Trochę o sobie :]

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » czw cze 12, 2003 11:57 pm

Ja - patrz manga Kamikaze Kaito Jeanny. A tak na powazne to ja do Chiyakiego jestem bardzo podobny. Taki wysoki chudy, tylko wlosy nie niebieskie 8)

Atazure
Status: Offline

Post autor: Atazure » pt cze 13, 2003 8:52 am

Sinbad pisze:Ja - patrz manga Kamikaze Kaito Jeanny. A tak na powazne to ja do Chiyakiego jestem bardzo podobny. Taki wysoki chudy, tylko wlosy nie niebieskie 8)
Hmmm? A włosy masz krótkie czy długie? Bo jak długie to mi bardziej pasujesz z opisu na takiego pana z Tenjyo tenge :wink:

Atazure

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » pt cze 13, 2003 10:02 am

Setokun pisze:Tak. Cała dyskusja bardzo pasuje do tego tematu ale czy juz nie wystarczy? No, już dobrze. Przyjacielski uścisk i po sprawie. :wink:
ok, ale robie to tylko dla ciebie :P w koncu sesja jest, nie powinnam sie irytowac byle czym :twisted:

hehe, to juz do wymiarow doszlo, tak? :P moje to 165 wzrostu - kurdupel jestem, jak to mowi moj dwa centymerty wyzszy przyjaciel :P - i 54-56 kg - zimowa oscylacja spowodowana mieszkaniem w miescie :P

PS>Harloczku: zlosliwosc to na prawde rzecz gustu - niektorzy lubia ciete osoby, a polega to tez czasami na przerysowywaniu pewnych spraw. Ale juz bede grzeczna - wobec ciebie :twisted: koniec tematu :!:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt cze 13, 2003 1:11 pm

wzrost: 174
waga: 56 kg :]

zreszta na mojej stronce mozecie zobaczyc jak wygladam ;D (jesli to kogos interesuje ;] ) http://lilu.joint.eu.org/omnie/omnie.html

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt cze 13, 2003 2:35 pm

hmm... heh ja tam nigdy dokladnie nie znałem swej wagi, ani wzrostu ;]Ważę na oko 60kg, i mam koło 180cm wzrostu. Jestem uczniem LO im KEN w Stalowej Woli. Interesuję się muzyką elektroniczną, komputerami (wszystkim co z nimi związane^---^) trochę sportem - głównie rowerek i pływanie. Lubię podróże po lesie. Niegdyś oglądałem dużo starych filmów (psychologiczne dramaty^^) oraz czytałem książki sf. z lat 70 - 80. Ogólnie najbardziej odpowiadają mi mroczne, pesymistyczne klimaty, w nocy najlepiej się czuję :twisted:

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt cze 13, 2003 4:20 pm

nyo Lilu na twoja stronke juz dawno nie zagladalem, wiec chyba zaraz sobie wejde i przejrze.

nyo ja juz o swoich wymiarach pisalem. 186 wzrostu i kurde nie wiem ile waze ale jak na swoj wzrost to wychodzi i tak za malo.
achia i jeszcze zapomnialem dodac ze jeszcze troszke lubie poezje , a szczegolnie Lesmiana (my guru), ale sam nic niestety nie umiem splodzic... moze kiedys muza do mnie zawita ^^''.
a z gier komputerowych grywam glownie w crpg (od baldursa do diablo)

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt cze 13, 2003 9:26 pm

Jak tam twój pratchettowy maraton Kuso? ;)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt cze 13, 2003 9:35 pm

nyo Kolor magii, blask fantastyczny, rownoumagicznienie i mort juz sa za mna :D teraz czytam czarodzicielstwo... i mam problem bo po nim jest eryk... a jak na zlosc ja swojego pieknie wydanego zapodzialem :x :x :x

Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » sob cze 14, 2003 2:37 pm

Ale z nas przystojniaki :D

Aischa
Status: Offline

Post autor: Aischa » sob cze 14, 2003 4:09 pm

Wiek 14 lat; czyżbym była najmłodsza?
Wzrost 180 cm.
Znak Zodiaku Ryby, grupa krwi B.
Miejsce zamieszkania - Chełm
Jestem dosyć cicha i nieśmiała. Manga fascynowała mnie od dziecka (pamiętna SM), choć od pół roku wiem, czym to się je.
Inne zainteresowania - j-rock, książki, języki obce, anioły

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob cze 14, 2003 4:58 pm

oooo,ze tez wczesniej nie zauwazylam teo posta...hehe.no dobra!zaczynamy pisac o mnie :wink:
w sumie to nic ciekawego nie napisze-mam 19lat,jestem ze szczecnia(w tym roku maturke mialam,heih :wink: ) i pewnie bede studiowac w Olsztynie weterynarie-tylko prosze,nie pytajcie dlaczego,ja poprostu mam powolanie!:P jestem sredniego wzrostu blondynka(hehe) ,ale wloski krotkie,bo wygodniej:P interesuje sie hehe,manga i anime,hehe,no i sportem,jak tylko mam wolna chwile to pedze na trening-albo aikido,albo jazdy konnej,albo siatki.a w chwilach relaksu plywam :twisted:
z innych rzeczy o mnie-nie lubie sie zbytnio wychyac,chyba ze nastapi taka potrzeba:) jestem taka cicha woda-nigdy nic nie wiadomo,co mi do lba strzelio-raz cicha i spokojna,a pozniej to variacji dostaje...
muzyka-tak,interesuje sie w sumie muzyka,ale glownie taka ciezka....rockowo-metalowa.... :wink: mam malutki zwierzyniec w domq:P pies,kot,rybki,krolik i zbieram teraz na terarium dla legwana:D
wiec jak nie zbieram na nowego zwierzaka,to na nowa mange,hieh:P to wszystko w sumie.jak zajdzie potrzeba,napisze wiecej:P
a codo wymiarow-1.68m.wmawiam sobie,ze to PRAWIE 1.70 :wink:
ah.zodiak-rybcia:P

Gumis
Status: Offline

Post autor: Gumis » sob cze 14, 2003 6:40 pm

8) Ciekawy ten topic, a ponieważ wczoraj [tzn dzisiaj o 2 w nocy :twisted: ] poszerzyłem grono forumowiczów, więc sie trochem wypowiem.
185 - ciemne włosy [za pare dni na czarno farbuje], po wakacjach planuje zapuścić [ale to zalezy czy będe miał cierpliwość]...
Za tydzień będe będe miał na karku 18 :P [ja piernicze...pasy sie szykują...błeeee]
Zainteresowanka: Gitara [gram już ponad rok], Słuchanie muzyki, SPORTY przeróżne, Xiążki [zwłaszcza serie Warhammera i inne fatasy] i jeszcze wiele innych...
Siedzem często na róznych forach i gram namiętnie w Red Dragona [już niedługo nowa era :P]...
Chyba tyle.
Tymczasem...borym lasem...

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt cze 20, 2003 8:28 pm

HEh znalazlo sie i miejsce dla mnie ;p
no wiec
imie: Karolina
wiek: 16 wiosenek
wzrost: 160 (-_-')
waga: 50
Znak Zodiaku : Bliznieta
miejsce zamieszkania: Olsztyn
Wloski: brunetka,ostatnio od paru dni niebieskie pasemka ^^
Łoczy : piwne
Takie male cos a cieszy ;] ,charakterek zmieny , humorek u mnie to number 1 , energiczna - nie brak mi jej prawie zawsze , nie wiem co pisac ;p
Zainteresowania : Manga & Anime offkors;p , Gry :]]] , GO czasami pykam w te kamienie , music ;p , hmmm nie wiem co dalej pisac ;p jakies pytania ?

Herks
Status: Offline

Post autor: Herks » ndz cze 22, 2003 1:22 pm

Witam wszystkich. Jestem nową postacią na tym forum, więc mój pierwszy post powinien powstać w tym oto temacie :)

Imię: Kuba
Lat: 15
Wzrost: 180 cm
Waga: 61 kg
Znak zodiaku: Baran
Grupa krwii: 0 Rh-
Oczy: ciemna zieleń
Lubie jeść, spać, słuchać muzyki ( Three Doors Down rlz). Jestem otwarty, próbuje być szczery (podkreślam próbuje :D ). Bywam zazdrosny :roll: .
Jeśli chodzi o zainteresowania to wiadomo Manga & Anime (jestem orginalny :wink: ), kamienie szlachetne no i Red Dragon (nowa era już trwa).

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » czw lip 10, 2003 11:02 pm

Shig pisze:wzrost: 188cm (średnio)
waga: 91kg (średnio, było więcej)
O kur... Co za monstrum! Przestraszyć się można! Waga 91 kg przy wzroście 188! Wow! :shock: Nie spodziewałem się, że ktoś taki "napakowany" jeszcze będzie się interesował mangą i anime ;)
Sheril pisze:pewnie bede studiowac w Olsztynie weterynarie-tylko prosze,nie pytajcie dlaczego,ja poprostu mam powolanie!
Brawa dla tej Pani!!! Też mam 19 lat i też znak zodiaku Ryby jak Ty ;) Moja koleżanka z klasy tez będzie studiować Weterynarię w Olsztynie, więc na pewno się poznacie ;) Ja też miałem tam zdawać ale nie zdążyłem złożyć dokumentów... I jeszcze mój tata tam studiował weterynarię ;)
Herks pisze:Witam wszystkich. Jestem nową postacią na tym forum, więc mój pierwszy post powinien powstać w tym oto temacie
Fajny avatar ;) Widzę, że znasz Golden Boya? Świetne anime! Ale koniecznie chciałbym też zobaczyć mangę, która jest nieco bardziej frywolna... ;)
Lilu - administratorka pisze:
Zobaczyłem to zdjęcie Ciebie i opis, co do studiów i planów na przyszłość... Nieźle... Studiować chemię i jeszcze móc się z tego wyrwać, żeby robić coś ciekawszego, jak grafika komputerowa zamiast zostać nauczycielka chemii. Moje wyobrażenie na temat mozliwości po chemii jest tylko takie, że nie wiedziałbym, co ze sobą zrobić... Ja tam będę wykonywał pracę, do jakiej zdobędę kwalifikacje (w zamierzeniu - leczyć, tudzież upiększać ludzi)...

Dane osobiste, intymne i osobliwe:
Maciek, włosy ciemne, przydługie - sięgają mi do ust, oczy równie ciemne
Wzrost: 185 cm
Masa: 92 kg
Wymiary: 110/90/100 (coś koło tego - jak zmierzę dokładnie, to skoryguję te dane, a podałem, ponieważ nikt inny jeszcze nie podał ;) )
Kocham: dobrych ludzi, przyjaciół, rodzinę, ogólnie dobro, Boga
Lubię: smaczne jedzenie i picie, pieniądze i zakupy, wysiłek fizyczny, porządek, czasami trochę katorgi i bólu fizycznego lub spożyć coś niedobrego
Potrzebuję/brakuje mi: wszystkiego i niczego ;) a głównie - pieniędzy i biegłej znajomości kilku języków obcych (w tym japońskiego ;) )
Nie lubię: smrodów, bezkręgowców, porządkować, bezmyślnego bytu, zakwasów na karku i na wewnętrznej stronie ud
Nienawidzę: zła, które objawia się we wszelkiej postaci, czyli ogólnie mówiąc - zła

Jeżdżę sobie na moim Schauffie, który jest metalicznie-matowo czarny i wciąż się nim zachwycam, że tak piękny i mocny ;) Czasami też pojeżdżę sobie na hulajnodze. A to się poopalam, a to poćwiczę grę na pianinie, a to pójdę sobie z kolegami posiłować się, często oddaję się przemyśleniom, gram w gry komputerowe.
Muzyka: podoba mi się bardzo wiele utworów, przy czym nie zwracam uwagi na gatunek i wykonawcę.
"Nie palę" tytoniu, "nie zażywam" narkotyków, "nie pijam" alkoholu i "nie jem" niezdrowych potraw.
Zdarza się, że mam chęć poćwiczyć sobie rysowanie. Jeżeli już chcę narysować jakiś rysunek, to musi on być taki, jaki sobie wyobraziłem, ładny. Oczywiście zajmuje mi to dużo czasu i słabo wychodzi, bo rzadko sobie coś porysuję...
Chcę się nauczyć sztuki samoobrony KRAV-MAGA i przejść szkolenie na sternika jachtowego.

No... To tak bardzo ogólnikowo i skrótowo napisałem coś-tam o sobie.
Piszcie, piszcie, kolejni użytkownicy! Ta dyskusja jest ciekawa! I całkowicie obiektywna! ;)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt lip 11, 2003 12:05 am

Xantus pisze:
Shig pisze:wzrost: 188cm (średnio)
waga: 91kg (średnio, było więcej)
O kur... Co za monstrum! Przestraszyć się można! Waga 91 kg przy wzroście 188! Wow! :shock: Nie spodziewałem się, że ktoś taki "napakowany" jeszcze będzie się interesował mangą i anime ;)

(...)

Dane osobiste, intymne i osobliwe:
Maciek, włosy ciemne, przydługie - sięgają mi do ust, oczy równie ciemne
Wzrost: 185 cm
Masa: 92 kg
Wymiary: 110/90/100
I kto to mówi :)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lip 11, 2003 12:35 pm

Lilu pisze: kocham konie fryzyjskie, dobre ksiazki i jeszcze mase innych rzeczy ;D
A wiec jestesmy dwie.
" Tym czym jestes, tego nie widzisz, to co widzisz, jest twoim cieniem."
A suivre...

Akudie
Status: Offline

Post autor: Akudie » pt lip 11, 2003 12:37 pm

To bylam ja...
Ciagle przesladowana przez zlosc mojego komputera :)
A suivre...

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt lip 11, 2003 1:12 pm

Xantus pisze:Zobaczyłem to zdjęcie Ciebie i opis, co do studiów i planów na przyszłość... Nieźle... Studiować chemię i jeszcze móc się z tego wyrwać, żeby robić coś ciekawszego, jak grafika komputerowa zamiast zostać nauczycielka chemii
Sprostowanko :} po skonczonej chemii na politechnice nie mozna uczyc dzieci w szkole ;P jestesmy stworzeni przeciez do wyzszych celow ;P (po uniwersytecie mozna uczyc :] )

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » pt lip 11, 2003 8:46 pm

po studiach zawsze mozna zostac na uczelni i uczyc studentow...

fakt, z pensji nauczycielskiej sie nie wyzyje, ale czasem jest to lepsze niz byc bezrobotnym absolwentem :)
choc jak jest okazja to lepiej wziac sie za cos innego :D
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość