Shoukoku no Altair

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
28
37%
Nie
32
42%
Może
16
21%
 
Liczba głosów: 76

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Shoukoku no Altair

Post autor: ageha » sob cze 27, 2020 9:24 pm

Tak, to ten. Rzeczywiście trochę drogo tu wychodzi :? Ja swój też mam z eBay i według historii zakupów zapłaciłam 220zł już z przesyłką, ale to było dwa lata temu... Może skoczył się nakład i stąd taka cena?

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Shoukoku no Altair

Post autor: Itachi Uchiha » sob cze 27, 2020 9:28 pm

No to wszystko, zwyczajnie trzeba śledzić cenę, a już trafi się później taniej, zwłaszcza jak kiedyś $ wróci do ceny sprzed pandemii. :P

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Shoukoku no Altair

Post autor: Itachi Uchiha » wt lut 21, 2023 12:37 pm

Do końca mangi pozostało już tylko kilka rozdziałów, czyli seria zakończy się na 26 tomach :mrgreen:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... rs/.195072

GhostRest
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 04, 2022 9:09 pm
Status: Offline

Shoukoku no Altair

Post autor: GhostRest » ndz kwie 16, 2023 6:09 pm

Jak najbardziej na tak
Ilość tomów jak najbardziej przystępna
kreska jest śliczna a biorąc pod uwagę motyw możemy liczyć na bogate ilustracje (krajobrazy, budownictwo ) i ciekawe stroje
osadzenie akcji jest jak najbardziej na plus ( ciekawy region, kultura)
a motywy historyczne są super ciekawostkami kiedy autor je uwzględnia np w posłowiu ( Oko Horusa bardzo mi się pod tym względem podobało - choć nwm czy i tu autor/ka takie fakty zaznacza)
Kiedy się Yone i Kingdom przytacza to nie trzeba mnie długo przekonywać XD
Motyw wojny pomiędzy państwami jest bardzo ciekawy , jak się jeszcze czerpie z faktów historycznych to naprawdę idzie maglować temat i wcale nie jest on nudny

Awatar użytkownika
MonsterBebe
Adept
Posty: 163
Rejestracja: pn paź 03, 2022 4:20 pm
Status: Offline

Shoukoku no Altair

Post autor: MonsterBebe » pn kwie 17, 2023 6:58 am

Zawsze się boję takich tytułów, bo za bardzo lubię motywy historyczne, żeby potem oglądać ich wypaczoną wersję w komiksach. Bo wiadomo, jak to bywa - autor po prostu bierze sobie, co mu się z danej historii spodobało, i wtyka, gdzie mu pasuje, albo przerabia wedle swojej woli, totalnie nie trzymając się faktów historycznych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości