Danganronpa 2 ULTIMATE LUCK HOPE DESPAIR

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Czas głosowania minął pn cze 12, 2023 1:27 pm

tak
0
Brak głosów
nie
9
90%
może
1
10%
 
Liczba głosów: 10

golabEren
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 31, 2023 9:35 pm
Gender:
Status: Offline

Danganronpa 2 ULTIMATE LUCK HOPE DESPAIR

Post autor: golabEren » pt cze 02, 2023 1:27 pm

oficjalny tytuł angielski: Danganronpa 2 ultimate luck and hope and despair
3 tomy
autor: Spike Chunsoft
gatunek: akcja, przygodowy, shonen
rok wydania: 2019
wydawca: dark horse
anime: jest

opis: Jest to 3 tomowa kontynuacja 4 tomowiej serii "danganronpa koszmar w akademii marzeń" przetłumaczonej na język polski kilka lat temu. W tej serii nowa klasa znanego nam liceum udaje się na wycieczkę podczas której jeden z uczniów przeprowadza swój plan w imię nadziei.

moja opinia: Sama manga jest świetnie narysowana ale ma też ciekawą i wciągającą fabułę. Uważam, że powinna byc wydana w Polsce ponieważ wielu fanów serii nadal czeka na jej kontynuacje
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 628
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Danganronpa 2 ULTIMATE LUCK HOPE DESPAIR

Post autor: Tequilka » sob cze 03, 2023 9:42 am

Od mangowej Danganronpy odbiłam się jak mucha od szklanki. Nie podobała mi się absolutnie, męczyłam się czytając ją, pomimo tego, że samo Danganronpowe uniwersum uwielbiam.
Jak dla mnie najlepiej ten świat poznawać przez grę, potem anime i na końcu mangę także jestem na nie.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Danganronpa 2 ULTIMATE LUCK HOPE DESPAIR

Post autor: Ame » ndz sie 06, 2023 1:07 pm

Tequilka, serio było tak źle? Ja po grze zainteresowałam się mangą. Czytałam, że w mandze są ciekawe przemyślenia postaci. I przez to odniosłam wrażenie, że w mandze będzie sporo smaczków.

Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 644
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

Danganronpa 2 ULTIMATE LUCK HOPE DESPAIR

Post autor: MrOrochimaru » ndz sie 06, 2023 3:15 pm

Również kocham uniwersum Danganronpy, same gameplaye widziałem chyba 4 razy z każdej części, ale niestety manga jest bardzo tragiczna i mega męcząca.

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 628
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Danganronpa 2 ULTIMATE LUCK HOPE DESPAIR

Post autor: Tequilka » pn sie 07, 2023 9:25 am

Ame pisze:
ndz sie 06, 2023 1:07 pm
Tequilka, serio było tak źle? Ja po grze zainteresowałam się mangą. Czytałam, że w mandze są ciekawe przemyślenia postaci. I przez to odniosłam wrażenie, że w mandze będzie sporo smaczków.
No męczyłam się strasznie. Doczytałam do połowy drugiego tomu i odpuściłam. Te dodatkowe przemyślenia to była jedyna dobra rzecz w tym tytule jak dla mnie ale i tak nie na tyle interesująca, żebym chciała czytać do końca. Same śledztwa zrobione strasznie pobieżnie i wszystko dzieje się mega szybko, ZA szybko.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Danganronpa 2 ULTIMATE LUCK HOPE DESPAIR

Post autor: Ame » czw wrz 07, 2023 10:09 pm

Rozumiem. To szkoda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości