Piosenki z anime

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob mar 20, 2004 12:47 pm

Tak sobie szukam i szukam i coś znalazłem. Muza z gier i z anime z mechami. Tutaj

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob mar 20, 2004 6:44 pm

Hmm... może ktoś by wiedział... Ostatnio strasznie podoba mi sie utwór z Final Fantasy Crystal Chronicles - utwór ten usłyszałam w reklamie telewizyjnej i nie wiem jak sie nazywa :(
Help!
( w sumie utwór jest podobny do tego z Władcy Pierścieni z trailera z Dwóch Wież :wink: )

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » wt mar 23, 2004 10:06 pm

Właśnie slucham internetowego radia i leci opening z Love hina "Sakurasaku" kto jest jego wykonawcą ? Fajny jest ten kawałek.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt mar 23, 2004 11:55 pm

Łatwe pytanie - szybka (w miarę) odpowiedź. Haruka Urashima czyli Megumi Hayashibara

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr mar 24, 2004 12:03 am

Megumi Hayashibara stworzyła wiele świetnych piosenek wogóle^^ I wiele z nich w openingach o endingach anime da się znaleźć :D Megumi rlz 8)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt mar 26, 2004 6:44 pm

imho Hayashibara sucks! Niespecjalnie ją cenię...
A może ma po prostu ma taki kiepski dobór ról i pcha się do wykonywania wszystkich piosenek, przez co tytuły są mało urozmaicone... Jakież to niejapońskie.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt mar 26, 2004 7:36 pm

Remiel pisze:imho Hayashibara sucks! Niespecjalnie ją cenię...
A może ma po prostu ma taki kiepski dobór ról i pcha się do wykonywania wszystkich piosenek, przez co tytuły są mało urozmaicone... Jakież to niejapońskie.
Jej piosenki są proste w odbiorze, łatwo wpadają w ucho, ale też mają fajną atmosferę :) Poza tym nie ma to jak piosenki Megumi do jakiejś lekkiej mangi (romansu czy komedii^^)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz mar 28, 2004 12:59 am

_Keitaro_ pisze:Jej piosenki są proste w odbiorze
Więc ty jednak lubisz rzeczy proste :lol: A tak się zarzekałeś, że ich nie cierpisz :lol:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz mar 28, 2004 1:08 am

Remiel pisze:
_Keitaro_ pisze:Jej piosenki są proste w odbiorze
Więc ty jednak lubisz rzeczy proste :lol: A tak się zarzekałeś, że ich nie cierpisz :lol:
nie powiedziałem że je lubię, zresztą co za różnica to jest rozrywka która pasuje do pewnego rodzaju elementów w życiu (jak mówiłem pewien gatunek mang/anime) Przecież nie będę rozrywał się oglądając anime komediowe przy muzyce Schulze [: >> <PS. Remiel oczywiście to tylko ta wyuczona sugestia że tak być nie może :)>

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob maja 01, 2004 5:29 pm

Miłośnicy Susumu Hirasawy (Berserk) będą zapewne ucieszeni, że na tej stronie są 2 utwory (dostępne za darmo) o tematyce antywojennej. Jeden z nich mogliśmy usłyszeć na Mangazone w poprzednim roku. Tak sobie pomyślałem, że może to was zainteresować.

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » sob maja 01, 2004 10:02 pm

A wiecie może skąd mogę zassać muzyke z Haibane Renmei ? Będę bardzo wdzięczny!

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz maja 02, 2004 3:08 pm

Szukając strony gdzie jest choćby prawie CAŁA muzyka z .hack//sign dokopałęm się tutaj. Enjoy!

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » ndz maja 02, 2004 3:25 pm

Hehe, Remiel nawet na mojej stronie (manga.world) możesz znaleźć mp3 z tego =]

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz maja 02, 2004 4:28 pm

Norad pisze:Hehe, Remiel nawet na mojej stronie (manga.world) możesz znaleźć mp3 z tego =]
Mógłbyś podać ten adres DOKŁADNIE? Chętnie poszperam :wink:

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » ndz maja 02, 2004 5:08 pm

No pewnie, że mogę ;]

I to nie jest reklama NAJLEPSZEGO PORTALU NA ŚWIECIE !! :twisted:


Manga.world dział inne ;]

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz maja 02, 2004 11:29 pm

Norad pisze:I to nie jest reklama NAJLEPSZEGO PORTALU NA ŚWIECIE !! :twisted:
Manga.world dział inne ;]
Może ja jakiś tępy jestem, ale z tego co widziałem to jedyne czym możesz się pochwalić to oprawa graficzna, bo na tej stronie NIC PRAKTYCZNIE NIE MA!

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pn maja 03, 2004 4:25 pm

Heh...
Norad pisze:No niestety kolejny dział w budowie...
Ale pod tym masz troche tapet i mp3...

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn maja 03, 2004 4:51 pm

Norad pisze:le pod tym masz troche tapet i mp3...
Niestety, trochę to trochę za mało, tapety takie sobie i ściągane skądś (z hack nie ma dobrych tapet z tego co widziałem) a mp3 widze 2 albo jestem ślepy.

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pn maja 03, 2004 10:26 pm

Remiel pisze:
Norad pisze:le pod tym masz troche tapet i mp3...
Niestety, trochę to trochę za mało, tapety takie sobie i ściągane skądś (z hack nie ma dobrych tapet z tego co widziałem) a mp3 widze 2 albo jestem ślepy.
Hehehe, wiem, że tylko 2 ;] Ale Remiel spokojnie...portal jest młody, na dysku mam chyba wszystkie mp3 wkońcu je wrzuce. A tapety robie swoje i tesh niedługo się tam znajdą...
Strasznie wybredny i be be się zrobiłeś :(

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt maja 04, 2004 9:22 am

Norad pisze:
Norad pisze:
Strasznie wybredny i be be się zrobiłeś :(
Sory, ale zdania typu...
Hehe, Remiel nawet na mojej stronie (manga.world) możesz znaleźć mp3 z tego =]
...sugerują, że jest tam wszystko. Sory, jeśli uraziłem, ale poczułem się ofiarą cienkiej reklamy :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości