Under My Skin [アンダーマイスキン]

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy interesuje cię ten tytuł?

Tak
4
24%
Może
2
12%
Nie
11
65%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1370
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Under My Skin [アンダーマイスキン]

Post autor: Koichi » śr gru 08, 2021 3:43 pm

Obrazek


Tytuł: Under My Skin
Alternatywny tytuł: アンダーマイスキン
Gatunek: romans, smut, yaoi
Autor: Usui Iroha
Status: 1 tom, zakończony
Rok wydania: 2020
Wydawca: Shu-Cream



Opis:
There's a secret hidden underneath the skin of the stripped off suit... An unexpected relationship with the man who made the worst first impression?
Salaryman Kudou becomes aware of carpenter Satou in the middle of a mixer. Even though he gives off a calm vibe and is popular with the women, Satou's piercing gaze is fathomless. On top of that, he calls out to Kudou asking, "Am I your type?" and ends with sharing that he thought Kudou was gay.
Despite his disrespectful attitude, Kudou is still conscious of Satou. He uncharacteristically gets drunk, and before he realizes it, he's at a hotel! Unable to avoid Satou, who closes the distance between them, Kudou is pushed down. Satou whispers, as if seeing right through him: "You could have left whenever you wanted, but you didn't. Aren't you curious to know just how I'll hold you?"



Opinia:
Rozdział pierwszy to wg mnie mistrzostwo! Jeszcze chyba nie widziałem mangi z tego gatunku, gdzie kadr po kadrze można zobaczyć sposób uwodzenia. Autorka bardzo subtelnie, aczkolwiek erotycznie pokazuje chemię między głównymi postaciami, kreując zmysłowy nastrój. W kolejnych rozdziałach relacja panów rozwija się powoli i spokojnie, a rewelacyjna kreska naprawdę pozwala cieszyć oko i wczuć się w klimat romansu. Jak dla mnie szkoda, że to jest jednotomówka, ale na pewno warta by zwrócić na nią uwagę.
Ostatnio zmieniony pn gru 13, 2021 2:37 pm przez Koichi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Under My Skin [アンダーマイスキン]

Post autor: Ame » ndz gru 12, 2021 3:25 pm

Zapomniałeś o dodaniu ankiety.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1370
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Under My Skin [アンダーマイスキン]

Post autor: Koichi » pn gru 13, 2021 2:39 pm

Dzięki, Ame. Już dodałem :)

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1370
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Under My Skin [アンダーマイスキン]

Post autor: Koichi » pt lis 04, 2022 6:36 pm

Temat do zamknięcia. Mangę wyda Kotori.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości