W zasięgu ręki

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

W zasięgu ręki

Post autor: Monsterlight » wt wrz 14, 2021 11:44 am

Obrazek
PREMIERA:
15.10.2021

Do przedsprzedaży dorzucamy dwie pocztówki. 🙂
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W zasięgu ręki

Post autor: Yuriko » wt wrz 14, 2021 11:59 am

Bardzo ładne dodatki, szczególnie ta pierwsza pocztówka mi się podoba :) No i dobrze, że tytuł jest w miarę czytelny xD Nie mogę się doczekać premiery!

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1366
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

W zasięgu ręki

Post autor: Koichi » śr wrz 15, 2021 2:13 am

W tej mandze mamy zderzenie dwóch światów, co jest mega urocze :)

Nie podoba mi się natomiast, że tatuaż na ręce jednej z postaci na każdym obrazku wygląda trochę inaczej. Na pocztówkach widać to dosadnie. I ja wiem, że narysowanie mangi z postacią, która ma tatuaże to spore wyzwanie, ale skoro już się sięga po taką tematykę, to warto się do tego przyłożyć. Może się tutaj czepiam, ale mam tendencje do wyłapywania szczegółów, zwłaszcza jak miałem z czymś wcześniej doczynienia.

Ale ogólnie to manga jest przesłodka, taka w sam raz na jesienne, zimne dni, które wkrótce zawitają :wink:

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

W zasięgu ręki

Post autor: ninna » sob lis 06, 2021 8:06 pm

Ja to się chyba nigdy nie nauczę... :lol:. Spodobała mi się okładka, w opisie mowa, że "coś bohatera niepokoi". Nie wiem dlaczego spodziewałam się czegoś choć odrobinę oryginalnego, jakiegoś zaskoczenia (przez ten "niepokój"), nawet jakiejś dramy, która byłaby "nietypowa". Tymczasem znów dostałam zwyklaka odciśniętego od tej samej kalki co mnóstwo innych tytułów. Jestem rozczarowana. Nawet nie tyle mangą samą w sobie po to moja wina, że nastawiłam się na nie wiadomo co. Po prostu obecnie mam przesyt takich przeciętnych tytułów. Lubię przeczytać coś takiego od czasu do czasu ale ostatnio trafiają mi się jeden za drugim.

Kreska jest ładna, postacie sympatyczne ale całość jest do bólu sztampowa i nic nie "wnosi". Do przeczytania i zapomnienia.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W zasięgu ręki

Post autor: Yuriko » pt cze 03, 2022 10:38 pm


Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

W zasięgu ręki

Post autor: Yuriko » czw lip 13, 2023 5:22 pm

Okładka tomu 2
► Pokaż Spoiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości