~` KATSURA - czyli kreska `~

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
ODPOWIEDZ

Jaką kreską powinien operować M. Katsura

MANGA NA MAXA BIG EIS!!!
1
3%
MANGA NA MAXA BIG EIS!!!
1
3%
No co ja tam lubie Real jest przodowy i tylko on.
0
Brak głosów
No co ja tam lubie Real jest przodowy i tylko on.
0
Brak głosów
Ja tam lubie Amerykańskie komiksy i tylko super hirou.
0
Brak głosów
Ja tam lubie Amerykańskie komiksy i tylko super hirou.
0
Brak głosów
Nic nie powinien zmieniać jego kreska jest okei i tak pozino zostać.
19
48%
Nic nie powinien zmieniać jego kreska jest okei i tak pozino zostać.
19
48%
 
Liczba głosów: 40

Yukoi
Status: Offline

~` KATSURA - czyli kreska `~

Post autor: Yukoi » ndz sty 04, 2004 5:51 pm

Kreska Katsury jest wizytówką jego prac jest bardzo tealna (przynajmniej w anime już nie) jednak sam nie rezygnuje z samego stylu mangi ale w umiarkowany spodób który ja bardzo lubie i preferuje

poprawiłem tą drobną literówkę ^^ >>Seto<<

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sty 04, 2004 7:27 pm

Wybrałem czwarta odpowiedź "Nic nie powinien zmieniać jego kreska jest okei i tak pozino zostać."

PS. w temacie jest błąd ~~
już nie ^^

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sty 04, 2004 7:56 pm

_Keitaro_ pisze:Wybrałem czwarta odpowiedź "Nic nie powinien zmieniać jego kreska jest okei i tak pozino zostać."
już nie ^^
Dobra jest taka jaka jest. Nikt tak nie rysuje dziewczyn :)

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » ndz sty 04, 2004 9:24 pm

Przecież ja nie mam dyslekcji :wink:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz sty 04, 2004 10:04 pm

Moja pierwszą mangą jaką w życiu kupiłem była właśnie manga Katsury. A dlaczego się na nią zdecydowałem? Właśnie z powodu rysunków. I dlatego uważam że Katsura swojego stylu rysowania nie powinien zmieniać

SORATA
Status: Offline

Post autor: SORATA » pn sty 05, 2004 2:41 pm

JEGO KRESKA JEST JEGO WIZYTÓWKĄ TAK JAK RYSUNKI NP. CLAMPA
GDYBY TO ZMINIŁ NIE WYRUŻNIAŁ BY SIE OD INNYCH CO JEST BARDZO WAŻNE W ZAPAMIENTYWANIU DANYCH AUTORÓW
GDYŻ TRZBA ZAUWARZYĆ ŻE WIELU AUTORÓW RYSUJE BARDZO DUŻO ALE CAŁY CZAS POZOSTAJE ANONIMOWA DLA ŚWIATA A SĄ AUTORZY KTÓRYCH KRESKA JEST ZNANA I UNIKATOWA
I TAK POWINNO POZOSTAĆ NA WIEKI :wink: :!:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn sty 05, 2004 8:36 pm

Katsura rysuje strasznie slicznie^^ Postacie sa bardzo realistyczne, w ogole bardzo zywe. Zwlaszcza widac to w mandze I"S. W pierwszym Mangazynie bylo info o Katsurze i napisali, ze czasami odrysowuje panienki z roznych swierszczykow :D

btw Sorata: Nie krzycz, nie jestem gluchy :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » czw lut 05, 2004 8:35 pm

Ale trzeba mu to przyznać że jest mistrzem w lekkie erotyce i wykorzystuje to wspaniale !

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pt lut 06, 2004 8:53 pm

Yukoi pisze: Ale trzeba mu to przyznać że jest mistrzem w lekkie erotyce i wykorzystuje to wspaniale !
Lekkiej, nielekkiej ;) ale styl Katsury jest niepowtarzalny... :D Właśnie skończyłem czytać VGAi7 i choć wydaje mi się, że tomik był rysowany nieco niedbale, to i tak nie mogłem oczu od niego oderwać! ^^

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt lut 06, 2004 10:41 pm

Kreska jest miodna i niepowtarzalna (eh powtarzam się :/)...hmm... niezwykle realistyczna i ... nie do podrobienia. Może dlatego, ze posiada swoisty klimat? Coosh Katsura mistrzem jest, hej! :D [dla mnie I"S jest pokaem jego kunsztu rysowniczego :wink: ]

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pt mar 12, 2004 9:57 am

Kreseczka kultowa jego jest i zmieniać jej nie powinien...[img]http://kenji_kun.fm.interia.pl/yoda.gif[/img]

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » czw paź 14, 2004 9:02 am

Kreska katsury jest tym za co tak go cenie i podziwiam. Właśnie dzięki jego stylowi (i umiejętności budowania fabuły oczywiście) stałem się jego wielkim fanem. Jeśli o mnie chodzi jego styl jest doskonały i nie powinien ulegać żadnym zmianom.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » czw gru 30, 2004 2:46 am

Zagłosowałem, ze pan Masakazu nie powinien nic zmieniać w swojej kresce.
Lubię jego styl za ten realizm. Po prostu Katsura działa jak aparat fotograficzny. A co mnie boli? To, że czasem zapomni narysować swojej bohaterce nosa - popatrzcie po stronach tytułowych na końcu któregoś z tomików VGA. A może ten fakt wynika z subtelnej kreski, ktora nie wychodzi w druku? :wink:

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » czw gru 30, 2004 8:27 am

... albo jak już narysuje ten nosek, to tak go zacieniuje, że czasami wygląda jak... dziura w twarzy... :?
Pod tym względem lepiej wypada I''s od VGAi - tam nosy są według mnie po prostu ładniejsze!

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » czw gru 30, 2004 4:09 pm

Zgadzam się z Chomikiem. Jeśli chodzi o nosy to kreska I"S rzeczywiście wygląda lepiej. Wydaje mi się, że jest też ogólnie lepsza. A widzieliście styl Katsury w Wingmanie? :wink:

A tak przy okazji, nie wie ktoś skąd można ściągnąć skanlacje WingMana?Jeśli ktoś wie, to proszę na PW

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw gru 30, 2004 5:40 pm

seto-kun pisze:Kreska katsury jest tym za co tak go cenie i podziwiam. Właśnie dzięki jego stylowi (i umiejętności budowania fabuły oczywiście) stałem się jego wielkim fanem. Jeśli o mnie chodzi jego styl jest doskonały i nie powinien ulegać żadnym zmianom.
Katsura ma prawdziwy talent do rysowania i do tworzenia fabuły chociaż posługuje się pewnymi schematami potrafi tworzyć różne historie. Moim zdaniem tych dwóch rzeczy nie można sie nauczyć, trzeba się z tym urodzić. Sądze że jego styl nie powinien ulegać zmianom niech rysuje tak jak robił to w I"s i nie bedzie problemów. Mówiąc prościej zgadzam się z seto-kun :P

konsument
Status: Offline

Post autor: konsument » sob sty 15, 2005 12:29 am

Ziom operuje prze-krechą, jest jeden z de best.

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości