Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Forum ogólne dla Adolfa, mangi znaczy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: Monsterlight » wt mar 23, 2021 8:54 am

Z Aska:
I po adolfach... prawie 😂😁 Bardzo duże było zainteresowanie ?

[Wyderek] OGROMNE. Ten dodruk naprawdę nie był mały, a ostały się jakieś ostatnie sztuki. Większość z Was kupowała po zestawie, czyli tomy 1 i 2, ale zdarzały się zamówienia niemal "hurtowe" :) Cieszymy się bardzo!
W sumie to było do przewidzenia :lol: Ciekawe po ile teraz będą sprzedawać, jak nakład się skończy.
Co myślicie nad pomysłem żeby po kilku latach robić dodruki niedostępnych mang tak jak ,,Do Adolfów" :)

[Wyderek] To raczej była jednorazowa akcja :)
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: miaka88 » wt mar 23, 2021 9:59 am

Ciekawe po ile sztuk były te hurtowe. :lol:

Przyznaje sie, sama kupiłam drugi komplet to za kilka lat sprzedam albo zamienię. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: Bukafo » wt mar 23, 2021 1:41 pm

Aha? Wpierw pisali na fejsie, że zrobili mały dodruk, a teraz nagle, że wcale nie był taki mały. Ale kłamczuchy. Wszystko tylko po to, żeby nakręcić całą gawiedź.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: yikkimy » wt mar 23, 2021 1:59 pm

Bukafo pisze:
wt mar 23, 2021 1:41 pm
Aha? Wpierw pisali na fejsie, że zrobili mały dodruk, a teraz nagle, że wcale nie był taki mały. Ale kłamczuchy. Wszystko tylko po to, żeby nakręcić całą gawiedź.
Oni dobrze zrobili. Gdyby napisali ze zrobili duży dodruk, to większość lekceważyliby to i nie sprzedaliby szybciej (co oznacza, ze musieliby leżeć w magazynie). Na tym polega chwyt marketingowy, normalna sprawa.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: Bukafo » wt mar 23, 2021 2:07 pm

yikkimy pisze:
wt mar 23, 2021 1:59 pm
Gdyby napisali ze zrobili duży dodruk, to większość lekceważyliby to i nie sprzedaliby szybciej (co oznacza, ze musieliby leżeć w magazynie).
No ja nie sądzę, żeby większość zlekceważyłaby. Ci co mieli wziąć "hurtowo" i tak by się rzucili, tak samo ci na którym bardzo zależało, aby zakupić jeden komplet po ludzkiej cenie. Jedynie ci którzy nie mogli sobie pozwolić w tym miesiącu, mieliby więcej czasu i mogliby zakupić w kolejnym, a tak to nie widzę, żeby miał ktokolwiek zwlekać z zakupem. W końcu chodzi o serię, która stała się bardzo szybko unikatem.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: yikkimy » wt mar 23, 2021 3:47 pm

Bukafo pisze:
wt mar 23, 2021 2:07 pm
No ja nie sądzę, żeby większość zlekceważyłaby. Ci co mieli wziąć "hurtowo" i tak by się rzucili, tak samo ci na którym bardzo zależało, aby zakupić jeden komplet po ludzkiej cenie. Jedynie ci którzy nie mogli sobie pozwolić w tym miesiącu, mieliby więcej czasu i mogliby zakupić w kolejnym, a tak to nie widzę, żeby miał ktokolwiek zwlekać z zakupem. W końcu chodzi o serię, która stała się bardzo szybko unikatem.
A ja niestety inaczej myślę. Pewnie Waneko nie chcieli zaryzykować, więc zdecydowali na to i zadziałało. Ci, którzy nie mogli sobie pozwolić w tym miesiącu, to nie jest problem Waneko tylko ich. Waneko chcą jak najszybciej pozbyć ich.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: ociesek » wt mar 23, 2021 4:07 pm

Albo pisanie palcem po wodzie :D Na pewno od razu oszukali, chcieli nabić sobie kabzę i teraz pewnie uciekną!
Te teorie spiskowe są naprawdę żałosne.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: Bukafo » wt mar 23, 2021 4:19 pm

ociesek pisze:
wt mar 23, 2021 4:07 pm
Albo pisanie palcem po wodzie :D Na pewno od razu oszukali, chcieli nabić sobie kabzę i teraz pewnie uciekną!
Te teorie spiskowe są naprawdę żałosne.
A Tobie o co znowu chodzi?
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: Monsterlight » wt mar 23, 2021 5:30 pm

Nie wiem kto pytał Waneko na Asku, ale żeby nie było xD :
Ask Waneko pisze:Waneko, w poprzednim asku pisaliście, że nakład "wcale nie był taki mały", a w ogłoszeniu, że malutki. O co chodzi? Sztuczna reklama?

[Wyderek] Kochani, bynajmniej! :) Może źle się wyraziłem. W porównaniu do nakładów innych tytułów, Adolfowie zagościli do nas w bardzo, baaardzo okrojonym składzie. Jest garstka mang, która osiąga tak niskie nakłady. Jednak zwróćcie uwagę, że komplet był dostępny przez prawie 2 tygodnie - drugi tom zniknął wczoraj. Stąd moja odpowiedź - owszem, zrobiliśmy bardzo ograniczony dodruk, ale nie taki, który zniknąłby w jeden dzień.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Adolf ni Tsugu - temat ogólny

Post autor: Bukafo » wt mar 23, 2021 6:08 pm

Monsterlight pisze:
wt mar 23, 2021 5:30 pm
Nie wiem kto pytał Waneko na Asku, ale żeby nie było xD :
Chyba jakiś mój anonimowy wyznawca, albo adwokat. Ktoś z tego forum musiał tam zadać pytanie, chwilę po moim pierwszym poście. :lol:
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

ODPOWIEDZ

Wróć do „Do Adolfów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości