Rurōni Kenshin

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Czy jesteś zainteresowany/a powrotem Kenshina na Polski rynek?

Tak
23
50%
Nie
19
41%
Być Może
4
9%
 
Liczba głosów: 46

VanDead
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 04, 2022 6:42 pm
Status: Offline

Rurōni Kenshin

Post autor: VanDead » pt lis 04, 2022 7:01 pm

Idąc tokiem rozumowania tych ludzi którzy czepiają się autora i nie będą go wspierać kupując jego mangę to powinni też zrezygnować z internetu, tv satelitarnej czy GPS, ponieważ moi drodzy do tych wynalazków jak i amerykańskiego programu kosmicznego bardzo przyczynił się Pan Wernher von Braun nazista i zbrodniarz wojenny który w rytmie Wagnera lubił sobie pomordować i poeksperymentować na ludziach :D Tym bardziej Japonia to bardzo specyficzny kraj i u nich pedofilia do całkiem niedawna była postrzegana inaczej z tego co pamiętam do późnych lat 2000 kontakty z 14 latkami nie były uznawane za pedofilie. Później prawo się zmieniło i autor wpadł co nie zmienia faktu, że do zmiany przepisów nie łamał prawa. Co kraj to obyczaj...

A tak ogólnie to za przeproszeniem mam wyjebane kim jest autor dla mnie może być nawet ukochanym wnuczkiem Adolfa jeśli tylko stworzył tak epicką mangę jak Rurouni Kenshin. Osobiście nie czytałem lepszej mangi i nie oglądałem lepszego anime niż właśnie Rurouni Kenshin. A fakt że w 2023 roku będzie remake anime który po trailerach zapowiada się na cudo mam jeszcze większą ochotę kupić tą mangę po Polsku. Więc jestem jak najbardziej na "TAK"!!

Założę się, że większość tych zagorzałych "białorycerzy" po przeczytaniu tej super mangi całkiem miała by wyjebane na to kim jest autor... Według mnie chore jest nie dać czemuś szansy tylko przez wzgląd na autora...

pilarman
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 04, 2022 7:53 pm
Status: Offline

Rurōni Kenshin

Post autor: pilarman » pt lis 04, 2022 7:57 pm

Jestem jak najbardziej na Tak. Manga jak i anime jest świetna. Szkoda, że została wstrzymana w Polsce dlatego miło by było jakby zaczęto ja wydawać od nowa. Kupię nawet w prenumeracie!!! :D :D :D

Mangakakinia
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 07, 2022 6:19 pm
Status: Offline

Rurōni Kenshin

Post autor: Mangakakinia » pn lis 07, 2022 6:30 pm

Jestem na tak. Mangę na pewno kupię jeśli wyjdzie w języku polskim. Przygodę z Kenshinem rozpoczęłam od filmów które mimo pewnych obaw (jak to bywa przy filmach opartych na anime/mangach) okazały się świetne!!! Od oryginalnego anime odstraszyło mnie to jak się postarzało dlatego niezmiernie cieszy mnie, że w 2023 wychodzi odnowione anime, Mangi niestety nie czytałam ale chętnie to zrobię jeśli tylko wyjdzie w Polsce :D .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości