Website

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob gru 06, 2003 7:41 pm

Aktualka będzie mam nadzieję jeszcze przed świętami dlatego też prosiłbym o nadsyłanie różnych rzeczy które mogłyby sie na stronce znaleźć (avatarki, tapety, skiny, artykuły itp.).
Muti -> dzięki za artykuł ^^

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob gru 06, 2003 11:30 pm

W przyszłym tygodniu mam urlop i w związku z tym nieco więcej czasu to postaram się podesłać ten stuff o którym pisałem we wcześniejszym poście.

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 10:45 am

Jeżeli byście chcieli moge daćlink z np: grami - I''s

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob sty 03, 2004 11:44 am

Yukoi pisze: Jeżeli byście chcieli moge daćlink z np: grami - I''s
Możesz, ja nie mam nic przeciw :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sty 03, 2004 11:53 am

Yukoi pisze: Jeżeli byście chcieli moge daćlink z np: grami - I''s
myślę że to good idea^^

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » sob sty 03, 2004 2:37 pm

> http://come.to/ispage < tatata fajniutka stronka o I''s wybieramy wersje anglojęzyczną i bawimy się do upadłego w ściągnnie 3 giere może nie mają za dużo sensu ale przeicerz nie oto chodzi ^^ miłez abawy - Polecam także skiny do Winapa fajniutie !

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 17, 2004 10:49 am

Wkrótce aktualizacja !
To nie żart! Wiem, że duużo czasu minęło od ostatniej ale tak wyszło (mówi się trudno). Mam prośbe do wszystkich zainteresowanych: pomóżcie! Kilka osób nadesłało materiały i za to im dzieki wielkie ale przydałoby się więcej aktywności ze strony klubowiczów. Szczególnie w pisaniu recenzji lub artykułów. Ogólnie, jeśli macie coś związanego z tematem to proszę: podzielcie się!

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » śr mar 17, 2004 9:53 pm

Czy rozmawiałeś w sprawie teledysku Katsura World ?
na stronie którą podał Yukoi jest materiału na kilka aktualizacji, tylko stopniowo dodawac na strone
mam gre-flash Simgirl o podrywaniu dziewczyny (narysowana przez katsurę) można wysłać ?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw mar 18, 2004 12:07 am

Muti pisze:Czy rozmawiałeś w sprawie teledysku Katsura World ?
Mail do autorów jest już w drodze ^^
Muti pisze:na stronie którą podał Yukoi jest materiału na kilka aktualizacji, tylko stopniowo dodawac na strone
Jak pisałem, zależy mi bardziej na artykułach.
Muti pisze:mam gre-flash Simgirl o podrywaniu dziewczyny (narysowana przez katsurę) można wysłać ?
Jeszcze pytasz? Jasne, że tak ^^

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob mar 20, 2004 12:35 am

Aktualizacja w trakcie!
Jeśli ktoś chce coś zmienić w swoich danych (mail, avek itp.) to niech da znać na maila lub priva!
Setokun pisze:
Muti pisze:Czy rozmawiałeś w sprawie teledysku Katsura World ?


Mail do autorów jest już w drodze ^^
Sprawa jest już załatwiona, teledysk będzie na stronce! <tdx & dlord -> dzięki!>

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt mar 23, 2004 12:31 pm

Z aktualką mała lipa...
Serwer się coś sypie i nie mogę nic na konto wrzucić :x
Mail opierdziel już poszedł w wiadomym kierunku, ale nawet jeżeli wszystko ruszy, to i tak nie wiem czy z braku czasu będę w stanie wszystko wrzucić przed piątkiem :?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn mar 29, 2004 10:59 am

Niewykorzystane szanse się mszczą.
W piatek wszystko ponoć działało jak trzeba, ale niestety ja nie miałem czasu.
Teraz znowu się do serwera dobić nie mogę :x

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt mar 30, 2004 12:22 am

No jak pech to pech :|
Trudno, trzeba będzie uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości ^^

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » sob kwie 24, 2004 10:51 pm

Setokun pisze:No jak pech to pech :|
Trudno, trzeba będzie uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości ^^
Oj ta odrobinka nieco nam się przeciąga :roll: ... moi drodzy co z tą aktualką :'(?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob kwie 24, 2004 11:06 pm

z tego co wiem to wszystko zalezy od Szika,a Sziku z tego co wiem to nie ma czasu,a jak ma czas to serwer kaput...czy to sie nazywa wtedy zlosliwosc rzezy martwych?? :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » sob kwie 24, 2004 11:24 pm

Sheril pisze:z tego co wiem to wszystko zalezy od Szika,a Sziku z tego co wiem to nie ma czasu,a jak ma czas to serwer kaput...czy to sie nazywa wtedy zlosliwosc rzezy martwych?? :roll:
Nie no ja sysko rossumiem... ale troszkę tęskno. Nio to 3ieba 3mać qciuki za Szika coby miał chwilkę wolną i te sławne rzeczy martwe coby się nie złościły x]...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz kwie 25, 2004 12:03 am

misiaq pisze:
Sheril pisze:z tego co wiem to wszystko zalezy od Szika,a Sziku z tego co wiem to nie ma czasu,a jak ma czas to serwer kaput...czy to sie nazywa wtedy zlosliwosc rzezy martwych?? :roll:
Nie no ja sysko rossumiem... ale troszkę tęskno. Nio to 3ieba 3mać qciuki za Szika coby miał chwilkę wolną i te sławne rzeczy martwe coby się nie złościły x]...
Stronka jest uzależniona od serwera. Nie ma serwera, nie ma stronki. A zdobyć darmowy serwer z taką ilością miejsc to prawdziwe szczęście. Cieszmy się, że stronka w ogóle istnieje i uzbrojmy sie w cierpliwość :|

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw kwie 29, 2004 2:29 pm

Coś trzeba było zrobić i chyba jest nadzieja :P

Sorujaa udostępnił nam miejsce na serwerze i jest szansa, że już niedługo stronka powróci w pełnej okazałości z nowym stuffem. W tej chwili wszystko jest w fazie przygotowań więc dostępna jest tylko ogólna struktura strony. Galeria, download i księga jeszcze nie działają ale mam nadzieję, że już wkrótce się to zmieni. Wszelka pomoc mile widzana (np. w stworzeniu nowego laya).
Trzymajcie kciuki :P

Jeśli ktoś chce zerknąć to zapraszam pod ten adres!

Sorujaa
Status: Offline

Kodowanie

Post autor: Sorujaa » czw kwie 29, 2004 2:46 pm

Konnichiwa!

Chciałem tylko dodać, że na razie jest problem z polskimi znakami.
Jednak da się to rozwiązać ręcznie. Z górnego menu w IE wybieracie Widok > Kodowanie > Europa Środkowa (ISO) i powinno być ok.

Niestety nie naprawię tego przed majowym weekendem, ale postaram się w przyszłym tygodniu powalczyć trochę z serwerem :twisted:

To właściwie tyle

Pozdrawiam 8)

P.S. Jak dobrze pójdzie to przydzielę Wam na stronkę więcej miejsca żebyście mogli wrzucić jakieś filmiki, skany itp. (ale nie obiecuję :wink: )

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw kwie 29, 2004 6:25 pm

Seto jako że na weekendzie mam sajtami się zajmować, może coś sklecę, tj. new laya dla K2R :)

bajdełej zmień linka do CFC na http://www.clampfc.prv.pl tamten jest nieaktualny :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość