No Game No Life #5

Wątek dotyczący nowelki No Game No Life
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

No Game No Life #5

Post autor: Łukasz.T » pt mar 03, 2017 3:04 pm

Obrazek

Premiera 27 marca ^^ Cholernie nie mogę doczekać się tego tomiku!!! Anielice :twisted: Chociaż i tak Jibril jest Number One dla mnie :twisted:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt mar 03, 2017 3:21 pm

No ja też już nie mogę się doczekać.
To Syrenki nie dostały się na okładkę?
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » pn kwie 03, 2017 7:20 pm

Tomik już za mną ^^ Kto nie czytał, to niech nie czyta tego spojlera :P
► Pokaż Spoiler
Drugi i piąty tom są moimi najbardziej ulubionymi tomikami :twisted: Pewnie jeszcze nie jeden raz wrócę do tych tomów :P Nie mogę doczekać się kolejnego tomu.
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2017 2:55 pm przez Łukasz.T, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt kwie 04, 2017 9:11 am

Tak się nie robi.
A ja czekam aż mi paczkę z kompletują i dopiero wtedy przeczytam, a spoiler kusi by kliknąć.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » wt kwie 04, 2017 1:00 pm

W spojlerze napisałem to co podobało mi się w tym tomiku, takie tam pierdółki:) No ale lepiej nie klikać :P Najlepiej samemu przeczytać tomik :twisted: Ja chyba zrobię to jeszcze raz xD

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt kwie 04, 2017 1:16 pm

Ja prawie zawsze czytam 2 razy, a jak mi się podoba to nawet 3.

Ale tu mam akurat taki problem że co dwa miesiące wychodzą wszystkie fajne LN (NGNL, SAO, Overlord) i czekam aż wyjdą wszystkie i robię z nich jedna paczkę.

A tego tomiku tak się nie mogę doczekać, latające miasto aniołków ♥
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw kwie 06, 2017 10:07 am

Tomik za mną, bardzo fajnie się go czytało. Wydarzenia i gra w Avant Heim były świetne, a Azriel dwukrotnie mnie zabiła, raz kiedy chciała postawić bierkę rasy, drugi już po pojedynku :lol: .
Jibril miała używanie w ostatecznej grze, dużo bym dał żeby zobaczyć to na ekranie:
[spoiler]pełna moc, apokalipsa i psychopatyczny śmiech Jibril liżącej świeżo rozłupaną czaszkę... Wiem, trochę makabryczna wizja, ale tak sobie wyobraziłem flügelkę spuszczoną ze smyczy :twisted: [/spoiler]
Utrwaliłem się w przekonaniu że nie lubię Sory. Jest odpychający delikatnie rzecz ujmując. Oby zaraził się kiłą pozostając prawiczkiem. Nie podoba mi się też paring kreowany przez autora :?

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » czw kwie 06, 2017 12:50 pm

Jibril miała używanie w ostatecznej grze, dużo bym dał żeby zobaczyć to na ekranie:
Ja tak samo, ona jest boska po prostu :twisted:
Canis pisze:Nie podoba mi się też paring kreowany przez autora :?
Mi tak samo nie podoba się to. Autor upadł na głowę. Już Jibril była by o wiele lepsza. Widzę że nie tylko ja chciałbym zobaczyć Jibril puszczonej ze smyczy :twisted:

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz kwie 09, 2017 3:42 pm

Łukasz.T pisze:Cytat:
Jibril miała używanie w ostatecznej grze, dużo bym dał żeby zobaczyć to na ekranie:


Ja tak samo, ona jest boska po prostu :twisted:

Canis napisał/a:
Nie podoba mi się też paring kreowany przez autora :?


Mi tak samo nie podoba się to. Autor upadł na głowę. Już Jibril była by o wiele lepsza. Widzę że nie tylko ja chciałbym zobaczyć Jibril puszczonej ze smyczy :twisted:
Możecie napisać w spoilerze jaki właściwie pairing autor kreuje? Jestem ciekawa :) a póki co NGNL znam tylko z anime
Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » ndz kwie 09, 2017 7:13 pm

Akiho pisze:Możecie napisać w spoilerze jaki właściwie pairing autor kreuje?
[spoiler]Sora x Shiro. I nie chodzi tu o dummy-incest, czy braterską miłość. Autor jest o krok od połączenia zwyrodniałego osiemnastolatka z jedenastolatką, która jest seksualnie bardziej świadoma niż on. [/spoiler]

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz kwie 09, 2017 8:13 pm

[spoiler]O matulu, faktycznie kiepsko, choć początkowo spodziewałam się Sora x Stephania, ale to co napisałeś to jeszcze gorzej... [/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt kwie 11, 2017 3:42 pm

Ja jestem bardzo zadowolony z lektury, a z drugiej jednocześnie trochę rozczarowany.

Pojedynek z aniołami bardzo fajny i wciągający, ale moja wyobraźnia podpowiadała mi że mogło być jeszcze lepiej. Azriel bardzo zabawna i nie mogę się doczekać jak się rozwinie (jeśli będzie się jeszcze pojawiać).

Co zaś z syrenami to jestem mocno zniesmaczony, nawet pomimo tego że mniej więcej się spodziewałem czegoś takiego.

Ta sprawa z Plum to nokaut.

Zaś końcówka...
[spoiler]Jakoś tak mi się to średnio widzi< tak paring jak i ta mała syrenka.[/spoiler]

Bardzo chciałbym anime. [spoiler]Jibril bawiąca się i Izuna robiąca oczka i mówiąca nakarm mnie.[/spoiler]
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt kwie 11, 2017 11:57 pm

[spoiler]
Akiho pisze:O matulu, faktycznie kiepsko, choć początkowo spodziewałam się Sora x Stephania, ale to co napisałeś to jeszcze gorzej...
[/spoiler]
+1 Autor idzie w złym kierunku. :(

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » czw kwie 13, 2017 12:50 pm

[spoiler]Dla mnie to Shiro jest kompletnie zbędna w całej książce... Nic nie wnosi, często ogranicza zabawne sytuacje i do tego ten nieszczęsny paring... Każda inna dziewczyna(nawet królowa syren dla której jestem "mocno na nie") była by lepsza od niej...[/spoiler]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"No Game No Life"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości