Wysyłka prenumerat

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaebye
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 7:49 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Kaebye » czw lut 23, 2023 3:33 pm

Już raz zadawałam to pytanie ale nie do końca rozumiem i nie chcę sobie narobić bigosu :oops: .
Czy na przykładzie kilku prenumerat, zamówionych z opcją wstrzymanej wysyłki, przyjdą mi wszystkie razem w dniu premiery tej najpóźniej wydanej już do sklepu, czy wszystkie wysyłane są oddzielnie po ich premierze? Jak to działa? I w przypadku tego 1 sposobu, wysyłane są na adres kurierem/innym czymś, czy wg wybranej opcji dostawy przy zakupie(np. paczkomat, poczta itp)?

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Alexandrus888 » czw lut 23, 2023 4:30 pm

Określ który wydawca.

Awatar użytkownika
Kaebye
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 7:49 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Kaebye » czw lut 23, 2023 6:21 pm

Wydawca? No chodzi mi tylko o prenumeraty z waneko chyba że o coś innego come on

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Akiho » czw lut 23, 2023 7:28 pm

Kaebye pisze:
czw lut 23, 2023 6:21 pm
Wydawca? No chodzi mi tylko o prenumeraty z waneko chyba że o coś innego come on

Nie dziw się, że inni tak odebrali twój post skoro nie doprecyzowałeś pytania :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Alexandrus888 » czw lut 23, 2023 7:58 pm

Pytam, ponieważ SJG też teraz wprowadziło system wstrzymanie prenumerat ;)
Ech, ludzie, ludzie. Kiedy przestaniecie być tacy leniwi? Wystarczy zerknąć do regulaminy sklepwaneko.pl
Wariant „Wstrzymaj wysyłkę zamówienia”

całe zamówienie czeka na premierę ostatniego towaru w prenumeracie lub przedpłacie oznaczonego wariantem "Wstrzymaj wysyłkę zamówienia" i jest ono realizowane za pośrednictwem wybranej przez Kupującego formy wysyłki zamówienia;

Cena towaru w prenumeracie lub przedpłacie wliczana jest do darmowej przesyłki;

pre-ordery nieoznaczone wariantem "Wstrzymaj wysyłkę zamówienia" wysłane będą oddzielnie, w dniu ich premiery;

Awatar użytkownika
Kaebye
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 7:49 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Kaebye » pt lut 24, 2023 6:31 pm

Akiho pisze:
czw lut 23, 2023 7:28 pm
Kaebye pisze:
czw lut 23, 2023 6:21 pm
Wydawca? No chodzi mi tylko o prenumeraty z waneko chyba że o coś innego come on

Nie dziw się, że inni tak odebrali twój post skoro nie doprecyzowałeś pytania :roll:
Co tutaj jest niezrozumiałego? Pytam na forum waneko a nie yatty czy czegoś innego, a na waneko z tego co widziałam wydają tylko prenumeraty które są produkowane przez samo to wydawnictwo

Awatar użytkownika
Kaebye
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 7:49 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Kaebye » pt lut 24, 2023 6:33 pm

Sorki za fatygę, dzięki!

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wysyłka prenumerat

Post autor: Yuriko » pt lut 24, 2023 9:57 pm

Kaebye, na tym forum można dyskutować o każdym wydawnictwie, nie tylko o Waneko, więc jak chcesz mieć informacje o czymś konkretnym, to lepiej precyzować pytania, a nie oczekiwać, że ludzie będą ci czytać w myślach xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości