The Promised Neverland #10

Emma i inne dzieciaki mają całkiem przyjemne życie w sierocińcu którego są mieszkańcami. Mimo że zasady tam obowiązujące są bardzo surowe, codziennie muszą rozwiązywać trudne testy, ich opiekunka jest przemiła i traktuje ich jak swoje własne dzieci, a dzieciaki żyją w bardzo przyjaznych stosunkach. Wszystko to zmienia się dla Emmy w dniu, w którym jedno z dzieci odchodzi do swojej nowej rodziny, a dziewczynka poznaje przerażającą prawdę o ich przytulnym sierocińcu, otoczonym wysokim murem…
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

The Promised Neverland #10

Post autor: Itachi Uchiha » pt cze 07, 2019 3:17 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta dziesiątego już tomu The Promised Neverland. Czy plan się powiedzie i wszyscy wrócą cali?
Tego dowiemy się już 5 lipca.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #10

Post autor: Yuriko » pt cze 07, 2019 10:44 pm

Nie jest to najlepsza okładka jak dla mnie, ale niesamowicie czekam na ten tomik :D

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

The Promised Neverland #10

Post autor: ninna » śr lip 10, 2019 6:34 pm

Do mnie przyszło dzisiaj. W stanie jak poniżej (o dziwo sama koperta była prosta):
► Pokaż Spoiler
Postanowiłam udokumentować bo paczek do mnie przychodzi sporo, a takie kwiatki to naprawdę rzadkość :roll:. Tomik musiał trochę czasu spędzić w pozycji zgiętej bo same "przeprosty" (wyginanie w drugą stronę) nie pomogły. Trochę przeszkadzało to w czytaniu bo źle się trzyma i "ucieka" z rąk. Na razie leżakuje pod obciążeniem. Reklamować nie będę bo da się to naprawić we własnym zakresie.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #10

Post autor: Bukafo » śr lip 10, 2019 8:09 pm

ninna pisze:
śr lip 10, 2019 6:34 pm
Tomik musiał trochę czasu spędzić w pozycji zgiętej bo same "przeprosty" (wyginanie w drugą stronę) nie pomogły..
Też miałem kiedyś podobną sytuację z jednym tomikiem serii Another, tylko, że u mnie było dodatkowo pogiętych kilka początkowych stron. U Ciebie z tego co widzę tylko okładka, więc jeszcze jakiejś wielkiej tragedii nie ma i możliwe, że uda ci się "naprawić". U mnie się niestety nie dało w żaden sposób. :(
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

The Promised Neverland #10

Post autor: Łukasz.T » pn lip 15, 2019 6:08 pm

Tomik przeczytany ^^
► Pokaż Spoiler
Nie mogę doczekać się kolejnego tomu :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"The Promised Neverland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości