Nowy sklep

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » czw lis 13, 2014 9:24 pm

Zakladki dodajemy do zamowien w miare mozliwosci. Nie traktujemy ich jako dodatkow do przedplat ( w przeciwienstwie do plakatow ale i te nam pozniej zostaja) zwykle zakladki sa rozsylane przed premiera, a jak zostana to i po

Co do sprzedazy to nie mamy licencji na sprzedaz tego typu gadgetow, wiec niestety nam nie wolno :-(

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » czw lis 13, 2014 9:27 pm

Szkoda, no ale dziękuję za szybką odpowiedź :)

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt lis 14, 2014 3:45 pm

Mnie kupowanie prenumerat weszło już w nawyk :wink: .
Z obecnego planu wydawniczego mam już Waneko zaklepane do połowy kwietnia, a dotychczasowe rezultaty są następujące :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn lis 24, 2014 3:29 pm

Jak ma się sprawa z kartonami? :P
(...)każde zamówienie za minimum 150 złotych dostaje taki karton w standardzie (tak samo wszystkie zamówienia zawierające komiksy).
Zamówiłam mangi za ponad 150 zł, ale w karton nie były zapakowane, tylko w folie. Na szczęście nic się nie uszkodziło, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość jak to w końcu jest :> Może po prostu się skończyły przez tą świąteczną promocje?
Obrazek

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn lis 24, 2014 3:37 pm

Hmmm... Powinno być w kartonie, może w natłoku pracy ktoś się zapomniał, najważniejsze że dotarło wszystko w jednym kawałku ;)

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » sob lis 29, 2014 11:17 pm

Będziecie mieli w sklepiku piątą OPM i Berserka? Brat sobie zażyczył po drzewko zielone, to bym uzupełniła w końcu zaległości i przy okazji jego i nie wiem, czy czekać aż się pojawią czy jednak nie.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » sob lis 29, 2014 11:57 pm

I berserk i panna młoda są już dostępne (chyba że chodzi ci o nowego berserka, to jego pewnie dostaniemy dopiero po nowym roku)

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » ndz lis 30, 2014 9:27 am

A były wczoraj? Sprawdzałam przed napisaniem i nie dojrzałam. Tak czy tak, dzięki :)

edit: Dobra, już wiem, dlaczego nie widziałam "Berserka". Szukałam za alfabetem, a on na końcu listy :P

Jee, "Teatrzyk Zielona Gęś" Gałczyńskiego :mrafroamerykanin:

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr gru 17, 2014 9:41 pm

Mam takie pytanie - przedpłaty Waszych mang wysyłacie zwykłym listem? Bo kiedy zaczynał się AoEx to pierwszy tomik przyszedł niesamowicie szybko i, może mi się wydaje, było to albo priorytetem albo poleconym. Teraz tomiki idą dłuuugo :c

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » czw gru 18, 2014 12:52 pm

Wysyłaliśmy zawsze zwykłym listem ekonomicznym, zdarza się natomiast że dostajemy paczki np. w piątek (jakoś późno) a informujemy o tym fakcie w poniedziałek, ale prenumeraty są wysłane wcześniej, w tym wypadku nie pamiętam już jak było bo to już trochę czasu minęło :/

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt sty 06, 2015 10:45 pm

Ej no, czemu Utena zniknęła ze sklepu i to właśnie teraz? Nie da się już zdobyć u was tomików za 5 zł, nawet nielegalnie, na przykład pod ladą na konwencie? :( Serio pytam.

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » pt sty 16, 2015 4:34 pm

Jak miło, że dodaliście do sklepu pejoy o smaku zielonej "cherbaty"... :wink: http://waneko.pl/shop/Jedzenie/5025-Pej ... 40968.html

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » pt sty 16, 2015 4:40 pm

maurycy pisze:Jak miło, że dodaliście do sklepu pejoy o smaku zielonej "cherbaty"... :wink: http://waneko.pl/shop/Jedzenie/5025-Pej ... 40968.html
pewno kuras pisał :lol:

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pt sty 16, 2015 4:53 pm

Widzę że mam kurna szacunek na dzielni... dzięki... <idzie do kONcika>

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » pt sty 16, 2015 4:59 pm

Niech Ci nie będzie smutno :) po prostu tak się przyjżałem i wyglądało na Twój charakter pisma :D

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pt sty 16, 2015 5:26 pm

Faust pisze:Niech Ci nie będzie smutno :) po prostu tak się przyjżałem i wyglądało na Twój charakter pisma :D
O matko, konam ze śmiechu.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr lut 11, 2015 7:30 pm

Zrobiliście mi wieczór. Jak teraz będę pisać cherbata i przyjżeć się to będę Was obwiniać :lol: (jak na złość mam akurat problemy z 'jrz' i 'ch' :P).

[ Dodano: Śro 11 Lut, 2015 ]
Ok, to ten błąd o którym pisałam w shoucie. Wydaje mi się, że ta informacja jest tylko na głównej, no ale:
INFOLINIA 797 621 336, 22 665 22 87

(...)
Paczka wysłana Pocztą Polską powinna dotrzeć do odbiorcy w ciągu 7 dni. W innym wypadku prosimy o kontakt. Niestety nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez tą instytucję.
"tę instytucję" u_u

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » śr lut 11, 2015 7:42 pm

Tym razem to nie moja wina ... Chyba... Btw. Kocham blwedy ktore ktos znajdzie po ilus tam latach, to wiele mowi o tym jak czesto czytana jest jakas tresc XD

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr lut 11, 2015 7:44 pm

To akurat rodzaj błędu, który robi większość Polaków, więc... :lol:

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr lut 11, 2015 8:22 pm

pridek pisze:To akurat rodzaj błędu, który robi większość Polaków, więc... :lol:

Ciężko czepiać się zwykłych Polaków, jak nawet w kochanej Telewizji Publicznej robią to nagminnie.

Czyli Kuras przyznaje się, że "cherbata" to była jego sprawka? :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości