Trochę o sobie :]

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1221
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Trochę o sobie :]

Post autor: Mr.Chiquita » pn paź 07, 2019 1:48 pm

Mam łatwość dostosowywania się do nowych rzeczy, więc może dlatego mnie Discord nie razi? Poza tym, jeśli jesteśmy graczami, to dużo łatwiej przychodzi. ;)

Ropushin
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 29, 2020 6:09 pm
Status: Offline

Trochę o sobie :]

Post autor: Ropushin » śr lip 29, 2020 8:25 pm

Aż ciężko mi uwierzyć, że jakieś forum nie zostało zamknięte, czy cuś.
Ogólnie to doberek, jestem Ropuszon, która właściwie zna to forum i czasem wchodzi od dobrych 4 lat, żeby przede wszystkim być stalkerem dyskusji, na które miło się patrzy (nie bijcie, proszę :c). W rzeczywistości jestem 19-letnią dziewczyną, która czekała na pierwszy konwent w życiu na który chciała iść pod nazwą: Pyrkon, ale wiadomo dlaczego się nie udało na niego pojechać. Chciałabym jechać, ale powstrzymują mnie w tym przyszłoroczne matury.
Co do discorda: to chyba mam jakieś dziwne szczęście, bo trafiam na serwery, które mają normalne dyskusje na temat anime i nie tylko zresztą.
Miłego dnia wszystkim życzę! c:

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Trochę o sobie :]

Post autor: Kakaladze » śr lip 29, 2020 8:38 pm

Ropushin pisze:
śr lip 29, 2020 8:25 pm
Aż ciężko mi uwierzyć, że jakieś forum nie zostało zamknięte, czy cuś.
Też czasem ciężko mi w to uwierzyć, ale to bardzo dobrze, bo forum jest jedną z ciekawszych form do internetowych dyskusji a niestety jest ich coraz mniej. A to jest całkiem aktywne :D

Również witam na forum i miłego użytkowania (o ile mogę ci tego życzyć po stalkowaniu taki czas :) )
Ropushin pisze:
śr lip 29, 2020 8:25 pm
na które miło się patrzy
Oby równie miło się uczestniczyło w nich :D

Również życzę miłego dnia :).
Obrazek

Ropushin
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 29, 2020 6:09 pm
Status: Offline

Trochę o sobie :]

Post autor: Ropushin » śr lip 29, 2020 8:57 pm

Nah, nie nadaje się do dyskusji szczerze mówiąc, nie czuje się zbyt pewnie, chyba że pamiętam o faktach, ale to tylko wtedy.

Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 21, 2020 2:22 pm
Gender:
Status: Offline

Moje przedstawienie się

Post autor: Wafel » ndz mar 28, 2021 8:56 pm

Witajcie! W tym poście chciałbym się przedstawić. Nazywam się Wafel i mam 17 lat (za mniej więcej tydzień kończę 18), oglądam anime od 2018 roku, na swoim koncie mam obejrzane 69 anime (na razie), zacząłem od wakacji poprzedniego roku czytać także mangi, na tę chwilę przeczytałem: Akame ga Kill, Gdy zapłaczą cykady, Fullmetal Alchemist i Summer Wars. Ogółem moje ulubione gatunki anime i mangi to: shounen, fantasy, komedia, akcja. Oprócz oglądaniem anime i czytaniem mangi, interesuje się także historią, językami, kolarstwem, od czasu do czasu graniem w gry etc.

To by było na tyle w tym poście, dziękuję za przeczytanie!

Link do mojego konta n MALu - https://myanimelist.net/profile/KrulWafel

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Moje przedstawienie się

Post autor: Kocurzyca » ndz mar 28, 2021 11:05 pm

Miło nam powitać w naszym smutnym 5% fandomu :lol:
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Moje przedstawienie się

Post autor: kesah » ndz mar 28, 2021 11:20 pm

W sumie, to się tu nie wpisywałem. Kesah - nie mylić z Kesha, nick internetowy jaki się pojawił chyba na starcie internetów i się trzyma. Mam 35 lat, więc stary grzyb. Przygoda z anime zaczęła się chyba gdzieś w wieku 7-8 lat gdzie oglądałem na Poloni 1 serie pokroju Daimosa, Yattaman, Tsubasa czy Tygrysia Maska. Pierwszą świadomie kupioną mangą był Dragon Ball, wcześniej nabyłem mangi wydawane przez wydawnictwa komiksowe pokroju TM-Semic, ale w tym czasie nawet nie wiedziałem co to manga... Z resztą komiksy były ze mną od samego początku, jako dzieciak kupowałem komiksy dc i marvela, miałem u siebie całe kolekcje Spider-Mana, X-Men, Batman, Superman, Punisher i wiele innych, również wydania specjalne czy mega marvel oraz inne z poza uniwersum superbohaterów jak Thorgale czy Kajko i Kokosz. Jednak manga wyparła komiksy zachodnie i się zaczęło... Tak jak początkowo był tylko Dragon Ball, tak z czasem kolekcja zaczęła się rozwijać i obecnie liczy blisko 900 tomów - głównie mangi wydane z polskich wydawnictw z zagranicznych posiadam obecnie jedynie całą serię Tenjo Tenge i kilka tomów Battle Vixens. Staram się wspierać polski rynek i cieszy mnie, że pojawia się więcej wydawnictw i różnorodność tytułów, aczkolwiek każdy ma swoje oczekiwania co do wydawanych mang i co by chciał zobaczyć na polskim rynku i nie jestem wyjątkiem, dlatego sobie czasem ponarzekam na wydawane tytuły czy gatunki.
Ogólnie zbieranie mang traktuje jako hobby, też jest to jakiś kapitał, bo część z tego mimo wszystko zyskuje na wartości.

Właściwie lubię każdy gatunek mang poza shoujo i yaoi.

Jestem też dość bezpośredni, mówię co myślę, często może się to kłócić z czyimiś poglądami, ale mam swoje zdanie i tyle, zazwyczaj trudno mnie przekonać bym miał zrezygnować z swojego nastawienia, jak coś uważam, że jest nie tak, to powiem i rzucę krytyką, tak jak jechałem po JPF i zabijaniu One Piece trybiem 3 miesięcznym tak jakoś nie wiem czy przez wywołanie gównoburzy pojawiła się akcja z przyśpieszeniem OP - jeśli tak, to cieszę się, że miałem wpływ na to, że za moją sprawą udało się w jakimś stopniu przyłożyć do odzyskania życia tej serii, tak samo krytykowałem cykl 3 miesięczny Bleacha jaki powinien obecnie być przyśpieszony aby ukończyć serię i mieć spokój. Tak samo w ostatnim czasie krytykuje nawał mang z kategorii shoujo, yaoi i okruchów życia ocierających się o romanse jakie wyrastają jak grzyby po deszczu i mam świadomość, że wzbudzam kontrowersje i tworzą się dyskusje w których na ogół gdzieś mogę być w mniejszości, zwłaszcza, że np. krytykując shoujo czy yaoi wiem, że nastawiam się na lincz ze strony dziewczyn a i nie tylko.

Mam też bardzo cyniczne i sarkastyczne poczucie humoru, czasem może być interpretowane jako jakaś złośliwość, co też się zdarzało. Jestem więc osobą, jaka może narobić zamieszania i pełno spamu, ale na ogół staram się swoje wypowiedzi ubierać w argumenty i odpowiednią merytorykę.

Dodam jedynie, że jeśli chodzi o lektury, też lubię książki i ulubionym autorem jakiego książki wchłaniam jak odkurzacz jest Chris Carter a ulubiona książka "Geniusz Zbrodni".

:mrgreen:
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości