Stuff

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Setokun
Status: Offline

Stuff

Post autor: Setokun » ndz wrz 14, 2003 7:34 pm

Możecie prezentować tu (najlepiej w postaci linków ^^) wszelki stuff związany z twórczością Masakazu Katsury (tapety, soundtracki, albumy, dodatki do windowsa itp.). Zapraszam również do tworzenia we własnym zakresie (w przypadku wszelkiego rodzaju grafiki wraz z odnośnikiem można zamieścić miniaturke). Najciekawsze propozycje mają szanse znaleźć się na naszej stronie klubowej.

Jako pierwszą perełkę chciałbym zaprezentować:
"4C Artbook. Masakazu Katsura Illustrations.
L-side (Lovers-side), R-side (Heroes-side), Shadow Lady."


W tej chwili jestem niestety w posiadaniu tylko części pierwszej (Lovers-side).
Zapraszam na www.setokun.prv.pl/artbook Znajdziecie tam miniaturki "L-side".
Skany w pełnym wymiarze już wkrótce na stronie K2R Club'u.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 14, 2003 7:57 pm

Wow wypas^^ thx seto :)

Shig
Status: Offline

Re: Stuff

Post autor: Shig » pn wrz 15, 2003 1:14 am

Setokun pisze:Jako pierwszą perełkę chciałbym zaprezentować:
"4C Artbook. Masakazu Katsura Illustrations.
L-side (Lovers-side), R-side (Heroes-side), Shadow Lady."


W tej chwili jestem niestety w posiadaniu tylko części pierwszej (Lovers-side).
Zapraszam na www.setokun.prv.pl/artbook Znajdziecie tam miniaturki "L-side".
Skany w pełnym wymiarze już wkrótce na stronie K2R Club'u.
Zaglądajcie więc na www.k2rclub.prv.pl często, bo nie znacie ni dnia ni godziny aktualki :)
Może nawet już coś nowego jest, tylko o tym nie wiecie? :P

Setokun
Status: Offline

Re: Stuff

Post autor: Setokun » wt wrz 16, 2003 10:33 am

Shig pisze:Zaglądajcie więc na www.k2rclub.prv.pl często, bo nie znacie ni dnia ni godziny aktualki :)
Może nawet już coś nowego jest, tylko o tym nie wiecie? :P
Niestety coś mało ludzi zagląda na forum ostatnio (szkoła?).

Póki co do napisze tylko, że mam juz trzecia część artbooka 4C: "Shadow Lady" :D
niestety po japońsku :(

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt wrz 19, 2003 7:49 pm

Aby było czytelniej pisze w osobnym poście ^^
Wspominałem, że posiadam juz trzecia cześć artbooka 4C "Shadow Lady" - niestety po japońsku. Na dzień dzisiejszy posiadam również:

Dr. Chambelee -> jap, fr
Chiisana Akari -> fr
Zetman -> ang

I teraz pytanie.
Czy jest sens zamieszczać skany w języku japońskim i francuskim?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt wrz 19, 2003 7:52 pm

Setokun pisze:Czy jest sens zamieszczać skany w języku japońskim i francuskim?
Chyba nie bardzo.
Skany Zettamana w wersji polskiej miał załatwić z tego co pamiętam GonZo.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 19, 2003 7:53 pm

Setokun pisze:I teraz pytanie.
Czy jest sens zamieszczać skany w języku japońskim i francuskim?
Moim zdaniem japońska wersja wystarczy.. choć jak ktoś zna francuski to może by mu odpowiadało.. ale ja nie znam^^"

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pt wrz 19, 2003 8:23 pm

Setokun pisze:Czy jest sens zamieszczać skany w języku japońskim i francuskim?
Nie ma sensu. Posiadam angielską translację do "Dr. Chambelee", a więc ten problem można rozwiązać w znacznie lepszy sposób :) . Co do Zetmana to wszystko zależy od waszej dobrej chęci i zgody autora translacji (do załatwienia).

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt wrz 19, 2003 8:29 pm

GonZo pisze:
Setokun pisze:Czy jest sens zamieszczać skany w języku japońskim i francuskim?
Nie ma sensu. Posiadam angielską translację do "Dr. Chambelee", a więc ten problem można rozwiązać w znacznie lepszy sposób :) . Co do Zetmana to wszystko zależy od waszej dobrej chęci i zgody autora translacji (do załatwienia).
Byłoby niezmiernie miło ^^

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » sob wrz 20, 2003 1:06 pm

Ja posiadam jeszcze "M" w wersji angielskiej w dość dobrej rozdzielczości (550x770). Tylko pytanie komu lub gdzie (jeżeli chcemy ją umieścić na stronce) ją wysłać?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob wrz 20, 2003 1:14 pm

Yellon pisze:Ja posiadam jeszcze "M" w wersji angielskiej w dość dobrej rozdzielczości (550x770). Tylko pytanie komu lub gdzie (jeżeli chcemy ją umieścić na stronce) ją wysłać?
Na dzień dzisiejszy "M" umieszczać nie będziemy gdyż być może za jakiś czas zamieścimy na stronie wersje polską :)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob wrz 20, 2003 1:50 pm

Setokun pisze:
Yellon pisze:Ja posiadam jeszcze "M" w wersji angielskiej w dość dobrej rozdzielczości (550x770). Tylko pytanie komu lub gdzie (jeżeli chcemy ją umieścić na stronce) ją wysłać?
Na dzień dzisiejszy "M" umieszczać nie będziemy gdyż być może za jakiś czas zamieścimy na stronie wersje polską :)
No ale jeżeli już, to można podesłać do mnie na shigeru@centrume.krakow.pl lub k2rclub@centrume.krakow.pl :)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » sob wrz 20, 2003 9:47 pm

Setokun pisze:Na dzień dzisiejszy "M" umieszczać nie będziemy gdyż być może za jakiś czas zamieścimy na stronie wersje polską :)
Tłumaczenie wstępne jest już gotowe. Przeprowadzę jeszcze kilka poprawek, prześlę do konsultantów językowych (Shig i Seto ;]), gotowe teksty powklejam do mangi, a stąd na stronkę.... Ale proszę o cierpliwość, bo jestem baaardzo zajęty. Ech...mogłem to zacząć w wakacje... :?

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pn wrz 29, 2003 8:28 am

Czy takie rzeczy jak np. zrobione przez siebie ikonki do Windozy i Linucha mogą być umieszczane na stronie K2R?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn wrz 29, 2003 10:10 am

Chomik pisze:Czy takie rzeczy jak np. zrobione przez siebie ikonki do Windozy i Linucha mogą być umieszczane na stronie K2R?
Jeżeli tylko sa związane z twórczością Katsury, to oczywiście :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 29, 2003 10:19 am

Chomik pisze:Czy takie rzeczy jak np. zrobione przez siebie ikonki do Windozy i Linucha mogą być umieszczane na stronie K2R?
No jasne. O to mi właśnie chodziło :) Mogą to również być tapety, startup'y i boot screeny(ekrany startowe do windy 98 i do XP), nawet całe tematy pulpity. Chomik -> dzięki, wreszcze jakiś odzew :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 29, 2003 11:33 am

Nowy stuff na www zawsze jest mile widziany^^

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob paź 04, 2003 2:35 pm

Coś sprawy klubowe mają się nieciekawie. Znikomy odzew klubowiczów (Chomik, Yellon, Takashi -> dzięki, przynajmniej dzieki wam są podstawy do aktualki na stronie ^^) mało osób się wypowiada w tematach, ogólnie jest niewesoło. Ja rozumiem, że szkoła, studia, tudzież praca ale... No nic trudno. Zobaczymy co da sie zrobić. Jakieś przedsięwzięcie większe trzeba podjąć :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob paź 04, 2003 2:38 pm

U mnie też nie ma za dużego ruchu.. ale nie przejmowałbym się zbytnio bo na Main też spokojnie jest.. jeszcze się wszystko rozkręci^^

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt gru 05, 2003 10:07 pm

Hihi, wreszcie zobaczę i ocenię to Emu :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości