Piosenki z anime

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw sty 08, 2004 3:46 pm

snow_wolf_ pisze:
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Hehe Snow na większości tych stronek byłem ale znalazły się też perełki...super sprawa...dzięki za przypomnienie mi niektórych linków i za nowe...
Nie ma sprawy^^ Mi już zasysanie się prawie kończy więc niedługo zacznie się poszukiwanie nowych linków. Ciekawe oczywiście wrzucę ;)
U mnie zasysanie za sprawą linka od Remiela (arigatou) idzie całą parą^^ Potem może coś z OSTów zassam..

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 08, 2004 4:22 pm

_Keitaro_ pisze:U mnie zasysanie za sprawą linka od Remiela (arigatou) idzie całą parą^^ Potem może coś z OSTów zassam..
Z kontekstu wynika, że jakiś konkretny. Jaki? :wink: :roll:

Eh, a ja sobie teraz czytam Record of Lodoss War: Demon of Flame Vol1 Ep2 :lol: A prawie cały lodoss dostępny na jednej stronie. Zieeeew

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw sty 08, 2004 4:42 pm

link http://audiofind.ru tylko musica z anime brakuje hehe^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » czw sty 08, 2004 5:11 pm

_Keitaro_ pisze:link http://audiofind.ru tylko musica z anime brakuje hehe^^
Ja przez tąstronę same problemy mam :twisted: ;) Tyle tych albumów że w kolejce czeka ich ponad 15 i do końca miesiąca ściągania mam :twisted:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 08, 2004 5:33 pm

Stronka ma olbrzymie zasoby, znalazlem wiele ciekawych albumow do sciagniecia, ale mam beznadziejny transfer... :evil: Aha, czy to prawda, ze na tej stronce jest jakis limit sciagania utworow?? Bo mnie takie sluchy doszly...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 08, 2004 5:44 pm

Gotenks pisze:Aha, czy to prawda, ze na tej stronce jest jakis limit sciagania utworow?? Bo mnie takie sluchy doszly...
Nie wiem, nie doświadczyłem. Nie ściągam aż tak dużo. Koneser jestem :lol: :roll: :wink: Ale to może być równie dobrze, dzienny bandwith (czy jakoś tak), że niby tyle ściągniesz za dnia. Nie wiem, tu niestety nie mogę pomóc. Gomen

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw sty 08, 2004 7:25 pm

nyo ja ciągnę transferem skaczącym 4KB/s - 20KB/s (więcej nie mogę mam 128kbps, średnią wskazuje 12KB/s) z tejże www.. sciągnąlem już trochę narazie nie ma limitu żadnego^^ Ale kończmy offa~~

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 08, 2004 7:49 pm

_Keitaro_ pisze:Ale kończmy offa~~
Właśnie. Skąd mogę zdobyć cholernie w łatwy sposób bez znajomości języka :) opening do Love Hina? Bo mi się szukać nie chce :P :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 08, 2004 8:09 pm

No np stad:
http://www.ani4ever.org/mp3.php :)

hmm... moze ten caly limit to po prostu byla jedna wielka sciema, zeby goscie zaczeli szukac o tym infa, zamiast sciagac pliki, co napewno ulzy serwerowi :D
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 08, 2004 8:13 pm

Gotenks pisze:hmm... moze ten caly limit to po prostu byla jedna wielka sciema, zeby goscie zaczeli szukac o tym infa, zamiast sciagac pliki, co napewno ulzy serwerowi :D
Qrcze, ci Rosjanie to tacy cholerni spryciarze! To tak jak z tą którąś-tam klatką w Sailor Moon, która hipnotyzuje (or smth) widza, by oglądał dalej :lol:

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » czw sty 08, 2004 10:30 pm

Remiel pisze:
Gotenks pisze:hmm... moze ten caly limit to po prostu byla jedna wielka sciema, zeby goscie zaczeli szukac o tym infa, zamiast sciagac pliki, co napewno ulzy serwerowi :D
Qrcze, ci Rosjanie to tacy cholerni spryciarze! To tak jak z tą którąś-tam klatką w Sailor Moon, która hipnotyzuje (or smth) widza, by oglądał dalej :lol:
Hm.. nie do końca jestem pewien czy faktycznie to wszystko bajki. Któregoś tam dnia przy ściąganiu jednej mp3 zauwazyłem że ten napis gdzie przedtem zawsze było "domniemane" ściągaj wydłużył się.. znaczy było napisane coś innego, a po jego naciśnięciu otwierało mi stronę WWW... a mp3 nie ruszyła. Kolejnego dnia nie było już problemu, zassałem sobie muzyczkę.. coś w tym wszystkim jednak jest^^

Amaterasu
Status: Offline

Post autor: Amaterasu » sob sty 10, 2004 6:12 pm

http://nach.ath.cx/templemanga/accueil.php?rub=Download - Noir 2 ost
btw gdzie moge sciagnac osta vpm z serii tv?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob sty 10, 2004 7:42 pm

Jednak rzeczywiscie to nie byla sciema... Po sciagnieciu nowego albumu Blink 182 chcialem sobie sciagnac Linkin Park, niestety nie bylo juz tego znaczka download, a gdy przetlumaczylem z cyrylicy na angielski, to pisalo o jakims transferze... podejrzana ta cala sprawa 8)

Amaterasu: tez bym z checia sciagnal ten album, ale moze byc z tym problem... po prostu zostal on oficjalnie wydanie w Usa, wiec podobnie jak to mam miejsce z fansubami jego dystrybucja w internecie zostala zawieszona (i to dosc dawno temu...). A szkoda, bo to naprawde kawal dobrej muzy...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 10, 2004 7:49 pm

Gotenks pisze:Jednak rzeczywiscie to nie byla sciema... Po sciagnieciu nowego albumu Blink 182 chcialem sobie sciagnac Linkin Park, niestety nie bylo juz tego znaczka download, a gdy przetlumaczylem z cyrylicy na angielski, to pisalo o jakims transferze... podejrzana ta cala sprawa 8)
Hmm, może nie miałem z tym problemów, bo co jakiś czas mam formata... Gotenks poszukaj jakiś ciasteczek na kompie... albo sformatuj twardziela z windowsem i zainstaluj raz jeszcze :wink:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sty 10, 2004 8:24 pm

właściwie to jak to może zamykać nam dostęp? Może poprzez IP..

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 10, 2004 8:36 pm

_Keitaro_ pisze:właściwie to jak to może zamykać nam dostęp? Może poprzez IP..
No nie wiem. Podobno moje IP jest niezmienne no mather what... Albo nie ściągnąłem jeszcze tylu mp3 stamtąd...

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » sob sty 10, 2004 10:16 pm

Remiel pisze:
_Keitaro_ pisze:właściwie to jak to może zamykać nam dostęp? Może poprzez IP..
No nie wiem. Podobno moje IP jest niezmienne no mather what... Albo nie ściągnąłem jeszcze tylu mp3 stamtąd...
Hm... To je sie troche wypowiem może nie do końca mając racje ;) Ale moim zdaniem to na pewno jest IP. Pobierając zich strony plik zostawia się "znak" - czyli miejsce docelowe wysyłania pliku którym jest twoje IP. Być może mają ustawione blokowanie IP po przekroczeniu określonego limitu MB lub ilości połączeń.. :roll:

Gotenks>> Po blinków i lp zapraszam do mnie.. mam tego sporo^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sty 10, 2004 11:26 pm

Czyli marny mój los jak to IP.. po co dałem linka kumplowi co ma to samo co ja IP [: - -"

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » ndz sty 11, 2004 12:52 am

_Keitaro_ pisze:Czyli marny mój los jak to IP.. po co dałem linka kumplowi co ma to samo co ja IP [: - -"
No Kei ale w sumie żeczy to nie masz się za wiele co martwić. Może te ograniczenia są tylko na 24h? I po dobie możesz dalej zasysać sobie pliki.... jeśli tam to nie ma żadnego problemu. Te kilka godzinek da się wytrzymać :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sty 11, 2004 1:50 am

Nyo mam nadzieję.. ale nie bardzo na temat piszemy panowie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości