kolorowe rysunki.

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Canpa
Status: Offline

Post autor: Canpa » sob paź 14, 2006 4:17 pm

Polecam polecam!!! No chyba że chcesz stalówke do naprawde cieniuśkich lini, to w tedy powinienieś kupic inną.Ale G Żebra jest świetna.Jeśli masz gdzieś w pobliżu sklep plastyczny to poszukaj podobnej zanim kupisz na waneko, bo mozesz mieć cenowo sytuacje jak ja z tś stalówką Leonart...ale tak żeby od tematu nie odbiegać, G Zebra jest bardzo dobra i jak kupisz to nie powinienies żałować

wnuk07
Status: Offline

Post autor: wnuk07 » ndz paź 15, 2006 12:04 pm

Jest w Tarnowie jeden sklep plastyczny i wykupiłem już z niego wszystkie stalówki do rysowania ale niema żednej podobnej do tej G Zebra. Zastanawiam się czy ja kupić no, bo 17 zł to jednak trochę pieniędzy jak na kawałek stali. Ale skoro mówisz, że jest dobra to chyba ją kupię.
Ostatnio zmieniony wt lut 19, 2013 1:29 pm przez wnuk07, łącznie zmieniany 1 raz.

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » wt paź 24, 2006 5:16 pm

wnuk07 pisze:Narysowałem swój pierwszy rysunek tuszem. Niestety nie mam aktualnie skanera więc go nie pokarze ale jak będe miał to natychmiast to zrobie.
Z niecierpliwością czekam. Ja mam kilka rysunków tuszem ale pokazywać ich nie będę bo zepsuje szate graficzną tego forum i będzie na mnie... :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob paź 28, 2006 9:57 am

Mia pisze:bo zepsuje szate graficzną tego forum
E tam daj spokój, nie wstydź się :)))
Canpa pisze:Ale G Żebra jest świetna.
O tak baby, ona wymiata w każdym calu. :P Koleżanka dała mi nią raz potworzyć i stwierdzam, że chyba będe se musiała ją kupić :P

wnuk07
Status: Offline

Post autor: wnuk07 » śr lis 01, 2006 3:11 pm

Gdy biore opcje kupna tej stalówki typu G mam do wyboru dwie opcję. Jedną za 0,00 zł i jedną za 7,00. Nie wiem o co z tym chodzi i, które mam wybrać Canpa też nie wie, a może ty, kisara wiesz o co chodzi albo ktos inny.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » sob lis 18, 2006 6:31 pm

Dobra, pokaże te rysunki ale tylko dwa, bo reszty nie zdążyłam ze skanować.
http://img391.imageshack.us/my.php?image=z032oc2.jpg
http://img336.imageshack.us/my.php?image=z030gn6.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości