Digimon Adventure Last Evolution Kizuna Novel

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Drogi użytkowniku czy po wydaniu w Polsce kupiłbyś ją?

Tak
12
48%
Może
0
Brak głosów
Nie
13
52%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Higuchi
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 15, 2021 7:29 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Digimon Adventure Last Evolution Kizuna Novel

Post autor: Higuchi » wt cze 14, 2022 10:12 am

(Wersja skierowana dla dorosłych, istnieje jeszcze dla młodszych osób, jednak ja proponuję tą dla głównej publiczności filmu, na podstawie którego jest napisana ta LN)

Autor: Ryosuke Maki
Gatunek: akcja, przygoda, dramat
Wydawca: ‎Shueisha
Data wydania: 07.02.2020
Ilość tomów: 1
Anime: tak

Opis: "Wybrane Dzieci" dorosły i teraz większość z nich studiuje. W międzyczasie dbają o porządek na Odaibie związany z Digimonami. Wszystko wydaje się być w porządku. Do czasu kiedy nie przyjedzie do nich Menoa Bellucci - naukowiec, mówiąca im o wypadkach, w których Wybrane Dzieci z całego świata zapadają w nagłą śpiączkę. Kierowani podejrzeniami, że stoi za tym tajemniczy Digimon Eosmon udają się do sieci, jednak jak się okazuje, to tylko początek końca ich wspólnej przygody z ich partnerami Digimon.

Opinia: Moim zdaniem Kizuna jest najlepszą częścią Digimon. De facto nie trzeba za bardzo znać Digimona, wystarczy poznać ogólny opis pierwszych serii. Tzn. oczywiście uważam, że lepiej obejrzeć/przeczytać poprzednie rzeczy z serii (są większe emocje!), ale z doświadczenia wiem, że nie jest to musowe. Moja koleżanka obejrzała film bez jakiejkolwiek wcześniejszej styczności (no, nie licząc moich paru opowiadań o anime) z Digimonem i też odczuła zakończenie... Ale piszę o novel. Ogólnie rzecz biorąc Kizuna jest cudowna. Fabuła jest naprawdę wciągająca, postacie świetne, a całość naprawdę poruszająca.
Kizuna-Digimon-Last-Evolution.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Ostatnio przesunięty w górę wt cze 14, 2022 10:12 am przez: Higuchi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości