The Promised Neverland #14

Emma i inne dzieciaki mają całkiem przyjemne życie w sierocińcu którego są mieszkańcami. Mimo że zasady tam obowiązujące są bardzo surowe, codziennie muszą rozwiązywać trudne testy, ich opiekunka jest przemiła i traktuje ich jak swoje własne dzieci, a dzieciaki żyją w bardzo przyjaznych stosunkach. Wszystko to zmienia się dla Emmy w dniu, w którym jedno z dzieci odchodzi do swojej nowej rodziny, a dziewczynka poznaje przerażającą prawdę o ich przytulnym sierocińcu, otoczonym wysokim murem…
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #14

Post autor: Yuriko » wt lut 04, 2020 3:36 pm

Obrazek
Premiera 5 marca.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

The Promised Neverland #14

Post autor: Canis » czw maja 07, 2020 12:41 pm

Zrobiłem sobie mały maraton od tomu 10, do 14. Czytałem wcześniej wasze komentarze i byłem przygotowany na spadek poziomu fabuły. Po przeczytaniu omawianych pięciu tomików, mogę z całą pewnością powiedzieć: MARUDY JESTEŚCIE! :P

Polowanie i potyczka z Bayonem i Lewisem były bardzo emocjonujące. Stopniowe odkrywanie tajemnicy i odwiedzenie miasta demonów były bardzo frapujące. Tak samo ucieczka z bunkra i to co zrobili Yugo i Lucas. Aż mi się łezka w oku zakręciła.

Widziałem, że sporo narzekaliście na ostatnie rozdziały. Już nie mogę się ich doczekać. :twisted:

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

The Promised Neverland #14

Post autor: Pajęcza_Lilia » pt maja 08, 2020 5:13 pm

Canis pisze:
czw maja 07, 2020 12:41 pm
Widziałem, że sporo narzekaliście na ostatnie rozdziały. Już nie mogę się ich doczekać. :twisted:
Khem, ponieważ sporo narzekam - to co teraz wychodzi nawet ja lubiłam (melodramatyzm pomijając, bo styl prowadzenia akcji można lubić lub nie i tu jeszcze aż tak zły nie był), gorzej to się dopiero robi... :lol: Talk no jutsu, żeby nie zdradzić zbyt wiele. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"The Promised Neverland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości