M (Emu)

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Shig
Status: Offline

Re: I'S

Post autor: Shig » ndz lis 30, 2003 7:22 pm

Vananar pisze:Myślę, że jest sporo dziewczyn lubiących Katsurę.
Zwłaszcza takich, które nie widziały M :P

Chomik
Status: Offline

Re: I'S

Post autor: Chomik » ndz lis 30, 2003 9:02 pm

Shig pisze:Zwłaszcza takich, które nie widziały M :P
Może napiszesz parę słów o tym dziele Katsury - mało o nim wiem, poza tym , że jest .... dość odważna! ;)

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Re: I'S

Post autor: Me-ouch » pn gru 01, 2003 11:39 am

Shig pisze:
Vananar pisze:Myślę, że jest sporo dziewczyn lubiących Katsurę.
Zwłaszcza takich, które nie widziały M :P
Ja widziałam i nadal lubie Katsurę :P
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt gru 02, 2003 4:54 am

Ja też już widziałem. Krótkie to co prawda ale rysuneczki śliczne na najwyższym poziomie. Katsura i tu spisał się na medal.

Vananar
Status: Offline

-_-

Post autor: Vananar » śr gru 03, 2003 8:20 pm

To ja też chcę zobaczyć!

Setokun
Status: Offline

Re: -_-

Post autor: Setokun » śr gru 03, 2003 9:21 pm

Vananar pisze:To ja też chcę zobaczyć!
Być może "M" pojawi się na stronce K2R Club ^^

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw gru 04, 2003 2:22 am

Z tego co pamiętam to miał się tam pojawić, a ktoś zabierał się nawet za jego tłumaczenie (o ile dobrze pamiętam robił to GonZo, a Seto i Shig delkarowali się na betatesterów).

A sama manga? Moje pierwsze wrażenie było takie, że czytam I''s tylko, że coś nie mogę sobie przypomnieć tych scen. Rzeczywiście "M" jest dość odważny, ale Katsura coraz bardziej skłania się ku ecchi i hentai (vide "Bitch's Life").

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw gru 04, 2003 12:44 pm

Yellon pisze:Z tego co pamiętam to miał się tam pojawić, a ktoś zabierał się nawet za jego tłumaczenie (o ile dobrze pamiętam robił to GonZo, a Seto i Shig delkarowali się na betatesterów).
Dlatego też zamieszczenie "M" na stronce jest wysoce prawdopodobne ^^

Vananar
Status: Offline

:)

Post autor: Vananar » czw gru 04, 2003 5:07 pm

To ja mogę przetłumaczyć....chyba, że mnie rodzice przyłąpią, ale może im sie spodoba :D

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw gru 04, 2003 5:43 pm

Widziałem japońskie skany i jestem w szoku :shock:
Takiej mangi nieoczekiwałem po twórcy I's czy VGAi
ta manga jest tylko dla dorosłych i to na serio (to nie żadna romantyczna historia, tam historia jest brutalna jak życie)
Znałem podobną dziewczynę jak Mutsuki :evil: i współczuje chłopakowi.
Przetłumaczona manga ( sam tekst) jest na stronie Manga Trans Projekt

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw gru 04, 2003 8:16 pm

Muti pisze:Widziałem japońskie skany i jestem w szoku :shock:
Takiej mangi nieoczekiwałem po twórcy I's czy VGAi
Co się dziwisz.
Katsura jest facetem, pięknie rysuje kobiety i potrafi wręcz perfekcyyjnie wyeksponować ich walory.
W końcu musiał gdzieś dać upust swojemu talentowi i zrobił to w M.

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » czw gru 04, 2003 9:53 pm

Cóż - ta manga... jest bardzo japońska... w swej treści i rysunku. Zwłaszcza po przeczytaniu tłumaczenia (Muti -> dzięki) jeszcze bardziej jest ona dla mnie klimatyczna... :)
Tak sobie myślę - ciekawe, czy Katsura popełnił jakieś fajne rysunki z bohaterami swoich mang? :P
I wcale nie myślę tu o wulgarnym hentaju... :>

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw gru 04, 2003 10:41 pm

looooo,jak tak czytam wasze opinie,to az niemoge sie doczekac zeby zobaczyc ta mange!! :twisted:

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt gru 05, 2003 9:56 pm

Rozbudziliście moją ciekawość :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 10, 2003 8:25 pm

Sheril jest wlasnie po lekturze "M" :twisted: maga naprawde fajniutka,hehe,po tym co pisaliscie myslalam,ze jest bardziej przesadzona:P ale po tych wszystkich love opowiesciach ta byla calkiem inna,i mi sie podoba :wink: :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 10, 2003 8:53 pm

Sheril pisze:po tych wszystkich love opowiesciach ta byla calkiem inna,i mi sie podoba :wink: :twisted:
Taka odskocznia od szojów, ne?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 10, 2003 9:42 pm

Shig pisze:
Sheril pisze:po tych wszystkich love opowiesciach ta byla calkiem inna,i mi sie podoba :wink: :twisted:
Taka odskocznia od szojów, ne?
dokladnie to mialam na mysli^^ :wink: :twisted:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr gru 10, 2003 11:39 pm

Mogę poprosić o namiary jakieś? :roll:

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » czw gru 11, 2003 10:06 pm

Czuję się wywołany do tablicy i co mi się wydaję, że nie dostanę dobrego stopnia...
Chciałbym z góry przeprosić wszystkich za to, że na stronie K2R Club nie pojawiła się na razie polska skanlacja „M”. Jest to przede wszystkim moja wina, ponieważ to ja zobowiązałem się do przygotowania skanlacji M w wersji PL. Jednak z powodu nieszczęśliwego zbiegu pewnych "okoliczności" (nie chodzi tu bynajmniej o moje wrodzone lenistwo :]) w chwili obecnej moja skanlacja jest na poziomie tak ok. 50 % . W związku z tym raczej nie skończę jej przed świętami (tekstu do końca jest co prawda niewiele - trochę ponad 20 stron, ale trzeb zająć nie tylko tłumaczeniem, ale również edycją skanów, a to zajmuje trochę czasu) .....co nie oznacza jednak, że takowej skanlacji (tzn. M w wer.PL) na stronie K2R Club nie będzie przed świętami (tak wiem, trochę to zawiłe, ale wszystko się wyjaśni w swoim czasie). To na razie tyle...

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » pt sty 02, 2004 7:03 pm

Dla All zainteresowanych > http://mangascansbr.dojobr.net/ < może po francusku ale zrozumieci oco chodzi.

Moim zdaniem M. Ketsura ukazał w dużej mieże majersztyk narysowawczy tą mange i moim zdaniem nie można tego nazwać hantaiem jest to manga dla dorosłych którą trzeba nie tylko obejrzeć i przeczytać ale i zrozumieć.

I''s i M To 2 najpiękniejsze mangi jakie w życiu widziałęm ! Polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości