Mieruko-chan [Girl that can see it]

czy kupilibyście tę mangę, gdyby została wydana w Polsce?

tak
52
73%
nie
12
17%
nie wiem/może
7
10%
 
Liczba głosów: 71

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Mieruko-chan [Girl that can see it]

Post autor: Yuriko » wt sty 04, 2022 7:04 pm

Tez skończyłam oglądanie i o ile z początku było spoko, tak pod koniec zrobiło się mega ciekawie. No i ten cliffhanger, gdzie aż mi ciśnienie podskoczyło, ze to koniec. Mangę bym kupiła i mam nadzieje, ze zostanie wkrótce zapowiedziana.

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Mieruko-chan [Girl that can see it]

Post autor: Nelinnor » śr sty 05, 2022 3:53 am

Też jestem na tak, ta seria to bardzo pozytywne zaskoczenie. Początkowo spodziewałem się, że będzie jak zwykle, czyli ciekawy pomysł, dobry początek, a potem utknięcie w nieskończonych okruchach życia. Widać że jednak autor ma pomysł na serię, jest ciągłość fabularna, rozwój postaci, coraz więcej informacji na temat świata. Mimo że nie przepadam za takimi klimatami, to jednak anime zaintrygowało mnie na tyle, że chciałbym wiedzieć co będzie dalej, a patrząc po dyskusjach społeczności, będzie dziać się dużo.

Awatar użytkownika
Araden
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 28, 2017 10:45 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Mieruko-chan [Girl that can see it]

Post autor: Araden » śr sty 05, 2022 4:38 pm

Mam wrażenie że pierwszy sezon anime to dopiero wstęp do głównej fabuły. Przez większość czasu, sezon jest przeciętny: poznajemy świat i bohaterów bez jakiejś specjalnej fabuły ale końcówka sprawia że chciało by się poznać dalszy ciąg historii która może się rozwinąć w coś wspaniałego.

Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 643
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

Mieruko-chan [Girl that can see it]

Post autor: MrOrochimaru » pt lut 18, 2022 7:47 am

Właśnie skończyłem oglądać anime, z początku średnio byłem nastawiony przez zbyt głupie/słabe momenty ecchi/erotyczne, ale na szczęście potem jest o tego wiele mniej, a sama historia wiele zyskuje i zdążyłem polubić całą trójkę bohaterek. Zdecydowanie mangę bym kupił i umieściłbym w topce oczekiwania.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Mieruko-chan [Girl that can see it]

Post autor: Sebek » pt lut 18, 2022 4:03 pm

Temat do zamkniecia. Mange wyda Studio JG.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości