QQ Sweeper #1

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

QQ Sweeper #1

Post autor: Itachi Uchiha » pt mar 11, 2016 4:23 pm

Obrazek
Tak prezentuje się obwoluta 1 tomu (teksty na niej będą jeszcze poprawiane), jego premiera zaplanowana jest na 8 kwietnia 2016 (czyli na Pyrkon)

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt mar 11, 2016 4:44 pm

Szczerze, to jak dla mnie logo jest okropne. Te krzywe "S" i "W" najeżdżające na siebie wyglądają źle, a postać postawiona przed tytułem zasłania "P" i robi z niego trochę trzecie (w sumie czwarte) "E". Plus te czarne obramówki wokół liter wydają mi się zbyteczne - znaczy widzę, że przy takim najeżdżaniu liter jedna na drugą są użyteczne, ale ja bym po prostu tych liter tak do siebie nie przytulała... a jak już trzeba, to obramówka pod kolor byłaby lepsza, bordowa czy coś. Angielski (i japoński, a w sumie to nawet ten francuski) tytuł prezentuje się dużo ładniej, no i czytelniej.
Ostatnio zmieniony pt mar 11, 2016 4:54 pm przez Mai-Takeru, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pt mar 11, 2016 4:48 pm

Też nie podoba mi się polskie logo :/ angielskie wygląda najlepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt mar 11, 2016 4:53 pm

Ano, niestety ale ja również wolałbym angielską wersję. Chyba nie ma co marzyć, byście zmienili zdanie, co nie :?

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pt mar 11, 2016 4:57 pm

Może to wina tego różowego tła, ale rysunek wygląda jakby go ktoś nieumiejętnie wyciął z jakiejś innej grafiki i wkleił :?

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pt mar 11, 2016 5:34 pm

Widzę, że nie jestem jedyna, której nie odpowiada wygląd logo :) . Zdecydowanie angielskie, a nawet francuskie są lepsze niż nasze. Tak jakby ktoś się mało przyłożył lub nie przemyślał sprawy wyglądu logo. Proszę was naprawcie to, bo w oryginale japońskim litery nie są takie koślawe i nie nachodzą na siebie :( . Jak dotąd tytuły, które kupowałam, udawało wam się zrobić dobre logo do każdego z nich, a tutaj? Niestety kiepsko to wygląda.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt mar 11, 2016 6:38 pm

Mi też się nie podoba logo, a także wszystkie inne czcionki... Zwłaszcza numer tomu jest dziwaczny...
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt mar 11, 2016 7:33 pm

Polska wersja okładki reprezentuje się najgorzej.

Awatar użytkownika
Kitsu-nee
Adept
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 21, 2016 5:36 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kitsu-nee » pt mar 11, 2016 8:11 pm

A ja się wyłamię, dla mnie spoko :D Chociaż najładniejsza japońska. Ten róż mógłby być trochę ciemniejszy.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pt mar 11, 2016 8:16 pm

Zobaczymy jak będzie "na żywo" wyglądać :D Dla mnie jakoś dziwnie napis, tytuł wygląda, tak chaotycznie :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pt mar 11, 2016 8:19 pm

Logo faktycznie bardzo słabe (szczególnie to "s"), ale ten róż bardzo mi się podoba, aż mam ochotę to kupić (przejdzie mi).
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pt mar 11, 2016 9:34 pm

To mi jakoś logo specjalnie nie przeszkadza, ale mogliby wybrać inny odcień różu. W wersji angielskiej kolor wygląda najlepiej.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pt mar 11, 2016 10:48 pm

Chyb po raz pierwszy nie podoba mi się logo, a ja naprawdę jestem mało wybredna. Ale motomi może mieć i okładkę zieloną w bordo kropki a i tak kupie.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » pt mar 11, 2016 10:58 pm

gg gonia pisze:Chyb po raz pierwszy nie podoba mi się logo, a ja naprawdę jestem mało wybredna. Ale motomi może mieć i okładkę zieloną w bordo kropki a i tak kupie.
^this

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » sob mar 12, 2016 8:26 pm

Jak dla mnie wygląda paskudnie. To logo ma być takie pikselowe, jakby robione kreską w paincie? W sensie, na przybliżeniu. W innych wersjach językowych krawędzie logo są gładkie.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » sob mar 12, 2016 8:40 pm

Trocho głupio się przyłączać do tłumu krytyki nad tą obwolutą. To wygląda gorzej niż Uśmiech Kanako.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » sob mar 12, 2016 8:47 pm

To ja to tylko tu zostawię
na asku waneko pisze:Jak wypuścicie obwolutę QQSweepera w takim stanie, to chyba zwątpię. To rozpikselowane logo wygląda okropnie, a opis woła o pomstę do nieba. O ile byłam ciekawa samej mangi, tak takiego potworka na półce trzymać nie zamierzam. ;)
[Madziozord] Spokojnie, tylko spokojnie :) Jonas zapewne napisał że, wyjątkowo, wrzuciliśmy na sieć wersję której żaden korektor na oczy nie widzał. Tekst już jest na sto procent poprawiony, logo też, faktycznie miało nieco słabą jakość.
Na półeczce nie będzie żadnych QQpotworków, tylko śliczna manga w oczojebnym różu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » ndz mar 13, 2016 2:24 pm

... błagam tylko nie oczojebny róż! Błagam... ;_;
Moje oczy krwawią... nie dość, że okładka do poprawki to jeszcze ten kolor!
Błagam dajcie to bardziej w fiolet niż róż.... jak ja nie cierpię różowego, a tego "oczojebnego" najbardziej.... miałam kupować, ale teraz już nie wiem...
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Intha
Status: Offline

Post autor: Intha » pn mar 14, 2016 10:49 pm

Kolor powoduje u mnie dreszcze, już nie tak gwałtowne jak na początku, ale jednak... Logo jeszcze bym przełknęła, gdyby nie ten jednolity odcień domku barbie... Zastępstwo może być oczojebne, fluorescencyjne, nawet i radioaktywne...... - moim zdaniem i tak będzie mniej szkodliwe niż ten róż :P :P

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » wt mar 15, 2016 12:10 pm

A mnie tam kolor różowy tomiku nie przeszkadza. Drugi będzie niebieski, a trzeci biały, więc nie macie o co się martwić z tym nadmiarem różu. Jeden tomik chyba przeżyjecie? ;)

Wierzę, że logo zostanie poprawione, bo zdecydowanie nawet dobrze by wyglądało takie jak jest z tyłu okładki, byleby zostało rozmieszczone sensownie i tak, żeby było czytelne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"QQ Sweeper"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości