Golden Boy

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1239
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Mr.Chiquita » ndz sty 19, 2020 7:04 pm

Raczej nie. Jest już zbyt archaiczny i dziwaczny, żeby zdecydowali się zaryzykować. Nie widzę go u nikogo. Chyba, że pojawiłby się jakiś ogólny mocny trend do klasyki. I dodatkowo jeszcze wyczerpały się inne, lepsze możliwości, to może ktoś by po niego sięgnął. Ale takie okoliczności wydają się mało prawdopodobne.

radkox
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:48 pm
Gender:
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: radkox » pt sty 31, 2020 1:52 pm

Z checia bym kupil cala serie

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Bukafo » wt kwie 21, 2020 10:18 pm

OVERKILL pisze:
wt kwie 21, 2020 8:47 pm
Ciekawe czy Akuma zainteresuje się tym tytułem
Szanse w sumie wzrosły. :D
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Alexandrus888 » śr kwie 22, 2020 10:07 am

Zanim Akuma weźmie się za tak długą serię trochę minie :v

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Bukafo » śr kwie 22, 2020 12:03 pm

OVERKILL pisze:
wt kwie 21, 2020 10:27 pm
Minimalnie ale wzrosły :roll:
To źle? :?
Alexandrus888 pisze:
śr kwie 22, 2020 10:07 am
Zanim Akuma weźmie się za tak długą serię trochę minie :v
Pewnie tak. :)
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Szejmi
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 06, 2019 5:48 pm
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Szejmi » ndz cze 28, 2020 2:12 pm

Jestem jak najbardziej za. Anime mi się podobało i sporo pamiętam z niego mimo iż oglądałam je już dawno. Szczerze mówiąc nie zabrałam się na razie za mangę, ale gdyby wyszła w Polsce to nie wykluczam jej zakupu.

Awatar użytkownika
Tomek
Wtajemniczony
Posty: 621
Rejestracja: pn lip 09, 2007 5:23 pm
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Tomek » sob lip 31, 2021 4:26 am

Na polskim MTV czy Vivie nigdy nie leciało żadne anime.

W przeciwieństwie do ich zagranicznych wersji (Golden Boy - z tego, co wiem - leciał na włoskim MTV). Niemiecka Viva miała swoje, wieczorne pasmo Viva Anime w 2003 roku, w czasie przed kupienia przez właściciela MTV (m.in. opening Hellsinga od wokalisty Prodigy :lol:). Potem wszystko z tego, co wiem przeniosło się na MTV, a potem znowu na jakiś czas powróciło na Vivę.

Jak zwykle dzięki lokalnym dystrybutorom, których w Polsce brak. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego i czym z dużej części jest tzw. samozwańczy polski "fandom" anime ;)
Ostatnio zmieniony sob lip 31, 2021 6:12 am przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 621
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Tequilka » śr sie 04, 2021 8:56 am

Anime leciało jeszcze na niemieckim MTV - z tego co pamiętam Ghost in the shell, Wolf's Rain, Cowboy Bebop i GANTZ. Czy coś jeszcze nie mam pojęcia, Golden Boya tam nie widziałam, chyba, że był przed / po tych tytułach, kiedy zrezygnowałam z oglądania po niemiecku :P

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: kesah » śr sie 04, 2021 1:50 pm

Golden Boy leciał na niemieckim MTV bo sam oglądałem, też puszczali tam serię związaną z Agent Aika
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Łiki
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 28, 2022 3:35 pm
Gender:
Status: Offline

Golden Boy

Post autor: Łiki » czw lip 28, 2022 3:42 pm

Lazarus pisze:
wt paź 11, 2011 2:11 pm
Komedia, zamykająca się w 10 tomach.

W każdym tomie Kintaro spotyka na swojej drodze młodą, piękna kobietę. Było to powodem wielu konfliktów damsko-męskich, które jednocześnie stawały się głównym wątkiem każdego tomu. Niektóre z tych kobiet postrzegały Kintaro jako kompletnego idiotę i zboczeńca. Jednak po czasie, zdawałay sobie sprawę, że były w błędzie. Kintaro niewzruszenie pożądał te kobiety, ale uważał, że jego przeznaczeniem jest nauka o życiu. Dlatego nigdy nie zostawał długo w żadnym miejscu, wsiadał na swój rower i jechał dalej. Mimo wszystkich jego perwersyjnych zachowań i myśli, był bardzo mądrym, zaradnym i bystrym chłopakiem, szybko stawał się wręcz niezbędny w danym miejscu pracy. Był indywidualistą, nadrabiał wszystkie swoje "wpadki" w pracy. Często przewyższał intelektualnie nawet swoich pracodawców. To mogło sprawić, iż zdobywał serca wszystkich kobiet, które napotkał na swojej drodze podczas podróży po Japonii. Ponadto Kintaro był erudytą. Wystarczyło mu stosunkowo niewiele czasu aby stał się w jakieś dziedzinie naprawdę dobry. Co więcej przystosowywał się nie tylko umysłowo, ale i fizycznie. Poza tym, był człowiekiem otwartym i serdecznym oraz altruistą. Przedkładał swoje szczęście dla innych. Robił wszystko bezinteresownie często wręcz nie przyznając się do wykonanej pracy. Potrafił zapanować nad swoimi często trudnymi do pohamowania żądzami, nigdy nie robił czegoś wbrew woli kobiet, które spotykał. (Pozwoliłem sobie skopiować tekst z Wikipdeii)

Większość z Was pewnie zna Golden Boy'a jako anime, ale czy chcieli byście zobaczyć go u nas jako mangę, czy może jest już za stara na wydanie ?


O taaaaaak!!! Byłoby super 🖤🖤🖤🖤🖤

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości