Owari no Seraph

Czy interesuje cię ta manga?

Tak
99
51%
Nie
68
35%
Nie wiem
26
13%
 
Liczba głosów: 193

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » sob cze 20, 2015 9:59 pm

Itachi Uchiha pisze:Jestem świeżo po zakończeniu pierwszego sezonu anime [które wyszło przecudnie, już nie mogę doczekać się drugiego sezonu] i jeszcze bardziej chciałbym by ten tytuł został wydany u nas. Wiec combo manga + LN (prequel) jak najbardziej :D
Zwłaszcza LN! :D Miałam okazje przeczytać 4 rozdziały i muszę przyznać, że to naprawdę cudo :D Ale zdaję sobie sprawę, że waneko prędzej wyda mangę, zwłaszcza, do light nowelek podchodzi sceptycznie... :/ Cóż, lepszy rydz niż nic ;)

Aryse
Status: Offline

Post autor: Aryse » pn lip 13, 2015 12:43 pm

Jestem jak najbardziej na tak *.* Anime było cudowne i z chęcią zakupiłabym mangę :3 Na LN też na pewno bym się skusiła, ale sądzę, że na wydanie mangi jest większa szansa i mam nadzieję, że zostanie ona u nas wydana, bo naprawdę chciałabym mieć ją na półce *.*

Juta
Status: Offline

Post autor: Juta » pn lip 13, 2015 12:52 pm

Co do anime OnS.
Pierwsze odcinki są jeszcze jako takie, lecz od połowy tak je zniszczyli, że nie mam ochoty obejrzeć ostatniego odcinka :(

Nina Jeager
Status: Offline

Post autor: Nina Jeager » pn lip 13, 2015 4:17 pm

Uwielbiam OnS i na pewno kupię mange . Nie rozumiem nie chęci przez niektórych do tego tytułu. Manga jest o wiele lepsza od anime

EnmiKami
Status: Offline

Post autor: EnmiKami » wt lip 21, 2015 1:01 pm

Bardzo chciałabym tą mangę na półce. Kreska jest bardzo ładna, okładki i postacie również. Mam nadzieję,że będzie wydana ^^

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » czw lip 23, 2015 2:20 pm

Juta pisze:Co do anime OnS.
Pierwsze odcinki są jeszcze jako takie, lecz od połowy tak je zniszczyli, że nie mam ochoty obejrzeć ostatniego odcinka :(
No to widzisz, manga prędzej Ci się spodoba, bo o ile pierwsze odcinki pokrywają się z mangą dokładnie, o tyle po połowie zaczęli wydłużać (fillerować). Poza tym, drugi sezon ma być originalem, i to akurat w momencie, w którym manga naprawdę się rozkręca :/

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 815
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » czw lip 23, 2015 5:35 pm

Ernei pisze:
Juta pisze:Poza tym, drugi sezon ma być originalem, i to akurat w momencie, w którym manga naprawdę się rozkręca :/
Jakieś źródło? Z tego co mi przemknęło z informacji np. tu MAL to anime niby ma być wierne mandze, twórcy anime mają otrzymać nawet materiały z niepublikowanych rozdziałów.

Ale z chęcią przeczytała bym jakieś wiarygodniejsze informację na ten temat.

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » czw lip 23, 2015 7:03 pm

http://owarinoseraph.wikia.com/wiki/Ser ... nd_(Anime)

Nie wiadomo, jak duże to będą zmiany ani czy zamyka to możliwość kontynuacji, ale mnie osobiście nie napawa optymizmem :/

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw lip 23, 2015 9:59 pm

Nie było nigdzie powiedziane, że druga seria będzie miała oryginalny scenariusz. Chyba o niej zresztą najczęściej widzę posty, hype spory, bo niby w mandze się dzieje bardzo ciekawie.

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » pt lip 24, 2015 12:05 am

"The script for episodes 13-24 will diverge from the manga" - to z tego linku co podałam powyżej. Czy naprawdę trzeba wyraźniej? :P

Juta
Status: Offline

Post autor: Juta » sob lip 25, 2015 12:46 pm

Po za tym, anime jest bliżej połowy wydanych rozdziałów mangi, może planują zrobić coś w rodzaju "Seraph of the Endless" :?

JetLord
Status: Offline

Post autor: JetLord » ndz sie 02, 2015 3:10 pm

Jestem na nie, jedyne ciekawe co manga/LN ma do zaoferowania to całkiem ładne okładki.

Soleks100000
Status: Offline

Jestem na tak

Post autor: Soleks100000 » pn sie 03, 2015 4:15 pm

Anime miało swoje plusy i minusy. Duże motywów uderza wręcz podobieństwem do Bleach'a i Shingeki no Kyojin(obydwa tytuły są starsze niż Owari) i ot choćby już z uwagi na to uważam, że tytuł zasługuje na zielone światło dla wydania w Polsce.
Jest to całkiem ciekawy shonen i na pewno przyzwoicie by sprzedał. Dziwię się, że żadne z naszych wydawnictw nie zaklepało sobie jeszcze praw na Owari no Serpah.

Juta
Status: Offline

Post autor: Juta » czw sie 06, 2015 7:05 pm

Soleks100000 pisze: Duże motywów uderza wręcz podobieństwem do Bleach'a i Shingeki no Kyojin
Anime OnS zostało zrobione przez to samo studio co SnK i szczerze spodziewałam się czegoś więcej po nim. A dostałam kopalnię memów :(

betiovs
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 07, 2015 5:18 pm
Status: Offline

Post autor: betiovs » ndz sie 09, 2015 7:14 pm

Oglądałam anime i bardzo mnie to podobało, jestem najbardziej na tak :)
Beti

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » ndz sie 09, 2015 9:39 pm

Tylko mi się wydaje, czy ktoś tu się bawi w zakładanie wielu kont i podnoszenie oceny? Bardzo bym chciała, żeby ta manga została wydana, ale to jednak nieładne zagranie... :/

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt sie 11, 2015 4:47 am

Raczej ci się wydaje ;-)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » wt sie 11, 2015 11:40 am

Madoka pisze:Raczej ci się wydaje ;-)
OK, wierzę i bardzo mnie to cieszy :)

Amarthil
Status: Offline

Post autor: Amarthil » ndz sie 16, 2015 4:05 pm

Niedawno skończyłam anime i przeczytałam kilka rozdziałów po angielsku. Byłoby naprawdę super, gdyby Waneko wzięłoby się za wydanie OnS po polsku, jestem jak najberdziej na tak :D

KyokoMika
Status: Offline

Post autor: KyokoMika » ndz sie 23, 2015 10:08 pm

Jestem na Tak dlatego, że anime mi się bardzo spodobało, jak zobaczyłam mangę w tamtym roku wiedziałam, że będzie świetna ^^
Anime tak samo, mimo że były małe błędy to mi się bardzo spodobało <3
I z miłą chęcią postawiłabym Owari no Seraph na półce :3
Również podoba mi się kreska w mandze tak jak i okładki są świetne
i też bym przeczytała Light Novel, ale jak na razie to manga by wystarczyła ^^

Zablokowany

Wróć do „"Seraph of the End- Serafin Dni Ostatnich"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości