Mój policjant

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Koichi » pt paź 29, 2021 12:33 am

Ale serio, piwko i seks po kolonoskopii? No, nie bardzo, ale mniejsza o szczegół :lol:
Poza tym, bardzo mi się ta historia podoba, fajnie sobie ją przypomnieć. Trochę się obawiałem jak z tym tłumaczeniem, ale jest spoko, momentami się uśmiałem. Ogólnie widać, że tłumaczka zrobiła progres w umiejętnościach, choć nie w każdej mandze będzie to widać.
Mam nadzieję, że trzecia część wyjdzie niebawem, bo ta para mnie nie nudzi, a humor i kreskę ogląda się z przyjemnością.
A Chiko jest przesłodka! :D

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Monsterlight » czw gru 02, 2021 3:08 pm

Dango pisze:Kochani,
do sklepu został dodany 3 (ostatni) tom Mojego policjanta. 🙂
Premiera 30 czerwca 2022. 🙂
W tomiku znajdziecie zawartość bookletu.

Link: https://sklep-dango.pl/moj-policjant-to ... -3330.html
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Meliona » pn gru 06, 2021 11:11 am

Taka meh ta seria xD Jest z tej nowej fali BL, którą osobiście bardzo lubię, więc nie męczyłam podczas czytania, ale sama fabuła i bohaterowie... średnie były.
Fabularnie w sumie nic się nie zadziało, bohaterowie od razu się w sobie zakochali, albo zakochani już byli. Drugi tom totalnie zbędny, nie wnosił nic, nie był ani ciekawy, ani zabawny, ani nawet erotyka nie dostarczyła xD Pozostaje mi liczyć na to, że trzeci będzie lepszy.
Bohaterowie - seme,czyli sztampa sztampę sztampą pogania. Uke jest oryginalny, energiczny, wesoły, a z jego ust płynie głupawy słowotok. Lubię go, jest fajny. Ale ma taki charakter, że na dłuższą metę zaczyna zwyczajnie irytować i męczyć xD Przedawkowałam go xD
Na plus kotek. Ale karmiony fatalnie i do tego wypuszczany xD

Kreska jest przepiękna, dokładna, anatomicznie poprawna. Ona sprawia, że chętnie będę brać każdą serię od Niyamy.

Niestety średniaczek, a miałam co do tej serii wysokie oczekiwania, po opiniach, jaka to nie cudowna manga xD
Obrazek

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Iris » pn gru 06, 2021 11:37 am

Meliona pisze:
pn gru 06, 2021 11:11 am
Taka meh ta seria xD Jest z tej nowej fali BL, którą osobiście bardzo lubię, więc nie męczyłam podczas czytania, ale sama fabuła i bohaterowie... średnie były.
Mogę spytać, jak się zwie ta fala i na czym polega? Zaintrygowało mnie to :D

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Meliona » pn gru 06, 2021 4:32 pm

Nie ma nazwy xD To moje własne określenie na BL, w których podejście do seksu i relacji jest bardziej przystosowane do obecnych czasów niż w większości BL z początku lat 2000.
Ciężko mi dokładnie to opisać, bo głównie kieruję się własnymi odczuciami podczas czytania xD
W tej "nowej fali" postacie rozmawiają ze sobą, w tym omawiają sprawy łóżkowe, pytają o zgodę, nie ma tu motywu od gwałtu do miłości, zabezpieczają się, używają lubrykantu, itd. Są to często detale. Jest mniej pruderyjności, czy wstydliwości, a więcej szacunku i troskliwości xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Monsterlight » pn cze 13, 2022 6:48 pm

Obrazek
Zawsze piszemy to trochę ze smutkiem, ale już niedługo przyjdzie nam się pożegnać z kolejnymi bohaterami – przed Wami okładka trzeciego i zarazem ostatniego tomu serii Mój policjant. Planowana premiera: koniec czerwca (mamy już zaklepany termin druku, ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie w praniu ;))

Przy okazji mamy dla Was pocztówkę, którą będziemy dodawać do tomików kupionych w przedsprzedaży:
► Pokaż Spoiler
Cudna jest ta okładka <3 Szkoda, że to już koniec.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Yuriko » pn cze 13, 2022 7:14 pm

Teraz tylko czekać na side story :)

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Mój policjant

Post autor: Koichi » pn cze 20, 2022 6:16 pm

Ładna okładka :) Zresztą wszystkie trzy mi się podobają, autorka się postarała przy tej serii. Szkoda, że ostatni tom, bo ta para jest przeurocza :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości