Jaki rodzaje artykułów w MM w przyszłości

Komentarze na temat artykułów, które do tej pory ukazały się w Mangamiksie, propozycje kolejnych
Zablokowany

Jaki typ artykułu o Japonii?

Czas głosowania minął wt wrz 23, 2003 5:18 pm

Technika
2
6%
Technika
2
6%
Nauka
0
Brak głosów
Nauka
0
Brak głosów
Sport
0
Brak głosów
Sport
0
Brak głosów
Kultura
12
35%
Kultura
12
35%
Moda
2
6%
Moda
2
6%
Manga&Anime
0
Brak głosów
Manga&Anime
0
Brak głosów
Newsy m&a
1
3%
Newsy m&a
1
3%
 
Liczba głosów: 34

Radziu
Status: Offline

Jaki rodzaje artykułów w MM w przyszłości

Post autor: Radziu » pt lip 25, 2003 5:18 pm

Postanowiłem wrzucić małą ankietkę jakie chcielibyście zobaczyć artykuły o Japoni w "MM" w przyszłości. Może Waneko wezmie pod uwagę wyniki albo zorganizuje w kolejnej ankiecie pytanie podobnego rodzaju co te z tytułami mang. Opcja Inne -proszę wpisać w poście jakie.

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » pt lip 25, 2003 6:13 pm

Kultura - to mnie najbardziej interesuje.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lip 25, 2003 7:47 pm

nyo moim zdaniem również kultura. Od techniki i nauki są inne czasopisma. Sport i moda mnie nie interesuje (chociaż moda również w jakimś stopniu jest częścią kultury), a newsy m&a są w kawaii.

Maxas
Status: Offline

Post autor: Maxas » pt lip 25, 2003 8:55 pm

Jestem za kulturką - chyba ma najwięcej powiązań z tematem jakim jest manga (oczywiście wykluczając dwie ostanie opcje :D ale po co one skoro mamy ich wystarczająco dużo)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt lip 25, 2003 11:47 pm

Kultura ofkorz (jeśli ktoś mi jeszcze raz powie że się podlizuję to [bluzg]******[/bluzg])

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz lip 27, 2003 3:10 pm

Kultura kultura i jeszcze raz pelna kultura ... a kuchnia? (mysli o jedzeniu);P

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn lip 28, 2003 5:22 pm

nyo jak sie przyjrzalem tej ankiecie to stwierdzilem ze ogromna wiekszosc zaglosuje na kulture, a dlaczego? bo to zbyt obszerne pojecie. np. moda takze miesci sie w kulturze... itp.
dlatego ja zaznazylbym kulture, ale jest to za malo sprecyzowane
hmmm rozwazam miedzy moda, sportem (sumo ol jea :twisted: ). moze nawet zaznacze ta kulture. zobacze. teraz sie zdecydowac nie moge :P

a podobnie jak Linaka1 zobaczylbym chetnie w ankiecie kuchnie. to mnie kreci :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pn lip 28, 2003 10:05 pm

W sumie kuchnia to też część kultury ;] ale co mi tam

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » sob sie 09, 2003 2:11 pm

Jeżeli by to nie przeszkadzało to można by umuwić się tak że w wynikach końcowych można by zasugerować co np. z kultury (także głosuję na nią a w szczególności na aspekt polityczny historii wysp) szczególnie zasługuje na uwagę (kuchnia... itd.). I co wy na to?

Zablokowany

Wróć do „Artykuły w Mangamiksie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości