Jak zacząc?

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Zablokowany
Ray
Status: Offline

Jak zacząc?

Post autor: Ray » czw lut 23, 2006 6:25 pm

Witam :D Lubie sobie na lekcji ( jak ktos troche przynudza) pobazgrac po koncu zeszytu :) Teraz zauwazylem ze nie wyglada to tak bardzo zle jak na poczatku i postanowilem sprobowac mang... Powie mi ktos jaki jest "ekwipunek" itd? ewentualnie moze mnie ktos podszkoli ? :D Z gory thx :wink:

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » pt lut 24, 2006 7:25 pm

co rozumieszjako ekwipunek ... żeby rysować wystarczy przecież ołówek (najlepiej B albo HB)i gumka (najlepiej chlebowa)... a potem jak kto woli .. jak masz już szkic to rysujesz kontór cieńkopisem albo piórkiem ...
żeby nauczyć się rysować msisz poprostu rysować ... przerysowywać obrazki albo wymyślać swoje własne

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 24, 2006 11:04 pm

A te rastry?? Czy rastyry czy jak to sie tam wabi? po co to jest?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob lut 25, 2006 12:30 pm

Ray pisze:A te rastry?? Czy rastyry czy jak to sie tam wabi? po co to jest?
Poczytaj "Jak powstaje..." albo użyj googla.

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » sob lut 25, 2006 1:10 pm

rastrami można się pobawic jak już się ma gotowy obrazek i chce się go 'upiększyć' ...

Ivo
Status: Offline

Post autor: Ivo » czw mar 09, 2006 3:41 pm

A ja mam problem... Chce nałożyć raster na mój rysunek, ale nie umiem. Jak nakładać (chyba tak się mówi) raster? Proszę o pomoc!

Zablokowany

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości