Kiedy morska bryza tuli pisklę do snu…

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Kiedy morska bryza tuli pisklę do snu…

Post autor: Yuriko » pt sie 07, 2020 8:34 pm

Obrazek
Yuichi, który w wypadku stracił rodziców i siostrę, razem ze swoim siostrzeńcem przeprowadza się do nadmorskiego miasteczka, gdzie wspólnie zaczynają swoje życie na nowo. Poznają tam rówieśnika Yuichiego – Ryo, który jako właściciel sklepiku z gotowymi obiadami, cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców. Kiedy pewnego dnia Ayumu w wyniku kłótni ucieka z domu, Ryo przywołuje roztrzęsionego Yuichiego do porządku i pomaga im odbudować relację. Dlaczego jednak oczy Ryo przepełnione są taką samotnością?

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1366
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Kiedy morska bryza tuli pisklę do snu…

Post autor: Koichi » sob sie 08, 2020 6:03 pm

Tytuł iście poetycki XD Ładnie wygląda, podoba mi się. Chętnie to sobie przypomnę, bo czytałem dawno, ale pamiętam że było ckliwe i totalnie mnie kupiło, więc teraz ja kupię tomik :)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Kiedy morska bryza tuli pisklę do snu…

Post autor: ninna » pn sie 17, 2020 8:31 pm

Tomik przeczytany. W sumie dostałam to, czego się spodziewałam. Kolejnego średniaka "do odhaczenia", kupiłam go tylko ze względu na panujący wakacyjny nastrój, a akcja dzieje się nad morzem :P. To tytuł przeciętny, przewidywalny, z obowiązkowym elementem dramatu. Zero zaskoczenia, taki sam jak tysiące innych, tylko "dekoracje" się zmieniają. No, sytuacja głównego bohatera była nieco nietypowa, gdyż sam opiekuje się dzieckiem ale to jedyny powiew oryginalności(?) w tym tytule.

Ale nie mogę powiedzieć, by "Pisklę" było tytułem złym. Owszem, niczym się nie wyróżnia ale czyta się go przyjemnie, a postacie dają się lubić. Jak komuś nie brakuje miejsca na półce :wink: to można wziąć. Fajnie będzie wracać do tej mangi w wakacje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość