Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob kwie 05, 2014 1:43 pm

dejikos pisze:Gildia przejęta przez Prószyński Media
Jeej...kolejna - po BD i Amazonie - (nie)dobra wiadomość. :P
I nie, nie lubię Prószyńskiego za to, że przerwał jedną z serii, które od nich kupowałam i nie raczyli nawet o tym porządnie poinformować. :evil:

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » sob kwie 05, 2014 2:21 pm

Odpowiedzieli na jeden z komentarzy: "Czy zmienią się zatem wartości procentowe promocji na nowości komiksowe? I czy nadal będzie można zamawiać z wyprzedzeniem/poślizgiem miesięcznym z 25% zniżką?" -> "To pozostaje bez zmian."

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt kwie 22, 2014 6:33 pm

Co to za tragedia się stała! Mangi na Bonito podrożały. Wcześnie było -25% na każdy tom, a teraz tylko -12%. Teraz nie opłaca już się tam kupować, lepiej dołożyć 40 groszy i zamówić przedpłatę :(

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » wt kwie 22, 2014 6:39 pm

Rzeczywiście :P To czas zacząć ich bombardować zażaleniami ;)
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » wt kwie 22, 2014 6:53 pm

Beznadzieja, miałam w planach zakupy u nich. :evil: Teraz jedyną opcją jest gildia. Ewentualnie przedpłaty.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt kwie 22, 2014 9:39 pm

XD Niepotrzebnie mnie przestraszyłyście... ceny mang od Hanami i Taigi nadal są takie same. Zmienili tylko ceny tytułów od Waneko. XD

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » śr kwie 23, 2014 12:43 pm

Zażalenie chyba naprawdę ktoś napisał, bo rabat podniósł się z 12% na 17%, co daje 16,60 zł za tomik. Nie jest to taka zła cena.

A teraz najlepsze - rabat na mangi Taigi oraz Hanami również został zwiększony o 5%. Wychodzi więc na to, że jeden tomik mangi tego pierwszego wydawnictwa kosztuje 13,99 zł, a na przykład Monster od Hanami 45,50 zł.

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » śr kwie 23, 2014 1:21 pm

"Święto książek w Bonito rabaty do 30%! Tylko do 11 maja".

Hanami pisało, że nie wie jak będzie z cenami prenumerat na kolejne tomy Monstera. Zapewne jest to zależne od wyników sprzedaży.

Silver Spoon tom 2
Battle Royale tom 3 i 6.
Pandora tom 9
za 12 zł, a Jeż tom 2 za 8zł.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » śr kwie 23, 2014 4:37 pm

Krótka instrukcja jak kupic Monstera lub inną drogą książkę (co będziemy tanią kupować) za free:
1. Wchodzimy na stronę Weltbild
2. Dodajemy do koszyka Monstera
3. Wchodzimy w książki i wybieramy jakąś kategorię (komiksy, literatura piękna). Pod kategoriami sa opcje wyszukiwania. Klikamy outlet.
4. Dodajemy 2 książki z outletu (np. Pluto, Solanin i inne Hanami. Lekko uszkodzone, ale zawsze mozemy odsprzedać naiwnym na allledrogo).
5, Skladamy zamówienie.

Mi z przesyłką wyszło około 35 zł. Nadal tanio, nie? Monster i dwie książki gratis. Prawie jak 3 za 1 ;)

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » śr kwie 23, 2014 8:52 pm

Flota, jesteś bohaterką dnia. =D> Dzięki tobie kupiłam za 40 zł moje marzenie: http://www.weltbild.pl/mitologia-mity-i ... 09867.html

Aż nie wierzę, że się udało. Jak dotąd jest to mój najlepszy Dzień Książki. :twisted:

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » śr kwie 23, 2014 8:52 pm

Nie działa :<

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » śr kwie 23, 2014 8:59 pm

U mnie z Mitami zadziałało dopiero za którymś razem, na początku wskakiwały mi dwie stówki, ale się nie poddałam, co zaowocowało nawet darmową wysyłką. :shock: Nie wiem jakim cudem, bo przy pierwszym zamówieniu z Monsterem musiałam dopłacić za Pocztę.

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » śr kwie 23, 2014 9:09 pm

Jak to "za którymś razem"? Różne książki próbowałaś czy n razy odświeżałaś koszyk?

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr kwie 23, 2014 9:11 pm

Iris pisze:Flota, jesteś bohaterką dnia. =D> Dzięki tobie kupiłam za 40 zł moje marzenie: http://www.weltbild.pl/mitologia-mity-i ... 09867.html
Szczęściara ;(
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » śr kwie 23, 2014 9:16 pm

Jak szukacie promocji, to dobijać do Floty :P
Kurde, wykupili wszystko z outletu i siedzę już godzinę czegoś szukając. Ja chcę mojego All-Star Superman za 45 zł :P
Kupiłam Monstera, Batmana Długie Halloween i tylko tego mi do szczęścia brakuje :P
No i wyłączyli, wracają o 11. Jestem wściekła!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony śr kwie 23, 2014 9:17 pm przez Flota, łącznie zmieniany 1 raz.

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » śr kwie 23, 2014 9:17 pm

No i weltbild siadł. Przeciążony serwer :<.

I przerwa techniczna. Pewnie się połapali, że ludzie się wycwanili. A miałam takie ambitne plany TT.TT. Dlaczego musiałam tak późno wrócić z wuefu?

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » śr kwie 23, 2014 9:20 pm

Nie, cwaniaki załapaały, że wykombinowaliśmy metodę :P Tak to by nie podawali, że dopiero jutro, tylko wkrótce.
Po co ja się tak długo zastanawiałam? Mój Superman!

Edit: Jest, za parę chwil!
Ostatnio zmieniony śr kwie 23, 2014 9:21 pm przez Flota, łącznie zmieniany 1 raz.

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » śr kwie 23, 2014 9:20 pm

Forumowicze z Waneko przeciążyli im serwer :twisted:

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » śr kwie 23, 2014 9:23 pm

Teraz najważniejsze, to znaleźć pozycje z Outletu. Ja mam Potop, Prace Josepha Conrada, Kłamca Viva I'arte i Atramentową krew :P

Mam nadzieję, że to będzie jeszcze działać :P

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » śr kwie 23, 2014 9:28 pm

No i znowu nie działa :<
Znając siebie, będę teraz czekać całą noc. :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości