Kurs rysunku manga

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
ODPOWIEDZ
Lucid Atray
Status: Offline

Kurs rysunku manga

Post autor: Lucid Atray » pt sie 28, 2009 12:09 pm

Właśnie zobaczyłam w tv reklamę nowego poradnika do rysowania mangi oto link do stronki
http://www.kursmanga.pl Wydaje mi się interesującą pozycją również dlatego że otrzymujemy gratis przybory do rysunku =D> ,a pierwszy numer kosztuje tylko 4.95 ma ktoś już to w łapkach? :mrgreen:

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » pt sie 28, 2009 6:38 pm

Ta, pierwszy numer 5 zeta, drugi 20zeta :) Znany chwyt od hachette czy jak temu tam ;p

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » pt sie 28, 2009 7:09 pm

kupiłam pierwsze wrażenie całkiem pozytywne szkoda tylko że to takie cienkie tylko 24 strony ale przybory boskie :P można prenumerując skompletować niezły sprzęcik,zdziwiło mnie ze tak szybko to zeszło ze sklepów :shock: przeszłam pół miasta żeby to dostać ale życzliwa pani z kiosku oddala mi swój numer co dla siebie zostawiła... :mrgreen:

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » pt sie 28, 2009 8:24 pm

U mnie jak reklamowali wczoraj to dzisiaj już nie było T_T załamka T_T

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » sob sie 29, 2009 12:26 pm

Kupilaaam... i jest takie se.. przynajmniej w koncu sie dowiedzialam do czego sluza stalowki (bo ja glupie dziekco jestem).. zara sprobuje cosik narysowac, mam nadzieje, ze nie wyjdzie kolejny dinozaur =.=''

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » ndz sie 30, 2009 12:15 am

Też sobie kupiłam, a co mi tam.
Pierwszy raz widzę takie czary mary jak tusz + stalówka do rysowania :P - Na drugi numer się zaczaję, bo chcę zobaczyć jak raster wygląda.
Rysować nie umiem, ale fajnie zobaczyć przyrządy :) A spróbować coś mogę narysować:)

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » ndz sie 30, 2009 3:45 pm

Czy ktos z Wawy kupił to??
Bo ja chodziłem szukałem i nie znalazłem, może mi ktos podpowiedziec gdzie kupic?

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » ndz sie 30, 2009 5:33 pm

MattGrimp nie tylko ty masz problemy z kupieniem tego nawet na stronie wydawnictwa na forum też jest poruszony ten problem bo po prostu to znikało ze sklepów już 1 dnia... :?

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » ndz sie 30, 2009 5:43 pm

a od kiedy to jest w sklepach - bo trochę jestem nie w temacie bo w piątek dopiero co wróciłem z głuszy i w sobote dopiero zobaczyłem reklamę.

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » ndz sie 30, 2009 10:30 pm

od 27 sierpnia w sklepach,ja cudem znalazłam w kiosku 28 sierpnia bo wszędzie słyszałam "wczoraj było" :evil:

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt wrz 01, 2009 1:38 pm

Witam,

Udało mi się znaleźć kiosek w warszawie gdzie można jeszcze kupić ten kurs, z tego co mi sie wydaje były jeszcze chyba dwa.
Jeśli ktoś z warszawy chciałby się w tak owy zaopatrzyć to moge podac gdzie jest ten kiosek.

Co do gazety narazie nic nie powiem bo jeszcze jej nie przejrzałem.

Czołgiem =]

[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 ]
W empiku mozna kupić już 2 zeszyt kursu

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości