Magi: Labyrinth of Magic #37

Wszystko o Magi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Magi: Labyrinth of Magic #37

Post autor: Yuriko » wt kwie 20, 2021 4:58 pm

Obrazek
Premiera 11 maja.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Magi: Labyrinth of Magic #37

Post autor: Matii » wt kwie 20, 2021 9:39 pm

Nie jestem fanem umieszczania wszystkich bohaterów na końcowym tomie, więc średnio mi się podoba ta okładka.
Ale kiedy ten czas zleciał że mamy ostatni tom. Teraz chciałbym zobaczyć Sindbada ale to jest bardziej marzenie.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
jtumanowicz
Adept
Posty: 243
Rejestracja: sob lip 18, 2020 8:35 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Magi: Labyrinth of Magic #37

Post autor: jtumanowicz » śr kwie 21, 2021 8:58 am

Ugh... Pierwsze kilkanaście tomów przeczytałem ciurkiem, chyba w dwa popołudnia. Ale jak zaczęły się wątki wielkiej międzynarodowej polityki jakoś zapał opadł. Ale zamówiłem do końca, żeby nie zostać z takim ogryzkiem na półce.

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Magi: Labyrinth of Magic #37

Post autor: KAWAIILOVE » śr kwie 21, 2021 9:50 am

Okładka słaba. W sumie to chyba najsłabsza z wszystkich :P

Co do fabuły i moich odczuć, to już pod koniec jest dość średnio. Zawsze rzucałam się z czytaniem MAGI tak już od 34 tomiku opadły mi chęci. Parę rzeczy czy ruchów w fabule jak dla mnie jest bez sensu, no i kombinowanie z wymiarami to już ciut lekka przesada. Autorka chciała zabrać się za dużo rzeczy.
No, ale zobaczymy jak to będzie z ostatnim tomem.
Co jak co, ale mimo końcówki nadal sądzę, że MAGI jest dobrym i przyjemnym shounenem.
Szybko zleciało te 5 lat jak dobrze pamiętam.

Szkoda, że Sindbada się raczej nie doczekamy :cry:

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Magi: Labyrinth of Magic #37

Post autor: Yerdiee » sob kwie 24, 2021 1:38 pm

Również nie jestem fanką umieszczania wszystkich postaci na okładce, niemniej ta jest nawet przyjemna dla oka.

Pięc lat zleciało strasznie szybko, pamiętam jak zamawiałam przedpłatę na pierwszy tom i myślałam "Ło rany, zmarszczek mi przbędzie zanim postawię na półce wszystkie tomiki" a tu cyk i ostatni tom już :shock:

Pomimo że w ostatnich tomach historia była mocno przekombinowana i czytało się już trochę ze znużeniem, bardzo dobrze się bawiłam przy tym shounenie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magi: Labyrinth of Magic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości