Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Kupisz ?

Tak
5
33%
Nie
6
40%
Może
4
27%
 
Liczba głosów: 15

aqila
Adept
Posty: 168
Rejestracja: czw sie 13, 2015 9:34 pm
Status: Offline

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su

Post autor: aqila » czw paź 19, 2023 6:12 am

Tytuł angielski: Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su
Tytuł japoński: シャングリラ・フロンティア~クソゲーハンター、神ゲーに挑まんとす~Shangurira furontia ~ Kusogē hantā, kamigē ni idoman to su ~
Autor: Historia: Katarina, Ilustracja mangi: Ryōsuke Fuji
Gatunek: Akcja, Przygowe, Fantasy
Grupa docelowa: Shounen
Wydawca: Kodansha
Rok wydania: 2020 - 2023+
Liczba tomów: 15+
Anime:
Aktualnie wychodzi, Opening anime: https://www.youtube.com/watch?v=BkJQebSXbJk

Okładki:
► Pokaż Spoiler
Opis:
Poznajcie historię Rakurou Hizutomy, lidera rankingu graczy VR-owych, w popularnym magazynie. Rakurou uwielbia tandetne gry, jednak ma ochotę coś zmienić. W tym celu bierze się za "Shangri-La Frontier", grę o wręcz nieziemskim poziomie trudności, liczącej około 30 milionów graczy. Lecz czy nawet tak doświadczony gracz jak Rakurou zdoła odkryć wszystkie sekrety, które skrywa Shangri-La Frontier...?

Opinia
Według mnie, jako fana gier typu Soulslike tytuł epicki 10/10 :D
Niewiem jak mam to zachwalić :D Ciężko ubrać w słowa, poprostu mi się podoba. Tytuł opowiada o chłopaku, który jest maniakiem gier soulslike, tylko tyle, że Virtual Reality. Od początku pokazuję swoje umiejętności walki z bossami, wyrobionych z innych gier :D W ten sposób bez zbroi z samymi sztyletami, które wyfarmił, pokonuje pierwszego większego bosa w grze, następnie pomija wejście do pierwszego miasta początkujących, udając się odrazu do drugiego. Póki co manga/anime (początek przynajmniej), skupia się na jego rozwoju, lvlując w grze, zdobywajac ekiwpunek, walce z epickimi bosami z nieprzesadzoną dozą humoru. Pokazuję, że to nie zbroja a umięjętności definiują dobrego gracza :) Poza tym manga ma piękną kreskę. Przepraszam za małe spoilerki ...


PS. Mam nadzieje, że się nigdzie w poście nie pomyliłem :p

[Edit] Połączyłem, gdyż niektórzy w tym ja, czytają nieraz tylko pierwszy post.
Ostatnio zmieniony czw paź 19, 2023 7:07 pm przez aqila, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1263
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su

Post autor: Mr.Chiquita » czw paź 19, 2023 1:03 pm

A, coś więcej od siebie? Bo takie suche przeklejki z innych stron, są mało interesujące. Samo stwierdzenie "tytuł epicki" kompletnie nic mi nie mówi. :P

aqila
Adept
Posty: 168
Rejestracja: czw sie 13, 2015 9:34 pm
Status: Offline

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su

Post autor: aqila » czw paź 19, 2023 1:14 pm

Niewiem jak mam to zachwalić :D Ciężko ubrać w słowa, poprostu mi się podoba. Tytuł opowiada o chłopaku, który jest maniakiem gier soulslike, tylko tyle, że Virtual Reality. Od początku pokazuję swoje umiejętności walki z bossami, wyrobionych z innych gier :D W ten sposób bez zbroi z samymi sztyletami, które wyfarmił, pokonuje pierwszego większego bosa w grze, następnie pomija wejście do pierwszego miasta początkujących, udając się odrazu do drugiego. Póki co manga/anime (początek przynajmniej), skupia się na jego rozwoju, lvlując w grze, zdobywajac ekiwpunek, walce z epickimi bosami z nieprzesadzoną dozą humoru. Pokazuję, że to nie zbroja a umięjętności definiują dobrego gracza :) Poza tym manga ma piękną kreskę. Przepraszam za małe spoilerki ...
Ostatnio zmieniony czw paź 19, 2023 7:09 pm przez aqila, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sano2
Adept
Posty: 179
Rejestracja: sob lis 20, 2021 10:43 pm
Gender:
Status: Offline

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su

Post autor: sano2 » czw paź 19, 2023 1:30 pm

Póki co to jest najlepszy tytuł vrmmo jaki oglądałem. A przynajmniej te 3 pierwsze odcinki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1263
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su

Post autor: Mr.Chiquita » czw paź 19, 2023 2:34 pm

No cóż. Póki co, jestem na nie. Nawet nie mam ochoty zajrzeć do środka mangi. Nie przekonują mnie polecajki, z samym opisem fabuły. Pewnie zrobione na podstawie anime. Dlatego ciężko ci cokolwiek sensownego napisać. :P I raczej nie sięgnę po anime. Bo rzadko decyduję się cokolwiek obejrzeć, przed sięgnięciem do pierwowzoru.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, kamige ni idoman to su

Post autor: Sebek » czw paź 19, 2023 4:15 pm

Wzialbym pierwszy tom na sprobowanie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości