-9 &#8211; Slayers: Revolution &#8211; Magiczni wojownicy wrócili &#8211; recenzja i wywiad z reżyserem Takashi Watanabe, ikoną tej serii
Str. 10-11 &#8211; Aria &#8211; pływanie gondolą może zahipnotyzować &#8211; recenzja
Str. 12-13 &#8211; Zero no Tsukaima &#8211; wiedźma bez piersi też może mieć chłopaka - recenzja
Str. 14-15 &#8211; Kannagi &#8211; wystrugaj sobie boginię &#8211; recenzja
Str. 16-17 - Kuroshitsuji &#8211; demony kochają dzieci &#8211; recenzja
Str. 18-19 &#8211; Ef &#8211; o miłości animowanej inaczej &#8211; recenzja
Str. 20-21 - Shugo Chara! &#8211; czarodziejka z jajami &#8211; recenzja i wywiad z zespołem Buono
Str. 22-23 - Koihime-Musou &#8211; w Chinach rządzą laski &#8211; recenzja
Str. 24 &#8211; Millenium Actress &#8211; animowany Godzilla w kosmosie &#8211; recenzja i wywiad z reżyserem Satoshi Kon&#8217;em
Str. 25 &#8211; Wywiad z Yukito Kishiro &#8211; autorem Ality (Gunnm)
Str. 26-27 &#8211; Gunnm: Last Order &#8211; cyborgi marzą o gwiazdach &#8211; recenzja najnowszej mangi z Alitą
Str. 28-29 &#8211; Lovelles &#8211; dziewicom rosną uszy i ogonki &#8211; recenzja mangi, wypowiedzi autorki
Str. 30-31 &#8211; PuriPuri &#8211; ostatnie kuszenie kandydata na księdza &#8211; recenzja mangi
Str. 32-33 - Soul Gadget Radiant &#8211; gadżety z duszą &#8211; recenzja mangi
Str. 34-35 &#8211; Divine Melody &#8211; zakochaj się w lisie - recenzja manhuy
Str. 36-37 &#8211; Sidooh &#8211; okrutna ścieżka samuraja &#8211; recenzja mangi
Str. 38-39 &#8211; Neon Genesis Evangelion &#8211; przyglądamy się dwóm najnowszym mangowym tytułom z tego uniwersum
Str. 40-41 - Bitter Virgin &#8211; gwałt i miłość - recenzja mangi
Str. 42-43 &#8211; Kurohime &#8211; seksbomba z ganami &#8211; recenzja mangi
Str. 44-45 &#8211; Culdcept &#8211; złap je wszystkie! &#8211; recenzja mangi
Str. 46-47 - Akuma to Love Song &#8211; ostre dziewczyny potzrebują miłości &#8211; recenzja mangi
Str. 48-49 &#8211; Ga-rei &#8211; jeźdźcy smoków &#8211; recenzja mangi
Str. 50-51 &#8211; Dwa mangowe hity yuri czyli kiedy chłopców nie ma w domu &#8211; recenzje
Str. 52-53 &#8211; Letter Bee &#8211; Listonosz zawsze strzela dwa razy &#8211; recenzja mangi
Str. 54-55 &#8211; Oniwakamaru &#8211; flaki, demony, krew &#8211; recenzja mangi
Str. 56-57 &#8211; Aiki &#8211; ręka, pupa, pierś na ścianie &#8211; recenzja mangi
Str. 58-59 &#8211; Vassalord &#8211; seksowne wampiry &#8211; recenzja mangi
Str. 60-61 &#8211; Gekkoh &#8211; ostra laska i ostre ostrze &#8211; recenzja mangi
Str. 62-63 &#8211; Black God &#8211; programista i dziewcze z innego wymiaru - recenzja manhwy
Str. 64-65 - Nadima Cosplayer &#8211; seksolatka w przebieralni &#8211; recenzja mangi
Str. 66-67 &#8211; Ryneczek &#8211; recenzje nowości na polskim rynku
Str. 68-71 &#8211; Kino azjatyckie &#8211; 8 filmów dostępnych w Polsce i 7 filmów z importu
Str. 72 &#8211; Felieton Michia, mangowe rozmówki i wykaz imprez
Str. 73 Ghost In the Shell: Innocence &#8211; duch w nowym pancerzu &#8211; wywiad z reżyserem Mamorou Oshii
Str. 74-75 Sekirei &#8211; piersi w walce będą ostatnimi &#8211; recenzja
Str. 76-77 Blassreiter &#8211; wirusy jeżdżą na motorach &#8211; recenzja i wywiad z Norihiko Hibino, autorem muzyki do tego anime oraz kultowej gry Metal Gear Solid
Str. 78-79 Neo Angelique Abyss &#8211; animowane ciacha walczą o miskę &#8211; recenzja
Str. 80-81 Toradora &#8211; tygrysice nie gryzą &#8211; recenzja
Str. 82-83 Hell Girl &#8211; piekielnie dobra dziewczyna &#8211; recenzja
Str. 84-85 Strike Witches pretekstem do redakcyjnego sporu o lolitki
Str. 86-87 Cobra &#8211; 30 lat kultowej mangi i anime, bez której nie byłoby Devil May Cry &#8211; zdmuchnij z nami świeczki &#8211; recenzja, fragmenty wywiadów z autorem, ciekawostki.
Str. 88-89 &#8211; Kącik hentai: Queen&#8217;s Blade &#8211; erotyczna gra, którą wielbią Japończycy, piszemy także o mangach. książkach i anime związanych z tą produkcją
Str. 90-91 &#8211; Moda &#8211; Zima i Wiosna 2009
Str. 92-93 &#8211; Muzyka &#8211; hity i kity
Str. 94-95 &#8211; Gry na konsole i piec &#8211; 12 tytułów z Azji na które warto zwrócić uwagę
Str. 96 &#8211; Mistrzowie Fanartu &#8211; Yen &#8211; tak TEN Yen w specjalnym arcie dla Arigato


[ Dodano: Wto 20 Sty, 2009 ]
Okładka:
Obrazek
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ariagto Team
Status: Offline

Post autor: Ariagto Team » wt sty 27, 2009 11:41 am

Tradycyjnie na zaprzyjaźnionym z nami portalu anime.com.pl zaprezentowane zostały przykładowe strony z trzeciego numeru Arigato. Tam także znajdziecie ostateczną wersję okładki. Miłego oglądania.

http://anime.com.pl/Arigato_nr_3_-_przy ... ,4038.html

[ Dodano: Sob 31 Sty, 2009 ]
Ukazał się kolejny - trzeci - numer magazynu Arigato. Można już go zamawiać. Tu znajdziecie szczegóły zamówienia - http://www.magazyn-arigato.com.pl/?p=kupteraz. Cena nie uległa zmianie. Arigato 3 kosztuje 12,50 plus koszta wysyłki - łącznie więc 16 zł. W sklepach specjalistycznych magazyn powinien być dostępny najpóźniej pod koniec tygodnia. Redakcja życzy miłej lektury i udanych zakupów.

LunarBird
Status: Offline

Post autor: LunarBird » pn lut 02, 2009 5:30 pm

Usunąłem to, co napisałem w tym poście, gdyż w chwili obecnej jest nieprawdą. Z jakiego powodu ta nieprawda do mnie dotarła i kto pierwszy skłamał, tego nie wiem. Za wszelkie nieporozumienia przepraszam, informacje wydawały się być wiarygodne. Nie oznacza to automatycznie, że będę się rozpływał w zachwytach nad jakością Arigato. Ocenię jak zobaczę. W chwili obecnej mam stosunek neutralny.

EDIT:
Cofam też to, co powiedziałem na temat Agit. Źle ją oceniłem. Pozwoliłem, żeby emocje wpłynęły na moją ocenę, popełniłem kilka błędów i później samo już poszło. Ostatnio poczyniłem kroki w celu przeproszenia jej za wyrządzone krzywdy. Przyznaję, cała sprawa jest moją jedną wielką wpadką. Agit ma prawo mieć do mnie urazę, mam jednak nadzieję, że więcej nieporozumień między nami nie będzie, choć przyznaję, powstały one wyłącznie z mojej własnej winy.
Ostatnio zmieniony pt mar 27, 2009 1:22 am przez LunarBird, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr lut 04, 2009 4:42 pm

Trzeci numer można już kupić w Komikslandii.
Ja przed chwilą zamówiłem 8-)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ariagto Team
Status: Offline

Post autor: Ariagto Team » sob lut 07, 2009 6:43 pm

Trzeci numer Arigato jest dostępny w sieci EMPiK na terenie całego kraju. Kosztuje tam 16 zł, czyli tyle ile magazyn z wysyłką zamówiony w redakcji.

pozd

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » śr lut 11, 2009 7:59 am

Ja czekam tylko aż mi pocztą wpadnie w moje ręce :)

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » śr lut 11, 2009 10:13 am

Prawie kupiłam, ale 16zł to jednak za drogo :o
A szkoda, bo fajnie wygląda :) Trzymając Arigato w łapkach znowu się poczułam jak głupia mangówka :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości