Miłość w twoich oczach

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Miłość w twoich oczach

Post autor: Yuriko » czw cze 04, 2020 10:29 pm

Obrazek
Fujino już pięć razy zmieniał szkołę, a przez to stał się ekspertem od wymuszonego uśmiechu. Przez dwa tygodnie szczerzył się i bez problemu nawiązywał przyjaźnie. Pewnego dnia na dachu zobaczył śpiącego chłopaka. Był to "Szalony pies", którego bali się wszyscy uczniowie. Gdy obserwował go z daleka, ten otworzył oczy...

Młodzieżowa historia miłosna gburowatego rozrabiaki i grzecznego, wybitnego ucznia.
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2020 12:33 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Miłość w twoich oczach

Post autor: KAWAIILOVE » pt cze 05, 2020 12:09 pm

Nie brzmi ciekawie, więc sobie odpuszczę.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Miłość w twoich oczach

Post autor: Meliona » pt cze 05, 2020 1:18 pm

To oko kojarzy mi się z Halloween z Chainsaw Mana:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1354
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Miłość w twoich oczach

Post autor: Koichi » wt cze 09, 2020 1:16 am

Meliona pisze:
pt cze 05, 2020 1:18 pm
To oko kojarzy mi się z Halloween z Chainsaw Mana:
Obrazek
WTF?
A ja to chyba kupię, jak nie w najbliższym czasie, to później. Czytałem to raz, ale nie byłem w nastroju, więc przeczytam kolejny i podejmę decyzję.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1354
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Miłość w twoich oczach

Post autor: Koichi » śr lis 18, 2020 6:15 pm

Mam już tomik, przeczytałem i stwierdzam, że to było to, czego potrzebowałem. Przy tych wszystkich smutnych wydarzeniach (tutaj nie będę się rozpisywał, bo Pan od batoników mi zaraz napisze, że to nie poradnia psychologiczna), to taka ilość fluffu i słodkości, koi i uspokaja. Mam tylko jedno zastrzeżenie do tego tytułu - to jest za krótkie!
Polecam serdecznie do ciepłej herbatki :angel2:

neiki
Adept
Posty: 195
Rejestracja: pn sie 21, 2017 6:35 pm
Status: Offline

Miłość w twoich oczach

Post autor: neiki » śr lis 18, 2020 7:13 pm

Na pewno ten tomik czytałam i pamiętam jak po lekturze pomyślałam "to jest tak podobne do wszystkich innych jednotomówek BL, że na bank za miesiąc nie będę jej pamiętała".
I co? I po przeczytaniu opisu nie jestem w stanie sobie przypomnieć ani jednego fragmentu z tej historii :lol: Chociaż jako relaksująca i niezobowiązująca lektura na nudny wieczór była całkiem w porządku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości