Sakana to Mizu

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy interesuje cię ta manga?

Tak
5
23%
Nie
12
55%
Może
5
23%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Sakana to Mizu

Post autor: Monsterlight » czw mar 02, 2023 9:21 pm

Obrazek

Autor: Gengorou Tagame
Gatunki: Shounen Ai, Seinen, Okruchy życia, Romans, Dojrzały
Długość: 1 tom (zakończone)
Premiera pierwszego rozdziału: 2022 rok

Opis: Nadal trwa pandemia COVID-19. Pracownik biurowy Kamoda poprzez wspólne posiłki zaczyna coraz bardziej zbliżać się do swojego kolegi Kojiego, który świetnie gotuje.

Moja opinia: Lekka i przyjemna wholesome manga mocno skupiająca się na jedzeniu. Dużo uwagi jest tu poświęcone przygotowywaniu posiłków i spożywaniu ich. Relacja między bohaterami rozwija się w powolny sposób, możemy obserwować ich stopniowo zmieniające się uczucia i towarzyszące temu emocje. Manga wciąż powstaje, ale patrząc na poprzednie serie tego autora na pewno nie będzie długa. Na ten moment czyta się bardzo dobrze i mam nadzieję, że jeśli ukaże się wydanie tomikowe, to któryś z naszych wydawców zdecyduje się na ten tytuł.


Przykładowe strony:
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony czw kwie 13, 2023 10:55 pm przez Monsterlight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1252
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Sakana to Mizu

Post autor: Mr.Chiquita » czw mar 02, 2023 10:53 pm

Nie podawaj przykładowych stron z nielegalnych źródeł. Jeśli musisz, to przynajmniej wymarz wszystkie dymki, teksty, odnośniki, itp. Jak komuś będzie naprawdę zależało, to sobie łatwo znajdzie. Np.tutaj można zobaczyć przykładowe w oryginale, legalnie.

Ok, jest niby zapowiedź na Amazonie. Ale ja bym zaczekał z propozycją, do premiery tomikowej w maju. Raczej trudno, żeby któryś wydawca wcześniej wyraził zainteresowanie.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Sakana to Mizu

Post autor: Sebek » pt mar 03, 2023 8:10 am

Tagame? Chetnie wezme i te pozycje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Sakana to Mizu

Post autor: Monsterlight » czw kwie 13, 2023 11:10 pm

Mała aktualizacja:

18 maja w Japonii ukaże się wydanie tomikowe, ma mieć 176 stron. Z tego co zrozumiałam poza sześcioma rozdziałami dostępnymi w internecie w tomiku znajdzie się dodatkowy rozdział. Ma być to koniec historii, czyli będzie tylko jeden tom. Imo spoko jak na tego rodzaju mangę, jestem ciekawa jak autor to zakończy :)
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Lou
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:50 am
Lokalizacja: Pabianice
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Sakana to Mizu

Post autor: Lou » ndz kwie 16, 2023 7:34 pm

Otouto no Otto było bardzo fajne, Bokura no Shikisai też więc kolejną mangę Tagame chętnie wezmę.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości