Cesare

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Kupiłbyś/Kupiłabyś tę mangę jeśli ukazałaby się w Polsce

Tak
20
29%
Może
14
20%
Nie
26
38%
Nie lubię tego gatunku mang
9
13%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Cesare

Post autor: Itachi Uchiha » śr lis 12, 2014 11:38 am

Obrazek

Tytuł japoński: チェーザレ 破壊の創造者
Tytuły alternatywne:
Autor: SOURYO Fuyumi
Gatunek: Akcja, Dramat, Historyczny, Seinen
Wydawca: Kodansha
Magazyn: Morning
Wydano: 2006
Ilość tomów: 13 - zakończona -

Opis:
Poznajcie Angelo z Canossy - niewinnego i utalentowanego studenta uniwersytetu w Pizie. Nieświadom świata polityki, poprzez znajomość z Cesare'em Borgia zaczyna przekraczać granicę pomiędzy przepełnionym nauką i sztuką Renesansem, a niebezpieczną ścieżką ku karierze charyzmatycznego Cesare.

Czy uda mu się przetrwać w świecie odrodzeniowej polityki, czy też może stanie się kolejną z jej licznych ofiar?

Ode mnie:
Byłem niesamowicie zaskoczony, że na podstawie słynnych ostatnimi czasy Borgiów mogłaby powstać manga. Wspaniała seria, polecam każdemu wielbicielowi politycznych intryg :D

Więcej okładek:
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony sob paź 23, 2021 6:08 pm przez Itachi Uchiha, łącznie zmieniany 2 razy.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr lis 12, 2014 2:55 pm

Brzmi bardzo ciekawie, byłbym za. Ale gimby nie kupio.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lis 12, 2014 3:03 pm

Lubię tą autorkę, bo tworzy ciekawe historie i są też miłe dla oka, ale mam traumę po zakończeniu Marsa (tragiczne zwieńczenie niegłupiej serii), dlatego zaznaczam "może".
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pt lis 14, 2014 11:17 am

Kreska autorki jest cudna (ah, te włosy). Osobiście trochę mnie rodzina Borgiów i ten okres historyczny interesują, więc jestem na tak ;)

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lis 14, 2014 5:31 pm

Historyczny dramat... i wszystko jasne xD dobrze, że jest opcja: nie lubię tego gatunku. xD w końcu to jeszcze więcej niż nie dla mangi ^^ ale z tego powodu wizualnie inaczej się głosy rozkładają: ponieważ są dwie opcje na NIE na pierwszy rzut oka można uznać, że na TAK jest więcej głosów. Nie polecam takiego typu ankiet. Stara konserwatywna triada odpowiedzi była lepsza.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Cesare

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 23, 2021 6:03 pm

Manga po 16 latach dobiega końca. Najpewniej 13 tom będzie ostatnim.
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... rs/.178766

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5405
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Cesare

Post autor: Yuriko » sob paź 23, 2021 6:23 pm

Ale okładki są ładne. Jakby wyszło to pewnie bym kupiła ze dwa tomy na spróbowanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości