Głodni bez ustanku

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Głodni bez ustanku

Post autor: KAWAIILOVE » pt lis 27, 2020 3:59 pm

A dobra. :lol:
Nie wiem czemu, wydawało mi się, że reszta mang była ciut droższa i akurat Głodnych skojarzyłam.
Przepraszam mój błąd :oops:

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Głodni bez ustanku

Post autor: Meliona » wt gru 01, 2020 2:44 pm

Mam wrażenie, że ta manga ucierpiała przez przeboje w wydawcami, o których opowiada autorka w posłowiu. Jest zakończenie na szczęście, ale zrobione trochę pośpiesznie - albo to tylko moje wrażenie. Myślę, że spokojnie mogłaby potrwać jeszcze z dwa, może trzy tomy. Ogólnie manga jest przyjemna. Jedzenie w niej występujące jest raczej takie sobie i tyłka nie urywa. Za to bohaterowie są fajni i mimo mocno ograniczonej liczby stron każdy się wyróżnia.
Rozdziały są króciutkie i opowiadają o spotkaniach przyjaciół (oczywiście przy jedzeniu/gotowaniu xD). Nie ma tu przesadności znanej choćby z Kulinarnych pojedynków czy 'Tis time for "torture" princess. Raczej jest to coś, co by się mogło wydarzyć w realu. Chociaż muszę przyznać, że ja akurat lubię przesadę :P

Kreska jest bardzo ładna, staranna, anatomicznie poprawna. Ogólnie polecam fanom mang o jedzeniu/obyczajówek.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości