Nasz Cud #18

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Nasz Cud #18

Post autor: Łukasz.T » wt kwie 28, 2020 3:12 pm

Obrazek
Premiera 21 maja ^^

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nasz Cud #18

Post autor: Kocurzyca » wt kwie 28, 2020 4:08 pm

Nie mogę się doczekać! Ostatnio wreszcie przeczytałam wszystkie 17 tomów jakie dotychczas wyszły (wcześniej stanęłam chyba na piątym) i tak się wkręciłam, że teraz będę niecierpliwie wyczekiwać każdego kolejnego tomiku.

Ładna okładka.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nasz Cud #18

Post autor: Nanami » wt kwie 28, 2020 4:17 pm

...czemu w nazwie pliku są "BURAKI"? :D

Ciekawe kto tym razem będzie tłumaczył. Bo historia jest miodzio. I zaprawdę, po każdej 'nowince' aż się chce za nią jeszcze raz zabrać, bo "foreshadowing" jest tutaj niesamowity. I zupełnie inaczej od razu się interpretuje różne sprawy. A Zeze po odzyskaniu wspomnień to już w ogóle oh-ah.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nasz Cud #18

Post autor: mika » pn maja 25, 2020 10:35 pm

Czytanie "Naszego Cudu" i "One Piece" przynajmniej zajmuje mi trochę czasu, a nie: wyjmę z koperty, 5 minut i po tomie. Miła jest mi perspektywa czekania na kolejny tom 2 miesięcy, zamiast 4. Ja mam za słabą pamięć, szczegóły mi umykają (wracałam się dwa tomy do jednej sceny, a i tak jej nie znalazłam :lol: ), a robi się naprawdę interesująco :D Teraz tylko nie dać się znowu skusić podglądaniu, bo ostatni spoiler bolał mnie cały tom :cisza:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nasz Cud"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości