Uzaki-chan wa asobitai!

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
27
25%
Może
13
12%
Nie
66
62%
 
Liczba głosów: 106

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Canis » ndz wrz 22, 2019 5:17 pm

Napisz coś więcej o tytule. Po polsku. I bez błędów jeśli łaska.

Awatar użytkownika
czareg
Adept
Posty: 206
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 11:27 am
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: czareg » czw kwie 16, 2020 1:52 pm

kupowałbym
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Kocurzyca » sob maja 09, 2020 12:31 pm

O nie, dizajn głównej bohaterki jest absolutnie wszystkim, czego nie znoszę :lol: PVki też jedyne co we mnie wzbudzają to poczucie irytacji. Na pewno nie kupiłabym tej serii.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Bukafo » sob maja 09, 2020 2:57 pm

Kocurzyca pisze:
sob maja 09, 2020 12:31 pm
O nie, dizajn głównej bohaterki jest absolutnie wszystkim, czego nie znoszę PVki też jedyne co we mnie wzbudzają to poczucie irytacji. Na pewno nie kupiłabym tej serii.
+1

Jak dla mnie jeszcze gorszy typ od tsundere, a ja bardzo nie znoszę tsundere...
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Avatar97
Adept
Posty: 107
Rejestracja: pt gru 27, 2019 12:18 pm
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Avatar97 » śr cze 10, 2020 7:06 pm

ijiranaide, nagatoro-san jest lepsze

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Alexandrus888 » śr cze 10, 2020 10:34 pm

Nie jestem w stanie wyjść z podziwu jak wielkie balony ma bochaterka.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: ociesek » czw cze 11, 2020 6:50 am

To bardziej niż biust wygląda jak brzuch ciążowy przesunięty w górę. Fujka.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Monsterlight » czw cze 11, 2020 11:47 am

Nie wiem jak fabularnie, ale sam wygląd głównej bohaterki zbyt mnie odrzuca, żeby sięgnąć po tę mangę :v
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Ame » czw cze 11, 2020 12:40 pm

Monsterlight pisze:
czw cze 11, 2020 11:47 am
Nie wiem jak fabularnie, ale sam wygląd głównej bohaterki zbyt mnie odrzuca, żeby sięgnąć po tę mangę :v
Mam to samo. :x

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Alexandrus888 » czw cze 11, 2020 12:46 pm

No niestety, nad pewnymi rzeczami nie da się przejść do porządku dziennego. Kiedy obwód w klacie stanowi 2/3 twojego wzrostu wiedz, że coś się dzieje. Jest to wystarczająca przesłanka by skreślić dla mnie serię gdyby kiedyś została wydana.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Ame » czw cze 11, 2020 12:56 pm

Alexandrus888 mnie właśnie to irytuje w m&a. Są bardzo duże biusty albo w ogóle ich nie ma... Jakby Japończycy nie mogli narysować średniego biustu swoim bohaterkom... :roll:

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: yikkimy » pt cze 19, 2020 4:02 pm

O nie, nie dość, że autor musiał narysować nierealne bardzo duże piersi w młodym wieku, a głowni bohaterowie w swojej osobowości nie maja nic ciekawego do zaoferowania. Wyśmiałabym, gdyby jakieś wydawnictwo zechciało to wydać.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1354
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Koichi » sob wrz 26, 2020 5:39 pm

Żałuję, że zerknąłem na okładki nim przeczytałem ten komentarz:
OVERKILL pisze:
czw cze 11, 2020 8:10 am
Alexandrus888, Hana is 150 centimeters tall, has silver-colored hair, big blue eyes, and a bust size of 96 centimeters with J cups.
Co się zobaczyło, to się nieodzobaczy :sick:

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Monsterlight » sob wrz 26, 2020 8:55 pm

Koichi pisze:
sob wrz 26, 2020 5:39 pm
Żałuję, że zerknąłem na okładki nim przeczytałem ten komentarz:
OVERKILL pisze:
czw cze 11, 2020 8:10 am
Alexandrus888, Hana is 150 centimeters tall, has silver-colored hair, big blue eyes, and a bust size of 96 centimeters with J cups.
Co się zobaczyło, to się nieodzobaczy :sick:
No projekt postaci to jest jakieś nieporozumienie XD
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Canis » sob wrz 26, 2020 9:35 pm

Ej no, czy wy zarzucacie mandze brak realizmu? Błagam nie przenoście tutaj tej całej afery co nią żył twitter, że kobiety takie jak Uzaki-chan nie istnieją. Mnie osobiście śmieszą te wszystkie głosy oburzenia bo...
Moja babcia za czasów młodości miała niemal identyczne wymiary co Uzaki :lol: (jest tylko 2 cm wyższa :P ).

Awatar użytkownika
Tomek
Wtajemniczony
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 09, 2007 5:23 pm
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Tomek » sob wrz 26, 2020 10:07 pm

Generalnie projekty postaci z mang i anime to zazwyczaj nieporozumienie (na przykład dwa posty wyżej w podpisie). :lol: Także - podobno istnieją osoby o takich rozmiarach (jeśli dobrze pamiętam to w odpowiedzi na zarzuty widziałem jakiś wpis na twitterze o takiej Japońce), więc wstrzymałbym się od śmiechu. :P

Dla mnie wygląd bohaterki nie jest żadnym problemem. Estetyka mająca trafić do zainteresowanych. Tak samo jak osobowość bohaterki, która miała pewien potencjał.

Niestety ta seria jest po prostu mało śmieszna. Przeczytałem 1 tom mangi (kupiłem za dolara na Bookwalkerze w promocji) i obejrzałem 6 odcinków anime (myślałem, że może będzie lepiej, do tego głos Satanii). Autor ma problem z napisaniem porządnego, interesującego gagu przy którym można byłoby prychnąć. Do tego dużo tu standardowych momentów ecchi, bo jak wiemy obecność wielkich piersi bohaterki nie wystarczy, trzeba je ciągle używać w "śmiesznych" momentach.

Memicznie spoko postać, za to nudna manga. Przynajmniej na początku... może potem jest lepiej.

W pewnym sensie jednak cieszę się z drugiego sezonu. Taki zimny prysznic dla wszystkich bulwersów z twittera, co nie mogą przeżyć, że fikcyjna postać, rysunki nie pasuje do ich wizji wszechświata, poczucia realizmu. Smerfów też powinni zabronić, bo niebieskie ludziki nie istnieją. :lol:

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1354
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Koichi » ndz wrz 27, 2020 12:35 am

Mnie to nie śmieszy. Jeśli faktycznie istnieją osoby o takich rozmiarach, to im szczerze współczuję, bo to kalectwo. W rzeczywistości taki biust waży masakrycznie dużo, a przynajmniej tak czytałem. Wiem, że sporej części facetom takie giganty odpowiadają, ale oni sami nie muszą ich nosić. Ja sam też bym nie chciał.
Ale wracając do tego, że manga to fikcja - owszem i niech sobie postacie będą jakie chcą, w końcu elfów, ogrów i innych magicznych postaci nikt się nie czepia. Wszystko jest kwestią gustu, a że czasem coś przyciągnie uwagę i trzeba to skomentować, to inna sprawa :wink:

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Kocurzyca » ndz wrz 27, 2020 1:43 am

Spotkałam dziewczyny z mniejszym (proporcjonalnie) biustem od głównej bohaterki które miały w związku z nim już problemy, więc tak. Zdarzają się osoby i budowie podobnej do Hany (? chyba tak ma na imię). Jednakże mnie też taka manga nie śmieszy w ogóle. Temat wielkiego biustu nigdy nie wydawał mi się zabawny, plus nie jest jedynym elementem dizajnu głównej bohaterki który mnie odstrasza.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: Pajęcza_Lilia » ndz wrz 27, 2020 2:49 am

Tomek pisze:
sob wrz 26, 2020 10:07 pm
Także - podobno istnieją osoby o takich rozmiarach (jeśli dobrze pamiętam to w odpowiedzi na zarzuty widziałem jakiś wpis na twitterze o takiej Japońce), więc wstrzymałbym się od śmiechu.
To ja podniosę rękę - po spadku wagi rozmiar H/I, choć wzrostu sporo więcej więc wygląda to chociaż lepiej. Kręgosłup bardzo się z tym nie lubi, a to jeszcze normalne choć graniczne rozmiatowo - kalectwo jest kiedy w grę wchodzi gigntomastia. To dopiero przerażające.

W projekcie w sumie śmieszne jest to, że taki rozmiar sterczałby jej tak wysoko tylko jakby był 2 90% z silikonu albo w stanikach ze dobrą konstrukcją. :lol:

JessAnderson
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 19, 2018 9:51 pm
Status: Offline

Uzaki-chan wa asobitai!

Post autor: JessAnderson » pt lis 06, 2020 5:02 pm

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! To jeden z najgorszych tytułów jakie poznałam. Uzaki jest tak fatalnie napisaną postacią...w dodatku jej dizajn...twarz dziecka zi wielkie melony. Jedyne co czuje patrząc na tą serię to irytację i niechęć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości