Nowa Manga Milosc krok po kroku

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Zablokowany
JunichiAsakura
Status: Offline

Nowa Manga Milosc krok po kroku

Post autor: JunichiAsakura » śr gru 10, 2008 10:27 pm

Cześc wszystkim;) co sądzicie (po opisie) o nowym tytule które już wkrótce pojawi się w Waneko a mianowicie : Milosc krok po kroku.
Myślę że będzie to ciekawy tytuł warty przeczytania a Wy?

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr gru 10, 2008 11:10 pm

"Przeczytania".
Heh. Eheh. :roll:

JunichiAsakura
Status: Offline

Post autor: JunichiAsakura » śr gru 10, 2008 11:58 pm

no dobra oglądnięcia i przeczytania:P

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw gru 11, 2008 5:19 pm

Że tak to ujmę- We will see xD Na podstawie zapowidzi 90% mang/książek i innych bzdetów jest świetnych ...

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » ndz gru 14, 2008 7:35 pm

Podręcznik podstaw erotyki na przykładzie dziewiczego małżeństwa mangowo narysowanych ludków? 'Nie, dziękuję'
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 696
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » ndz gru 14, 2008 9:26 pm

Szczerze mówiąc uważam, że mimo wszystkim najwięcej będzie tam właśnie czytania.
Z zasadniczego powodu. Bohaterki cierpią na przewlekły brak seksapilu.
Wiem, że w przypadku komiksowych panienek to trochę dziwna wada, nie zmienia to jednak faktu, że niektóre bohaterki, nawet ubrane od stup do głów coś w sobie mają. I gdyby wystąpiły w realu chciałoby się je zaciągnąć do łózka.

Żeby nie sięgać daleko - taka Urd z Boginek, Mara Jade Skywalker czy Blue z Dziedzictwa. Saber z Fate/Stay Night też jest niczego sobie jeśli chodzi o małolaty. To jest godny uwagi towar. Charakter i figura.

A Yura i cała reszta... To taka banda mangowych lalek mających wodę zamiast krwi w żyłach. Główny gieroj też nie lepszy.

Pozycja jako taka nie jest najgorsza, ale ma całą masę typowo mangowych grzechów.

JunichiAsakura
Status: Offline

Post autor: JunichiAsakura » wt gru 16, 2008 1:04 pm

hehe dobrze powiedziane:D ale dla mnie były nafajniejsze laski w innych Anime np:
Da Capom, Kotori Dai ski:*:D

[ Dodano: Sob 20 Gru, 2008 ]
JunichiAsakura pisze:hehe dobrze powiedziane:D ale dla mnie były nafajniejsze laski w innych Anime np:
Da Capo, Kotori Dai ski:*:D

LunarBird
Status: Offline

Post autor: LunarBird » pt sty 30, 2009 7:20 pm

Krzych Ayanami pisze:Żeby nie sięgać daleko - taka Urd z Boginek,
Nachalna i o wybujałym ego. Zdecydowanie wolę Belldandy :P Poza tym Bel jest IMO ładniejsza :)
Krzych Ayanami pisze:A Yura i cała reszta... To taka banda mangowych lalek mających wodę zamiast krwi w żyłach. Główny gieroj też nie lepszy.
Nie wiem, czego ty chcesz od Yury, Imo jest całkiem niezła i wygląda jak dla mnie też niczego sobie. Manga Futari Ecchi jest fajna i sporo ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć :)
Krejt pisze:"Przeczytania".
Heh. Eheh.
A tak, przeczytania :P Mangi się czyta, Krejt. Ogląda się ANIME :) Poza tym akurat w Futari Ecchi jest sporo ciekawostek :)

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » pt sty 30, 2009 8:05 pm

Drogi uzyszkodniku LunarBird, w regulaminie (ktoy nie pamietam gdzie jest) chyba (nie wiem czy to w koncu jest w nim) napisane jest ze obrazki w podpisie sa zabronione. :P

Co do tytulu to przegladnalem i doszedlem do wniosku, ze mam lepsze rzeczy do roboty niz taka manga...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sty 30, 2009 9:53 pm

Zamknijcie ten temat.... jest już dział "Miłość krok po kroku".

Zablokowany

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości