Galeria czytelników Waneko

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr lip 16, 2003 8:39 pm

mam jedno ale Xan
Xantus pisze:Grunt, że kuso nie będzie płakała, gdy ktoś wymiecie stąd te śmieciowe posty...
nie plakala tylko plakal!!! O_o

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » śr lip 16, 2003 8:53 pm

o, Xantus O_o
myslalem, ze juz nie napiszesz @@"
nie bardzo cie rozumiem, czy ty lubisz mieszac dla samego mieszania?
zastanawia mnie tez, po co dalej drazysz temat skoro jestes taki delikatny?

ja tam sie nie czuje wcale anonimowy. wrecz przeciwnie. najblizsze mi osoby, ktore poznalem w Sieci chcialbym poznac w realu.
jak cos masz do mnie, to moze moglbym porozmawiac z toba przy okazji jakiegos konwentu, ale sie musisz wczesniej umowic ze mna na spotkanie. nie obiecuje, ze znajde czas, ale... kto wie :P
wszelkie bluzgi w pw mozesz sobie odpuscic, bo traktuje to jako spam.

a sprawy prywatne, o ile nie dotycza mojego zycia prywatnego w realu, moge roztrzasac publicznie. nie mam sie czego wstydzic. aczkolwiek zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy moze chciec to czytac.
ja naprawde staram sie byc mily...
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

marti
Status: Offline

Post autor: marti » śr lip 16, 2003 11:35 pm

szczeze mowiac nie mam pojecia co artysta( w tym przypadku Xantus) chcial powiedziec w swym dziele.moze mnie ktos oswieci?harloczku kochanie,Ty masz doswiadczenie z trodnymi przypadkami :/

whatever
pozdrawiam
marti

Szatanka
Status: Offline

Post autor: Szatanka » czw lip 17, 2003 11:58 am

Gdyby nie pare (tio znaczy az 2 ) emaile na skrzynke, pewnei nie zajrzalabym tu znowu. Ciesze cie ze sie o mnie martwicie :D I przyzekam ze sobie juz nigdy ,nigdzie nie pujde (nawet na wakacje nigdzie nie wyjade :D)
Ale to nie oznacza ze bede biernie pisac co jezyk naniesie, raczej tylko w sytuacjach ktore (wedlug mnie samej) wymagaja mojej interwencji :P I zeby nie bylo to ja namaluje wam tego centaura :] :twisted:

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » czw lip 17, 2003 7:58 pm

marti profeszjonalystka siem zenalazła... :lol: JOŁ WIOCHA!!! Ach, jakże to łechce moją próżność, że nawet taka wybitna rysowniczka i felietonistka raczyła nazwać mnie artystą i na dodatek nie rozumie, o co mi chodzi! To nawet JĄ przerosłem w ten sposób, że moja sztuka do Niej nie dociera! Ach, jak wspaniale! O radości, iskro bogów! Dzięki za tak wspaniałe momenty w życiu jak ten! Jestem aż TAK genialny, że nawet marti nie wie o co mi chodzi! :lol:
:?
Hmmm... :?
Zaraz... :?
Coś tu jest nie tak... :?
Skoro marti nie ma pojęcia, co ja miałem na mysli, to dlaczego ja też nie mam pojęcia, co ona ma na mysli? :shock:
Coś dziwnego tu się dzieje...

Masz, marti, tą swoją frajdę z rozmowy ze mną ;) Chyba też aczynam się wczuwać. Spoko - możemy pogaworzyć sobie jeszcze trochę ;)
A gu gu guu... (a właśnie - guu skojarzyło mi się z "Jungle wa itsumo Hale noichi Guu" :lol: :lol: :lol: :lol: ) Ale jaja!

Hmm... A czy ktoś tu przypadkiem nie jest psychologiem? marti, przyznaj się! Prowadzisz tu jakieś tajne badania!? ;)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw lip 17, 2003 8:04 pm

Xantus czuje sie wyruzniony bedac w twoim podpisie :P
powiem jedno :arrow: Ukk?

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » czw lip 17, 2003 10:11 pm

wybraniec ;]
ja juz zniknalem z tego podpisu :(
Xantus pisze:Skoro marti nie ma pojęcia, co ja miałem na mysli, to dlaczego ja też nie mam pojęcia, co ona ma na mysli? :shock:
ja nie odpowiem na to pytanie :P
marti pisze:harloczku kochanie,Ty masz doswiadczenie z trodnymi przypadkami :/
ja naprawde mam pecha. nie bylem jeszcze na forum, na ktorym nie spotaklbym sie z jakims beznadziejnym przypadkiem.
klatwa jakas... @@
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw lip 17, 2003 10:57 pm

ja tez chyba zniknalem juz z podpisu... eh moje wynieniesie nie trwalo dlugo :wink:

poza tym ja nie wiem co wy wszyscy macie na mysli mowiac co macie na mysli i do tego pewnie czasem trzeba czytac miedzy wierszami... ja nawet sam czasami nie wiem o co mi chodzi... zostawmy to @@

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » pt lip 18, 2003 12:50 am

harloczek pisze: ja naprawde mam pecha. nie bylem jeszcze na forum, na ktorym nie spotaklbym sie z jakims beznadziejnym przypadkiem.
klatwa jakas... @@
Jeee! Więcej klątw dla harloczka!!! Ja go przeklinam z całego serca!!! Nienawiść, Sodoma i Gomora niech będą z tobą! Więcej beznadziejnych przypadków przeciwko harloczkowi!! Rewolta!! Podburzamy wszystkich do działania!! O kurde, ale mi się pierdnęło... Żałuj, że tego nie czujesz i nie słyszysz, harloczku. Te pierdy to coś w sam raz dla ciebie za ten "beznadziejny przypadek". Ale ze wszystkich żywych organizmów to najbardziej nie lubię bezkręgowców... A cały ten harloczek mi tu gdera o "beznadziejnych przypadkach". Znalazł się taki beznadziejny harloczek, zaślepiony swoimi do dupy tezami i jakoś nie wygląda na to, żeby cokolwiek przemyśliwał. Jeszcze gorzej, że pewnie bidulek pisze te wszystkie tekściki na poważnie. To jest dopiero beznadzieja - angażować się w takie gówniane sprawy. Pfff... Brrr... Okropny człowiek... Oby go nie spotykać osobiście, bo jeszcze co niedobrego z tego wyniknie...
kuso pisze:ja tez chyba zniknalem juz z podpisu... eh moje wynieniesie nie trwalo dlugo

poza tym ja nie wiem co wy wszyscy macie na mysli mowiac co macie na mysli i do tego pewnie czasem trzeba czytac miedzy wierszami... ja nawet sam czasami nie wiem o co mi chodzi... zostawmy to @@
Ojejka! Ano zniknął z podpisu! A to pech! Ale taka lista wszelkich szelm, którzy się do mnie wrogo odnoszą byłaby przydługaśna, zaś w podpisie tylko 200 znaków można wygospodarować, a głupio by było, żeby lista była niepełna... Chociaż... Możnaby zrobić taką toplistę ;) TOP TEN na przykład :lol: Narazie marti i harloczek rywalizują o pierwsze miejsce, kto mi bardziej stara się dokuczyć ;)
A z tym, co kto ma na myśli, to wielkie zagmatwanie - ale po co to komu, skoro najwyraźniej wszyscy (poza mną) doskonale się przy tym bawią i ciągną tą prze(...) dyskusję tak dla jajców po prostu... :P
Baj, baaj! :lol: Zostawmy to! :roll:

Big_Cohones
Status: Offline

Post autor: Big_Cohones » pt lip 18, 2003 4:42 pm

Ty gosciu to jakis niepowazny jestes. Od jakiegos czasu czytuje twoje bzdety i coraz bardziej zal mi ciebie. To musi byc straszne miec takie porabane zycie, gdy wszyscy chca ci wsadzic palec w oko. Wydaje ci sie ze wszyscy spiskuja przeciwko tobie, i wiesz co? Masz racje. Smiech wzbudzasz. Az sie dziwie ze twoi rodzice sie na ciebie zdecydowali. A przeciez aborcja glaba nie jest karana.

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » pt lip 18, 2003 4:53 pm

Xantus pisze:
harloczek pisze: ja naprawde mam pecha. nie bylem jeszcze na forum, na ktorym nie spotaklbym sie z jakims beznadziejnym przypadkiem.
klatwa jakas... @@
Jeee! Więcej klątw dla harloczka!!! Ja go przeklinam z całego serca!!! Nienawiść, Sodoma i Gomora niech będą z tobą! Więcej beznadziejnych przypadków przeciwko harloczkowi!! Rewolta!!
chyba musze cie rozczarowac. mnie juz dawno klatwa oblozyl proboszcz mojej parafii. pewnie nawet Inkwizycja mnie od lat obserwuje...

wogole, nie rozumiem, czemu sie tak podniecasz i goraczkujesz. mam sie na ciebie obrazic? obrzucic sie jakimis bluzgami...? wcale nie zamierzam tego robic. wlasciwie, to podobnie jak przedmowca, zal mi cie...
wzialbys sie moze za cos pozytecznego i przestalbys sie wkoncu osmieszac.
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » pt lip 18, 2003 5:16 pm

Joł, panienki!
Na pewno wasze [XXX], że jest wam mnie żal nie wynika z życzliwości :twisted: Już napisałem - wczuwam się w wasze [XXX] klimaty i mogę sobie odpisywać. A jak was i tak to nie obchodzi to tym lepiej dla was, [XXX]. I co z tego, że ja was obrażam, skoro i tak się nie obrażacie, bo wciąż podkreślacie, że i tak was to nie rusza? Co z tego, że okazuję wam swoją pogardę w taki sposób jako odezwa na waszą pogardę dla mnie w sposób "żal mi cię". Ja dla was jestem żałosny, wy dla mnie głupi. Nie wymagam oczywiście, żeby nie było, uznania przez was mojej wyższości czy innych takich pierdół. Ale ja was tez nie uznam za fajnych ludzi, bo was nie znam. Mimo, że i tak wciąż jakieś wkurzające dosrywki mi piszecie, to i tak nie mogę określić jacy naprawdę jesteście. Uch - no, Gościu - ależ jestem rozgorączkowany i przejęty takimi fajfusami! No naprawdę! Strasznie się przejmuję! Normalnie nie śpię po nocach, żeby wam odpisywać równej wartości beznadziejnymi, bezsensownymi tekstami jak wasze... (No dobra... - to akurat prawda, że nie śpię po nocach ;) Po prostu za dnia czasem nie bardzo mam możliwość ;) )
marti i tak pewnie nie wie o co mi chodzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A reszta? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bez zmartwień! Dobrze jest! ;) Nawet, jeśli się mnie czepiacie (ale tylko tak lekko). Polecam wam dla relaksu posiedzieć sobie w saunie, a potem zimny prysznic. Dziś tak zrobiłem i na mnie to wspaniale działa - orzeźwiająco, otrzeźwiająco, poprawia nastrój i odświeża! Wspaniale pomaga!
Ostatnio zmieniony sob lip 19, 2003 12:27 am przez Xantus, łącznie zmieniany 1 raz.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt lip 18, 2003 5:33 pm

dobra sluchajcie to sie robi naprawde nudne. ciagle tylko ale ty jestes a wy jestescie :arrow: to mnie nie :arrow: pier :arrow: mysle ze kazdy powiedzial co chcial. stanowisko osob jest znane i mozna to ukrucic

proponuje koniec tej dyskusji... albo przynajmniej zmierzanie ku koncowi (1-2 posty i koniec jezeli wam jeszcze malo)

Xantus
Status: Offline

ULTIMATE RESPONSE!

Post autor: Xantus » sob lip 19, 2003 12:25 am

Dobra... Ja uznaję autorytet kuso i powiedzmy, że się wyłączam, skoro nie ma potrzeby dłużej pisać ;) Trudno... ;)
Gloria victis!

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt sie 08, 2003 4:16 pm

Wracajac do tematu: oto pbrazki ktore nadeslala Misia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » pt sie 08, 2003 4:37 pm

Hmmm...że tak powiem, rzadko kiedy spotykam się z takim stylem rysunku, więc trudno jest mi cokolwiek powiedzieć, poza tym (osobiście) nie lubię takiego stylu, ale to najmniej ważne... natomiast cienie są rozmieszczone bardzo dobrze, ukazując szczegółowe detale rysunku. (Ale ta pani z kłami mi się podoba :twisted: )

doma
Status: Offline

Post autor: doma » sob sie 09, 2003 10:15 am

Ten tego.. a to moje rysunki. Prosiłabym o komentarze ^^'
Obrazek Swego czasu pokazał się również w Kawaju :/

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moj pierwszy komputerowy rysunek, wiec moze wygladac troche nie tak :/

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » sob sie 09, 2003 9:04 pm

Tak, rzeczywiście - elfa widziałem już w Kawaii, rysunek jest ładny i schludny, zazdroszczę ci kompozycji, ponieważ ja nigdy na takową nie mam najmniejszego pomysłu, a jeżeli już to zbytnio przesadzam i wszystko psuję, u ciebie natomiast jest OK. Ale te dwa następne są poprostu fenomenalne, osobiście nic nie mogę złego o nich powiedzieć, kreskę masz po prostu ekstra. A ten komputerowy... no cóż jak na pierwszy raz niezły, jednak im więcej takich zrobisz tym będą one lepsze. Ufff... zkończyłem.

JD aka Kame :)
Status: Offline

nic?...

Post autor: JD aka Kame :) » ndz sie 10, 2003 12:03 am

Ekhm ja tu jakoś tak przypadkowo i chwilowo... wszystkiego komentować nie będę, aczkolwiek Domeeka mogem pochwalić, bo aniouek me sie bardzo ale to bardzo podoba @,@ żebym to ja wiedziała jak to sie robi... _~_ poza tym ta ta księżniczka czy coś to ja tego nie widziałam :P Domeeq, ukrywasz coś przede mną? o_o Dobra, nie wnikam... i tak sie dowiem :PPP no a reszta ofkors kul, Neko cie schwalił dziamdziaku jeden, ciesz sie ciesz ;D [jeee łuuu Domeeq rula _^_]
Kiedyś tam i swojego coś wrzuce, dzisiaj mi sie nie chce ;)

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » pn sie 11, 2003 8:48 pm

A jak! Lubię chwalić :wink: . Tak serio to nie spotkałem się tutaj z rysunkiem, który mógłbym po całości skrytykować.

Zablokowany

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość