Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Wszystko o mandze Wilczyca i Czarny Książę

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
79
38%
Nie
103
50%
Być może
26
13%
 
Liczba głosów: 208

Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » śr kwie 13, 2016 10:16 am

Podczas oglądania anime miałam ochotę rzucać laptopem przez okno za każdym razem, jak główny "bohater" poniżał i traktował tę dziewczynę jak przedmiot (nie wspominając o tym, że ona była na tyle inteligentna, że na to pozwoliła). Jak napisał ktoś powyżej, nie ma co sensu wspierać patologii, więc jestem na nie.

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr kwie 20, 2016 4:26 pm

Skoro koniec, to ten tytuł idealnie by się nadał, żeby go wydać za inne shoujo :). Uwielbiam go! Nic tylko mieć nadzieję na wydanie go w przyszłości, bo również chętnie go kupię <3.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » pn maja 23, 2016 10:42 pm

W życiu nie zamierzam kupować romansu, w którym chłopak traktuje swoją dziewczynę jak śmiecia. A ją to najwidoczniej kręci. '50 twarzy Greya' wam nie wystarczy?
Obrazek

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » pn maja 23, 2016 11:12 pm

Mnie się całkiem podoba wątek, że koleś z totalnego chama w wieku dojrzewania dorasta do bycia całkiem ogarniętym człowiekiem, to takie... dosyć życiowe patrząc na to jak różni są ludzie w wieku nastoletnim, a jak inaczej zachowują się, kiedy już troszeczkę bardziej dojrzeją. Pod tym względem akurat manga rozwija się dla mnie bardzo dobrze i jestem zadowolona z zakończenia.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » wt maja 24, 2016 12:34 am

Niektórzy trochę tutaj przesadzają. Porównanie Ookami Shoujo do 50 Twarzy Greya, to już przegięcie xD Jasne, Kyouya początkowo był strasznie apodyktyczny, ale tak naprawdę nie zrobił nic złego Erice. Z tym "psem", to chciał być po prostu wredny. Owszem, czasami nazywał ją swoim psem, mówił o machaniu ogonem itp., ale to tyle. Tak naprawdę od samego początku był po prostu arogancki, ale nadal momentami pokazywał się z dobrej strony. Tak naprawdę Kyouya jest bardzo ciekawą postacią, a nie idealnym chłopakiem z 80% shoujo. Potem jego charakter się trochę poprawia, ale nadal bywa stanowczy, wredny i zazdrosny. Bardzo się ucieszyłam, że nagle nie stał się idealnym księciem -.-
I w gruncie rzeczy Erika ma dużo wspólnego z niektórymi licealistkami. Też jest bardziej przemyślaną postacią niż początkowo się wydaje.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 15, 2016 4:15 pm

Temat do przeniesienia z racji zapowiedzenia przez Waneko wydania mangu :P

Zablokowany

Wróć do „Wilczyca i Czarny Książę”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości