Cutest Girl from I''s

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.

Cutest Girl from I''s

Iori
4
12%
Iori
4
12%
Izumi
5
15%
Izumi
5
15%
Itsuki
7
21%
Itsuki
7
21%
Nami
1
3%
Nami
1
3%
 
Liczba głosów: 34

Setokun
Status: Offline

Cutest Girl from I''s

Post autor: Setokun » sob kwie 24, 2004 12:54 am

Cutest Girl from I''s
...to chyba mówi samo za siebie ^^'

Wybieramy bohaterkę mangi I''s, która według was jest najbardziej cute *
Prosiłbym też o uzasadnienie swojego wyboru ("bo ona jest cute" nie jest uzasadnieniem)
Wprawdze w I''s występuje wiecej dziewcząt ale skupmy się na tych najbardziej znanych.


* miła, ładna, słodka, śliczna, urocza, itp.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob kwie 24, 2004 1:07 am

nyu ankietkę w nocy ciekawą podrzuciłeś, nie próżnuijesz :3 :wink:

w tej mandze jakoś nazbytnio nie miałem swojej ulubionej postaci, choć od początku do końca darzyłem największą sympatią Itsuki i to na nią głosuję.. a wyjaśnienie no cuż sam nie wiem, poprostu bardzo przypadł mi jej charakter do gustu, takie swoiste zauroczenie :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob kwie 24, 2004 1:19 am

_Keitaro_ pisze:nyu ankietkę w nocy ciekawą podrzuciłeś, nie próżnuijesz :3 :wink:
Trzeba jakoś rozruszać ten dział.
Jeśli ta ankieta przypadnie wam do gustu to mogę jeszcze zapodać dotyczącą VGAi :P
_Keitaro_ pisze:(...) choć od początku do końca darzyłem największą sympatią Itsuki i to na nią głosuję.. a wyjaśnienie no cuż sam nie wiem, poprostu bardzo przypadł mi jej charakter do gustu, takie swoiste zauroczenie
I to jest właśnie urok postaci stworzonych przez Katsure.
Ja jeszcze nie głosuje (choć pewno niektórzy z was znają moją faworytkę ^^)
zobaczę jak się głosowanie potoczy :)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » sob kwie 24, 2004 1:40 am

Ja ze swoją decyzją czy Iori czy Izumi poczekam do rana :) ;). Trzeba to przemyśleć głęboko...

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob kwie 24, 2004 11:07 am

Kurde... naprawde ciezki wybor :?
Bardzo podobaja mi sie brunetki, wiec do wyboru pozostaly mi dwie slicznotki - Iori i Izumi. Obydwie sa tak sliczne, ze mozna na nie godzinami patrzec i niejeden wiersz napisac.
Do ostatecznego wyboru sklonily mnie dwie rzeczy:
1. Koniec koncow Iori bardziej znam. Nie czytalem jeszcze calej mangi I"S wiec dopiero poznalem Izumi.
2. Wystarczy popatrzec na avek Miśki :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob kwie 24, 2004 4:29 pm

hmmmm,ciezki wybor....Iori w sumie lubie,ale pod koniec mnie troszke zaczela denerwowac...hmmm...chyba zaglosuje na Izumi,taka pocieszna dziewuszka :D (szkoda mi tylko Itsuki bedzie,hmmm :roll: ).ehhh....Izumi>>poniewaz wie czego chce,jest wesola i spontaniczna,momentmi jest chyba do mnie troszke podobna^^"

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob kwie 24, 2004 7:19 pm

Ciężki wybór mhmmm... każda jest ładna, ale chyba jednak Itsuki. Podoba mi się jej charakter :wink:
EDIT: Ale są jeszcze Izumi i Nami, których charakterów jeszcze nie znam. Chyba się jednak wstrzymam z głosem do czasu lektury tych rozdziałów I"s które mam u siebie na kompie (mam przeczytane do 5 tomu - niestety na lekturę reszty czasu jakoś mi brakuje)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob kwie 24, 2004 8:28 pm

ooo,to jak jeszcze nie przeczytales to ym bardziej wstrzymaj sie od glosu!!Izumi jest kul 8)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » sob kwie 24, 2004 10:43 pm

Nadejszła wiekopomna chwiła ... więc: po długiej walce sił dobra ze złem // nie to nie ta bajka// :? '...
[notka]
Głos idzie jednak na Izumi... oczekuje za to nagrody -_~
Ma chyba najbardziej "życiowy" charakter... tzn. nie jest jakaś wyidealizowana itp. Bardzo spontaniczna osóbka, całekim pozytywna i zakręcona :twisted: . Nio i kawaii straszliwie.
Z tą kawajnościa to u mnie to na równi z Iori jest, ale charakterek Iori czasami przypomina mi mój... i to mi się nie podoba. POZA tym jak jush Sherilka napisała wqrzająca była czasem, szczególnie jeśli chodzi o niezdecydowanie :/. *nyo ale mimo to bardzio ja lubię :D*.
[/notka]

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz kwie 25, 2004 12:32 am

Iori, Izumi, Itsuki... wszystkie trzy darzę ogromną sympatią ^_^
Izumi jednak podoba mi się najbardziej i to ona jest moją faworytką (ona też otrzymuje mój głos). Dlaczego? Ponieważ jest niezwykle urocza i wesoła. Spontaniczna i pełna energi ale jednocześnie delikatna i czuła. Już pomijając fakt, że oczarowuje urodą ^_^. Tak więc trzeci głos dla Izumi!

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz kwie 25, 2004 12:44 am

oooołłłł jeeee,Izumi prowadzi!! :D wiedzialam,wiedzialam,to wszystko dzieki avkowi :P

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » ndz kwie 25, 2004 3:30 pm

Decyzja była trudna ale wybrałem Itsuki - jest śliczna, wesoła, żywa, dobra.
Ładne są wszyskie ale Itsuki ma najlepszy charakter
Iori zbyt przypomina mi Moemi z VGAi

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz kwie 25, 2004 4:32 pm

ha! Itsuki ma 2 głosy 8) nyu zobaczycie jeszcze zwycięży :D

Ratix
Status: Offline

Post autor: Ratix » ndz kwie 25, 2004 10:19 pm

Ja oddałem głos na Itsuki bo jest pełna energii, pomysłów i w dodatku taka milutka :wink: Z kolei Izumi jest jak dla mnie zbyt nachalna

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pn kwie 26, 2004 9:42 am

Ja się muszę jeszcze mocno zastanowić. Izumi jest bardzo "cute", ale niepotrzebnie Katsura skraca jej włosy. W tych długich wygląda dużo lepiej (choć jest troszkę podobna do Iori).

BTW Brakuje mi w ankiecie dwóch imion: Aiko - równie piękna co Iori (przecież jest praktycznie jej sobowtórem, ale ten pieprzyk pod okiem dodaje jej uroku) i Yuki Morisaki (też urocza blondyneczka choć z krótkimi włosami, a ja mam chyba słabość do "spokojnych" dziewczyn, które czasem potrafią pokazać "pazurki")

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw kwie 29, 2004 12:37 am

Yellon pisze:Ja się muszę jeszcze mocno zastanowić. Izumi jest bardzo "cute", ale niepotrzebnie Katsura skraca jej włosy. W tych długich wygląda dużo lepiej (choć jest troszkę podobna do Iori).
Mnie się właśnie Izumi w krótkich włosach bardzo podoba. Itsuki zresztą też :D

Co do pozostałych dziewcząt to niestety by większych szans nie miały imo :|

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw kwie 29, 2004 12:50 am

Setokun pisze:
Yellon pisze:Ja się muszę jeszcze mocno zastanowić. Izumi jest bardzo "cute", ale niepotrzebnie Katsura skraca jej włosy. W tych długich wygląda dużo lepiej (choć jest troszkę podobna do Iori).
Mnie się właśnie Izumi w krótkich włosach bardzo podoba. Itsuki zresztą też :D
IMO w krótkich włosach Iori wyglądała lepiej od krótkowłosej Izumi :P. Izumi w długich włosach była kawajniejsza :)... tia ale co ja się możę na tym znać ;). Uroda Itsuki... hmmm.... no cóż ładna tio ona jest ale jakoś nie "w moim typie" :roll: :lol: *lepiej sobie nic nie myślcie :twisted: *

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw kwie 29, 2004 1:29 am

Żeńskie postacie tworzone przez Katsure zawsze wyglądają kiutnie i kawajnie :wink:
Przyznam, że Izumi bardzo ładnie było jak miała dłuższe włosy.
Choć ja jestem stronniczy w tej kwestii wiec jakby nie było wygląda dla mnie cute :wink:
A co powiecie o Itsuki w dłuższych włosach? Prawda, że wygląda świetnie? :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw kwie 29, 2004 9:43 am

Itsuki jak dla mnie tylko w krótkich włosach :) Na początku mangi miała krótkie prawda? imho świetnie wtedy wyglądała Obrazek

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw kwie 29, 2004 2:40 pm

Izumi IMFO wyglada super i w dlugich i w krotkich :D bo Iori np.nie w kazdej fryzurze wygladala dobrze w przeciwienstwie do Izumi :P a Itsuki najlepiej w ktorkich wloskach,w dlugich nie wygladalaby chyba tak kawajnie juz :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości