Owari no Seraph

Czy interesuje cię ta manga?

Tak
99
51%
Nie
68
35%
Nie wiem
26
13%
 
Liczba głosów: 193

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt mar 20, 2015 7:59 pm


Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt mar 20, 2015 8:31 pm

Dzięki za info, ale znając realia nie ma co liczyć na suby pl :P

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn kwie 13, 2015 9:51 am

Nawet byłam tym początkowo zainteresowana, ale przeczytałam pierwszy rozdział i zmieniłam zdanie. Zbyt płaska dla mnie ta historia i wampiry raczej mi się już przejadły.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » ndz maja 03, 2015 1:49 pm

Nie pamiętam, jak zagłosowałem, ale bym raczej brał. Wszystko głównie za sprawą anime, które mnie bardzo miło zaskoczyło i jest imho jednym z lepszych tytułów sezonu. Za samymi wampirami nie przepadam, ale w tym przypadku (jak i Shiki) jest inaczej.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz maja 03, 2015 2:58 pm

Również za sprawą anime, zainteresowałam się mangą która również bardzo przypadła mi do gustu. Opening z anime uważam za jeden z lepszych w tym sezonie, ogólnie lubię motyw wampirów także wielkie TAK dla tej mangi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » ndz maja 03, 2015 3:20 pm

Ja z kolei po 3 odcinkach anime jestem na nie (a w ankiecie zaznaczyłam chyba "tak" bo opis nawet nawet a okładki ładne ^^").
Sporo rzeczy jest głupich jak dla mnie (chociaż coś poczytałam, że później jest lepiej, jest wytłumaczenie tego i owego...).
Główny bohater to drugi Eren z Tytanów :P historia schematyczna... Pooglądam dalej i się zobaczy, ale obecnie Owari mnie nie kupuje, są ciekawsze tytuły.
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz maja 03, 2015 4:16 pm

Angu pisze: Główny bohater to drugi Eren z Tytanów :P
O, czyli nie tylko ja tak sądzę xD
Eren "Zabiję wszystkie wampiry!" Łowca xD

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn maja 04, 2015 12:52 am

W ankiecie zaznaczyłam "nie", ponieważ nie zachęcił mnie opis i mocno przejadł mi się temat wampirów. Jednak anime mnie miło zaskoczyło i sięgnęłam po mangę, która okazała się jeszcze lepsza. Stąd mangę kupiłabym na pewno i zmieniam swój głos (szkoda, że nie ma takiej możliwości w ankiecie :D).
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

rsc-pl
Status: Offline

Post autor: rsc-pl » pn maja 04, 2015 11:24 am

Anime fabularnie jest porażką, oglądam tylko dlatego, że ma doskonałą animację i rysunki (co było do przewidzenia - WIT studio, klasyczne techniki animacji totalnie bez 3D itd). Wszystkie postacie są maksymalnie płaskie, nudne i do bólu schematyczne (no ok Shinoa się wyróżnia i jest naprawdę fajna) - piszę to po obejrzeniu 5 odcinka.
Wampiry tylko potęgują u mnie poczucie słabości tej historii.
Z ciekawości przeczytałem poczatek mangi - jest tak samo. Jestem na totalne nie.

PS pozycja sezonu to boże być, ale tylko jeśli chodzi o animację i rysunki. Fabularnie jest co najmniej kilka dużo ciekawszych pozycji.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn maja 04, 2015 12:01 pm

rsc-pl pisze: PS pozycja sezonu to boże być, ale tylko jeśli chodzi o animację i rysunki.
Ej no, jak? A Fate? A Danmachi? A Hibike Euphonium? Jeśli chodzi o animacje i rysunki nic tego nie pobije, ten sezon jest niezwykle pod tym względem zacny.
Owari no Seraph nie wyróżnia się wcale jakoś wybitnie na tle reszty anime z tego sezonu pod tym względem :)

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » pn maja 04, 2015 4:28 pm

Szczerze, obwoluty Owari kuszą mnie, ale opisy i anime odechciewają mnie (nie chciało mi się oglądać, bo opis straszy mnie). Za dużo mangi fabuły o wampirach, nic ciekawego. :|
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sob cze 20, 2015 5:34 pm przez Yikki, łącznie zmieniany 1 raz.

Shinjaa
Status: Offline

Post autor: Shinjaa » ndz maja 31, 2015 4:46 pm

Bardzo bym się ucieszyła, gdybym mogła położyć Owari no Seraph na swojej półce. Tytuł bardzo przyjemny i jestem pewna, że zostałby ciepło przyjęty. Sama znam pare osób, które chętnie dołączyły by ten tytuł do swojej kolekcji. Jestem więc jak najbardziej na tak, szczególnie , że przez wychodzące anime tytuł zyska na popularności. Mam nadzieje, że Waneko rozważy wydanie Owari. :D

Kamcio93
Status: Offline

Post autor: Kamcio93 » ndz maja 31, 2015 6:28 pm

Rynek już jest przepełniony takimi tytułami.
Jestem na nie.

Stradivari
Status: Offline

Post autor: Stradivari » pn cze 01, 2015 8:11 pm

Piękna kreska i okładki - biorę w ciemno :) Swoją drogą opis też jest zachęcający i może w tym wydaniu wampiry ukażą się z nieco innej strony :wink:

Pompon-nee
Status: Offline

Post autor: Pompon-nee » śr cze 03, 2015 4:03 pm

Hahaha, wirus, dzieci, wampiry, jakieś chore kontrakty, dzieci w militariach... Typowy dżaponizm widzę :'D Opis kompletnie mnie nie kupił. Naciągane to jak cholera, rozumiem, że dużo ślicznych chłopców, których fanki mogą sobie potem parować z seksownymi wampirami? A w ten dramat to za bardzo nie wierzę. Na myśl nasuwają mi się jedynie stwierdzenia: "ładne pierdoły dla nastolatek" lub "wrzućmy cokolwiek, to co jest teraz modne, może coś z tego wyjdzie". Ów ładnych pierdół mamy póki co myślę pod dostatkiem, szczególnie od Waneko. Nie hejcę, sama lubię sobie poczytać Kurosza i regularnie czytam nowe rozdziały po ang. Myślę po prostu, że póki co moglibyśmy poszerzyć rynek o jakieś inne gatunki. A tu komiksów w podobnym klimacie trochę mamy.
(btw. wiem, nie należy oceniać po tak krótkim opisie, powinnam się najpierw zapoznać, bo pozory mogą mylić, etc....) Lubię klimaty fantastyczne i wszelkie historie nadnaturalne, acz tym razem sobie odpuszczę.

Acz przyznać muszę - okładki są wyjątkowo śliczne, zawartość też niezgorsza, choć projekty postaci osobiście mi się nie podobają. Dość... Zwyczajne? ładne, ale zwyczajne - kreska nie odznacza się niczym oryginalnym.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw cze 11, 2015 2:25 pm

Dla mnie przyjemnie się ogląda anime jak i czyta mangę (od niedawna po angielsku), więc jestem za wydaniem tej mangi :) Okładki są bardzo ładne, zresztą kreska też a fabuła niczego sobie :) Mam nadzieję, że ktoś wyda tę mangę w naszym kraju ^^

Beifra
Status: Offline

Post autor: Beifra » wt cze 16, 2015 9:21 pm

Anime takie se. Bardzo przewidywalne dlatego nie kupiłabym tej mangi.

MidoriCha
Status: Offline

Post autor: MidoriCha » wt cze 16, 2015 11:14 pm

Jestem na nie, już bardziej schematycznego shounena zrobić się chyba nie da. Przeczytałam początek mangi, żeby sprawdzić, czy anime jest takie samo - no i tylko sobie potwierdziłam. Jedyna normalna bohaterka to Shinoa. Główni bohaterowie to jest porażka totalna, a poziom gejozy przekracza wszelkie stopnie. A nie będę kupować czegoś bo kreskę ma ładną. Coś, co można kupić dla ładnej kreski to jakiś hentaj, a nie wałkowany do bólu typowy schemat shounen.

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » sob cze 20, 2015 5:47 pm

Ekhem, wygląda na to ze zagłosowałam na "nie" to wielki błąd. Ostatnio moja koleżanka namówiła mnie na obejrzenie o tym wampirze. Wtedy zgodziłam się (i tak nie miałam co robić) i zaskoczyło mnie, oczekiwałam się ze będzie paskudnie, na przykład: Główny bohater będzie psychiczny (mega) jak Eren z Snk. (Wiele osoby wymawiali się ze Snk jest podobne do Owari). A także oczekiwałam się ze poboczni bohaterowie będą tchórzliwi i beksi na walce z wampirem. Zmieniłabym głos gdyby byłoby to możliwe ;-;
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob cze 20, 2015 6:15 pm

Jestem świeżo po zakończeniu pierwszego sezonu anime [które wyszło przecudnie, już nie mogę doczekać się drugiego sezonu] i jeszcze bardziej chciałbym by ten tytuł został wydany u nas. Wiec combo manga + LN (prequel) jak najbardziej :D

Zablokowany

Wróć do „"Seraph of the End- Serafin Dni Ostatnich"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość