Golden Sparkle

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł cię interesuje?

Tak
14
42%
Może
4
12%
Nie
15
45%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Golden Sparkle

Post autor: Kuroneko » sob sty 25, 2020 5:57 pm

Obrazek

Tytuł: Golden Sparkle
Autor: Suzumaru Minta
Wydawnictwo: Homesha
Tomy: 1 (zakończona)
Gatunki: romans, szkolne życie, yaoi

Opis: Himari Uehara mieszka razem z matką i siostrą. Pierwszy dzień szkoły ma dla niego traumatyczne przeżyciem. Dziewczyny dokuczały chłopcom. Od tego dnia nie potrafi radzić sobie w kontaktach z dziewczynami. Nie potrafi znaleźć róznież wspólnego języka z chłopakami, którzy chcą rozmawiać o dziewczynach. Himari postanawia, że w nowej szkole to się zmieni i nie będzie się izolować. Już pierwszego dnia zaprzyjaźnia się z Gaku Asadą. W krótce przyjaźń zmienia się w coś więcej.

Moje zdanie: Okładka zwróciła moją uwagę na tę mangę. Podoba mi się atmosfera mangi. Chętnie kupiłabym tą jednotomówkę.
Ostatnio zmieniony pn lut 03, 2020 12:23 pm przez Kuroneko, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Golden Sparkle

Post autor: KAWAIILOVE » sob sty 25, 2020 7:21 pm

W sumie, to czemu nie. Brzmi i wygląda przyjemnie, plus to jednotomówka. 👍

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Golden Sparkle

Post autor: Koichi » wt sty 28, 2020 10:52 pm

Awww, okładka jest przeurocza, a opis fabuły też się taki wydaje. Chłopiec z traumą? Przygarnąłbym :)

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Golden Sparkle

Post autor: Yuriko » ndz lut 02, 2020 5:18 pm

Autorka to Suzumaru Minta :D

Ogólnie autorka ma bardzo przyjemne historie i wzięłabym cokolwiek co by zostało wydane w Polsce. Chociaż najbardziej liczę na Cupid ni Rakurai.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Golden Sparkle

Post autor: Koichi » czw lut 06, 2020 12:36 am

Tak :) Przypomniałem sobie, że czytałem już prace tej autorki i mi się podobały. Darlin, Iikagen ni Shiya Gare i Rakka Ryuusui no Hoshi były też całkiem fajne.
Golden Sparkle właśnie skończyłem czytać i rany to jest takie urocze! :angel:
Uehara na początku jest takim słodkim niewiniątkiem, aniołkiem, który to totalnie, ale totalnie nic nie wie o "tych" sprawach, ale kiedy już nabywa trochę wiedzy i zdaje sobie sprawę ze swoich uczuć, to doskonale wie czego chce i nie odpuszcza. Asada natomiast to taki wielki misiek. Seksowny misiek :wink:
No i ponieważ kreska jest bardzo ładna nie tylko na okładce, ale ogólnie (mama i siostra Uehary są przesłodkie! XD), to gdyby to zostało wydane kupiłbym bez wahania.
I jeszcze na koniec drobna uwaga - ostatnia strona 5 rozdziału jakby była w kolorze byłaby bardziej wymowna :wink:

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Golden Sparkle

Post autor: Matii » wt mar 17, 2020 4:36 pm

Okładka jest przepiękna. Myślę że dla samej okładki bym kupił, a skoro to jednotomówka ma duże szanse na wydanie u nas.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Golden Sparkle

Post autor: Koichi » czw wrz 22, 2022 12:37 am

Odkopuje.

Temat do zamknięcia, ponieważ mangę wyda StudioJG.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości