QQ Sweeper #2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

QQ Sweeper #2

Post autor: Itachi Uchiha » śr maja 11, 2016 3:42 pm

Obrazek
Premiera drugiego z trzech tomów już 6 czerwca!

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pt cze 10, 2016 1:38 pm

Dotarł do mnie ten tomik, ale zakładka nie :( . A prosiłam o zakładkę z QQ, co było opisane w zamówieniu. Zamiast tego otrzymałam "Nasz Cud" i "Gwiazda spadająca za dnia" (Gwiazdę akurat chciałam). Czyżby ktoś się pomylił, czy zabrakło zakładek z QQ?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt cze 10, 2016 2:59 pm

Dziewczęta pakujące zamówienia naprawdę starają się przychylać do waszych próśb, jednak nie zawsze im się udaje ze względu na nawał pracy. :(
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pt cze 10, 2016 3:04 pm

W sumie zbieram tą serię to czemu bym nie chciała mieć takiej zakładki :P . Ale wiem jak to jest, że można o czymś zapomnieć. Zamówień na pewno macie nie mało. Najwyżej pozostaje mi poprosić o tą zakładkę przy ostatnim tomiku. Mam nadzieję, że zostanie dla mnie choć jedna :) .

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt cze 10, 2016 3:15 pm

Przy dowolnym zamówienie napisz o tą zakładkę :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pt cze 10, 2016 11:25 pm

O ile pierwszy tom raczej mi nie podszedł, tak drugi stał już na zupełnie przyzwoitym poziomie. Wstawki komediowe zeszły na dalszy plan (co mnie bardzo cieszy) i mamy więcej elementów dramatycznych. Tajemnice z przeszłości bohaterów są intrygujące i autorce udało się mnie zaciekawić. Mam nadzieję, że ostatni tom utrzyma poziom dwójki i wszystkie zagadki uda się rozwiązać, a wszystkie wątki zgrabnie pozamykać.

W tym tomie Kyuutarou już mniej przypomina mi Kurosakiego, a to bardzo dobrze. Pozbyłam się wrażenia, że to jedna i ta sama osoba tylko z innymi włosami... Wydaje się mimo wszystko spokojniejszy i jakoś chętniej wchodzi w bliższe interakcje z dziewczyną :wink:. Nie "czai" się tak jak Kurosaki.

I taka mała refleksja: czytałam jak dotąd trzy mangi pani Motomi. "Dengeki Daisy", "Beast Master" i "QQ Sweeper". We wszystkich głównym bohaterem męskim jest nieprzystosowany społecznie osobnik. Wrażliwy samotnik stroniący od ludzi, oschłością broniący się przed nawiązaniem bliższej relacji z kimkolwiek. Ja rozumiem, że taki typ wzbudza instynkt opiekuńczy i momentami nawet jest to "słodkie" ale ile można?... Za którymś razem to już "nie zagra".

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt lip 01, 2016 7:35 am

Tomik ciekawszy niż pierwszy, bardziej trzyma w napięciu, choć mniej wstawek komediowych cieszy mnie mniej.

W sumie dobrze że został już tylko jeden tomik na zakończenie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » śr lip 13, 2016 3:17 pm

Uff, w końcu przeczytałam. Ten cały wątek o pomocy Shimizugawie mnie męczył i nużył. Za to reszta tomu ok. Zwłaszcza rozdziały o przeszłości bohaterów :)

Uwagi
1) Niektóre dymki są strasznie małe, że ledwo co da przeczytać co w nich jest. ;___; Dla przykładu - nie wiem która strona, bo numeracji praktycznie brak - rozdział 9. Scena gdzie Q "leczy" kolano Fumi i Q odpowiada mistrzowi
No kurczę, czy nie powtarzacie mi ciągle, że powinienem być milszy dla dziewczyny?!
mogliście to skrócić "mówiliście, że mam być milszy dla dziewczyny!" - sens praktycznie ten sam, tekst krótszy i może dało by się powiększyć font chociaż o 1 by było bardziej czytelne.

2) Strona 160
Q na to nie wygląda, ale źle znosi samotność
zamieniłabym "Q na takiego nie wygląda, ale..."

3) Strona 161
Wstyd mi spojrzeć Ci w oczy
po co "ci" z wielkiej litery?

4) 153 "Fumi odpowiada Kouichi
Skoro już zrobiłam to co miałam. Tak jak rozmawialiśmy wczoraj...
coś mi tu nie pasuje... albo tę kropkę wywalić, albo zdanie zmienić...?

5) Pewnie tylko moje widzimisię - początek rozdziału 10 i notka od autorki
nie przepadam za robakami, ale tego rodzaju nie znoszę
- nie jestem pewna co do tego użytego "ale". Może "a" byłoby lepsze? ^^"

No to ponarzekałam. Nie wiem czy słusznie czy nie. Czekam na tom 3.
Obrazek

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » pn lip 18, 2016 5:47 pm

Dzisiaj wreszcie go dostałam i akcja robi się o wiele ciekawsza. Cieszę się, że zdecydowaną się na taką ilość tomików. Na dłuższa metę ta historia byłaby nudna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"QQ Sweeper"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości